Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Dust 2 Only
IJAI
Zdravím ,dnes som si bol zahrať na servery d2 only. Hral som tam asi 20 minút a musel som sem prísť napísať. Server lagoval ... čo tak odobrať zbytočné pluginy Potom odobrať smog z výberu zbraní vo VIP menu , na začiatku každy porozhadzuje smogy a zbytočne to zalaguje server.
S pozdravom <{JA}>.
 
Fanatik
ahoj, to robi hosting lebo pripajaju novy vytrulany server .. tak preto su lagy .. lagy su na kazdom jednom servery.
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
SPyRko
Aj keď to robí hosting tak súhlasím s tým odobratím smogu...je to maximálne zbytočne a to sa nedá hrať keď mám 100fps a prídem do stredu kde na kazdom kroku je dr***ty smog a mam zrazu 3fps...a niekto z dialky mi dáva v kľude hlavu... tu nejde o to že niekto kempí pred / za smogom...ale to že je sa znižuje maximalne fps...
Predávam 4kolku nemá niekto záujem? http://motocykle.bazos.sk/inzerat/21355962/Shineray-300-STE-s-TP-a-SPZ.php
 
Vevo
jj i já někdy mě ty smogy taky stvou .. Kdyby to aspon hazeli normálně a ne zbytecne.
 
Chron
SPyRko napísal:

Aj keď to robí hosting tak súhlasím s tým odobratím smogu...je to maximálne zbytočne a to sa nedá hrať keď mám 100fps a prídem do stredu kde na kazdom kroku je dr***ty smog a mam zrazu 3fps...a niekto z dialky mi dáva v kľude hlavu... tu nejde o to že niekto kempí pred / za smogom...ale to že je sa znižuje maximalne fps...


Presne Grin normál 100 fps smoke -1 Grin
Ešte keď mám grafiku na max Grin
maximumgaming.6f.sk/themes/GameGreat/forum/pm.gif - Súkromná Správa
forums.alliedmods.net/images/misc/im_skype.gifzepeto55
www.amxmodx.cz/images/icons/panel/steam.png Chron

[ON] Chlap si pofajčieva cigaretu a vyfukuje obláčiky dymu. Jeho priateľka sa naštve a vraví mu:
[ONA] Nevidíš, že je na krabičke napísané varovanie, že to škodí zdraviu!
[ON] Láska, ja som programátor. Nás nezaujimajú warningy, ale len errory...
 
http://maximumgaming.6f.sk
SPyRko
Smoky a AWP by som obmedzil na 3ks v 1 teame + vip 2ks... lebo prídem na server kde je 26hráčov...a z toho má 22 awp v ruke
Predávam 4kolku nemá niekto záujem? http://motocykle.bazos.sk/inzerat/21355962/Shineray-300-STE-s-TP-a-SPZ.php
 
poker11
Ahoj. ANo jsem taky pro omezení AWP jelikož je z toho rázem AWP server ale co mě štve nejvíc je to že pokud má T AWP tak kempi aniž by šel položit a naopak CT defus. Příklad: hraju za CT a po minutě bežím na T spawn a T mě tam dá AWP. Jako bývali admin sem toto bez milosti banoval jak kemp po položeni CT tak T před položením. poker11
 
Fanatik
Awp je 3 v teame .. a uz dobre davno Cool
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Vevo
podle me ma vic hracu v teamu AWP
 
IJAI
Minimálne odobrať smoga z toho V.I.P. menu. LOCK

// ti yu bn: sorry neviděl jsem to Smile
Upravil Vevo dňa 19-02-2013 14:57
 
zaciatocnik sha4in6 m1n
smoky tie my vobec nevadia (dobry ntb )aj 30 smoke sa rovna 100fps smoky mozu ostat ale tie awp bych bol som rad keby boli obmedzene (napr. EVIP moze awp a normal hrac ne ) pisem len priklad alebo uplne odstranit awp s dust 2only.
 
SPyRko
nie každý má 800€ a viac na notebook... smogy bezpodmienečne vymazať
Predávam 4kolku nemá niekto záujem? http://motocykle.bazos.sk/inzerat/21355962/Shineray-300-STE-s-TP-a-SPZ.php
 
Majlo
mohli by sa smoke vymazať a začiatočnik- to je troška nefer voči normal hračom, že nemôžu mať AWP... nikde som to ešte nevidel, prečo by to malo byť u nás...
 
FnatiXC
Ja by som dal že tí čo budu chcieť kúpiť vipo keď budu už tie 3 obsadene tak ho to automaticky prepojí na awp server.Tím zvíši hranosť awp a iní hráči na D2 budu spokojený...:-)
víš kdo ma mastný hlas ty čalaďo ?
 
majo
Fnatixc dobrý napad Grin
 
Chron
FnatiXC napísal:

Ja by som dal že tí čo budu chcieť kúpiť vipo keď budu už tie 3 obsadene tak ho to automaticky prepojí na awp server.Tím zvíši hranosť awp a iní hráči na D2 budu spokojený...:-)


Grin Grin Grin
maximumgaming.6f.sk/themes/GameGreat/forum/pm.gif - Súkromná Správa
forums.alliedmods.net/images/misc/im_skype.gifzepeto55
www.amxmodx.cz/images/icons/panel/steam.png Chron

[ON] Chlap si pofajčieva cigaretu a vyfukuje obláčiky dymu. Jeho priateľka sa naštve a vraví mu:
[ONA] Nevidíš, že je na krabičke napísané varovanie, že to škodí zdraviu!
[ON] Láska, ja som programátor. Nás nezaujimajú warningy, ale len errory...
 
http://maximumgaming.6f.sk
FnatiXC
Preto mi budete hovoriť pán FnatiXC
víš kdo ma mastný hlas ty čalaďo ?
 
zaciatocnik sha4in6 m1n
majlo mas pravdu je to nefer ! A s FnatXC s tebou plne suhlasim.
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Žiadosť o admin práva na Dust 2.. Žiadosti o práva 7 09-12-2013 16:43
žiadost o práva na Dust 2 Žiadosti o práva 6 28-11-2013 15:33
Playlist z Only Dust 2 Voľná téma 1 27-11-2013 19:49
ZADOST O ADMIN PRAVA NA DUST! - Zamietnuté Žiadosti o práva 10 17-11-2013 12:40
PlayList s Only Dust 2 Voľná téma 18 26-03-2013 18:24
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03