Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
d n b....Ospravedlnenie !
d n b
Ospravedlňujem sa v mojom mene všetkým koho som urazil hlavne Adminom.Nepísal som to ja požical som svoj steam mojmu kamarátovi,spravil som chybu je mi to ľuto už sa to nebude opakovať.Bol som preč chcel som nech to zobere za mňa,nebolo to najvhodnejšie riešenie je to moja chyba. Prepáčte all ! Smile
PS: Mohli by ste mi vrátiť práva, včera tam boli 3ja cheatery a nikto online potom som písal spyrkovi, ktori sa onich postaral...myslím si že ste somňou nemali problem nikdy až na tento posledný incident. Smile
 
FnatiXC
Ty mi napíšeš sloh ja som nikdy príbehy nevedel písať Grin
víš kdo ma mastný hlas ty čalaďo ?
 
xpT
taketo som počul už až až Smile
..myslím si že ste somňou nemali problem nikdy až na tento posledný incident.

Hlavne že tu si sa prizal :*
Nope.

Zlúčiť na apríl 19 2013 13:15:30:
nahodou si mu požičal steam a aj web acc tak to si šikovny a maš dobrych kamaratov
Upravil xpT dňa 19-04-2013 13:15
 
d n b
xpt vidim ze si to nepochopil ....
 
poker11
Mohl bych Ti věřit ale to si mě i Tvůj kamarád vymazal z přátel na steamu?
 
d n b
akože nechápem prečo by si nemal veriť kukni si predosle temy ako som sa vyjadroval a kukni si posledny incident voči d n b uplne iné chovanie ak ti to nestači tak to nerieš... a ja som ťa na steame ani nemal a deti si už nepridávam Grin
 
Loncek
d n b, jde vidět že jsi tu dlouho nebyl. Poker11 a děcko ??.. Grin
 
xpT
poker a decko GrinDDD plačééém tak anoooo ...
keď su už údajne nekam šiel tak si to mal dať vedieť a nie nekomu davať steam aj web acc
 
moucha
mne to celé nejako nesedí dnb,požičal si mu steam ale web acc si nenapísal že si mu požičal pritom všetko sa odohralo na webe a nie na steame. nikto by si podla mna nedovolil písať v mene iného človeka hentaké veci.
The easy day was yesterday
 
FnatiXC
keď si pozriem čo teraz píšeš o pokrovy a predtím tak si to ty bro ! :-*
 
zwelwex
Táto výhovorka je najviac používaná, to rovno môžeš napísať, že to písal tvoj pes.
Napr.:"Prepáčte, ale to cheatoval môj brat, nie ja. Grin"
Myslím, že tento krát sú tvoje argumenty dosť chabé, na to, aby si práva dostal naspäť, a ak sa nemýlim, tvoje práva už má Vevo - ti yu bn. :-)

Pozri, je to iba tvoja chyba, že si sa takto zachoval (alebo tvoj "kamarát" v tvojom mene), a myslím si, že to je dosť nezmyselné a hlúpe, keď dá niekto svoj účet, na ktorom mu záleží, osobe, ktorá spraví toto...
 
www.MaximumGaming.6f.sk
d n b
to je hádam jasne že keď som mu dal môj steam s právami na server,tak som mu musel dať aj moje heslo na web ... však keď dá niekomu ban samozrejme sa musí aj vyjadriť ak da dotyčny hráč žiadosť o UB... vidím že niekomu to tu nepáli.... ale však nech sa vyjadria kompetentný ktorí to tu majú na starosti nie vy čo ste sa vyjadrovali Vám som sa iba ospravedlnil ak ste slepý... tak čakám na odpoveď HL. Admina alebo majiteľa portálu.
 
zwelwex
Ty si sa ospravedlnil, a zároveň si napísal, že sme slepí. Smile
 
www.MaximumGaming.6f.sk
Vevo
FnatiXC napísal:

keď si pozriem čo teraz píšeš o pokrovy a predtím tak si to ty bro ! :-*


Asi tak Smile
 
zwelwex
Mne sa to nezdalo hneď od začiatku, ale môj názor ho zrejme nezaujíma. Smile
 
www.MaximumGaming.6f.sk
Chron
Ako som si to tu čítal tak vidím že tebe (dnb) napršalo do nosa... najprv chceš aby sme ti vrátili práva a hneď na to začneš do pokeca skákať že je decko... pritom ti môže robiť v pohode otca... Dalej, nechápem prečo si dal svoje údaje od webu + steam niekomu nech to vezme za teba keď si mohol napísať o neprítomnosti a rešpektovali by sme to... ale je to len tvoja "ospravedlnenka" za to čo si spravil....

Ja som za NIE
maximumgaming.6f.sk/themes/GameGreat/forum/pm.gif - Súkromná Správa
forums.alliedmods.net/images/misc/im_skype.gifzepeto55
www.amxmodx.cz/images/icons/panel/steam.png Chron

[ON] Chlap si pofajčieva cigaretu a vyfukuje obláčiky dymu. Jeho priateľka sa naštve a vraví mu:
[ONA] Nevidíš, že je na krabičke napísané varovanie, že to škodí zdraviu!
[ON] Láska, ja som programátor. Nás nezaujimajú warningy, ale len errory...
 
http://maximumgaming.6f.sk
d n b
no tak sorry chron že som ti to vysvetlil ako to vlastne bolo,a prečo som prišiel o post admina...narozdiel od teba som tu bol admin ešte keď si tu nebol ty a nemal som nikdy problém....okrem tohto posledneho incidentu za ktorý sa ospravedlňujem ako som hore uviedol .... neber si to k srdcu... a čo sa týka pokra nepoznám ho vôbec ,nepísal som si sním ani raz, dátum narodeňia tu nemá zobrazený možno som si ho nevšimol.... sorry poker ak si starši než ja nevedel som o tom... tak nechápem prečo by som mal byť namyslený ? a aktivitu na serveroch som mal príliš dobrú banov som rozdal dosť Grin tak post admina by mi mohli vrátiť nie ? Pfft
 
Loncek
d n b : http://maximumgam...ead_id=812 Smile
 
FnatiXC
A ja som bol skôr admin ako ty a čo ? Smile
víš kdo ma mastný hlas ty čalaďo ?
 
poker11
Promiň ale dítě opravdu už nejsem i když bych někdy strašně rád byl. Jinak v přátelích na steamu jsi mě měl na 1000% a kolikrát jsme si i psali ale to je jedno neřeš.
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Ospravedlnenie Voľná téma 5 23-10-2012 15:28
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03