Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Only Dust 2 .. ZAPOJTE SA ALL
Fanatik
Tak čaute čo poviete na takú vec na Dust že posledné 2 minuty sa mapa zmení na Awp_india a ptm zase na dust .. Pište nazory do komentarov .. dakujem Smile
 
Vevo
Podle mě je to kravina Grin Grin
 
Coky
dosť že mám low net tak podla mna nie lebo ma to pol roka pripája na server
Mám životnú pointu
Zabalenú v jointu Smile
oi41.tinypic.com/15hhmb8.jpg
 
www.redtube.com
zekq
Taky si myslím že je to kravina Grin
Tak mimo co předělat AWP na AIM/AWP
 
OppA
To bylo na gs Grin dobrý nápad.Grin
 
k1x
podla mna urcite nie, a Coky..to, ze mas low net, nema az tak vela spolocne s pripojenim na server...tu skor ide o vykon PC nez net..
 
suNN
Za mňa tiež nie, veď už teraz to tam vyzerá ako na AWP mapách, ja by som radčej navrhoval to, aby sa awp zadarmo pre VIP hráčov zrušilo (mali by len AK a M4 ) a to AWP by som dal zadarmo len pre eVIP hráčov.
Toľko môj názor na to.
Admin je tu pre hráča nie hráč pre admina Smile
 
k1x
ja osobne nesuhlasim, aby sa zrusilo AWP, lebo ver mi, vela ludi odide zo servera, lebo je to obmedzovanie normalnych zbrani v CS..sme toto spravili na inom portali kde som bol admin (fanatik vie kde), a velmi vela ludi prestalo chodit, presne len kvoli awp...to skor to doplnanie HP by mohli mat ako bonus Evip..a nedavno zacal u nas hravat jeden byvaly dobry hrac, ktoreho mam na steame, a mi pisal, ze si pochvaluje server a najma preto, ze tam mas zadarmo normalne VIPko...ja si myslim, ze netreba nic menit, okrem toho HP Wink
 
Fanatik
Veru kix ma velku pravdu .. to HP mozem dat iba pre extra VIP .. ak vam to pomoze Wink
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
suNN
Máš pravdu k1x, ale mohlo by sa to obmedziť napr. takto, že by za kolo by mohlo byť najviac 3-5 awp v teame, lebo niekedy sa to už vážne nedá, keď je v teame 8 awp ( to sa už rovná pomaly vyššie spomínanej Indii ) .. O HP som tiež rozmýšľal tiež kvôli awp lebo za normálny zásah (109) nezomrie to mi trošku vadí... Ale inač je to všetko v pohode, až na tie awp. ( nenavrhujem aby ste to odstránili alebo niečo také, len som sa vyjadril ako to vidím ja ) Smile
Admin je tu pre hráča nie hráč pre admina Smile
 
Fanatik
Mozem dat 2 aelbo 3 awp do teamu ..za 1 kolo a ptm mozem to HP iba pre extravip
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
suNN
Tak to by bolo podľa mňa najlepšie, ale nech sa vyjadria aj ostatní nechcem hovoriť za seba. Smile
Admin je tu pre hráča nie hráč pre admina Smile
 
k1x
3 awp je malo..min. pocet aspon 5 v teame..myslim, ze bohate staci a to hp ako vravis, pre evip Smile.
 
Majlo
Neviem, či vás zaujíma aj názor hráčov, ale vyjadrím sa.. Aj podla mňa by sa mohol znížiť počet AWP v teame na 5 alebo 6.. Stále je to tam preplnené len s AWP-čkami a to doplňanie HP by sa mohlo dať len pre EVIP, 1. bude väčšia motivácia, aby si ho ľudia kúpili a 2. Veľa krát sa mi stane, že dostane niekto s AWP smrtelný zásah (109dmg) a nič sa mu nestane. Aspoň čiastočne by to zmizlo.
 
IloveYOU
Podľa mňa v teame by stačílo 5. Nebo dej AWP jen pro EVIP a to hp suhlasím . Smile
čau pridaj sa do sutaze http://www.gameki...Y0fFBhbg==
 
Zvuk
nj 5 awp v týme bohate stači. A s tým Hp to tiež súhlasím.
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Žiadosť o admin práva na Dust 2.. Žiadosti o práva 7 09-12-2013 16:43
žiadost o práva na Dust 2 Žiadosti o práva 6 28-11-2013 15:33
Playlist z Only Dust 2 Voľná téma 1 27-11-2013 19:49
ZADOST O ADMIN PRAVA NA DUST! - Zamietnuté Žiadosti o práva 10 17-11-2013 12:40
PlayList s Only Dust 2 Voľná téma 18 26-03-2013 18:24
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03