Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 2
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
staznost na admina Big daddy orange
moucha
GrinGrin moj ty boh Grin toto je čistý príklad zakomplexovaného malého chlapca čo žije len z toho čo mu druhý povie alebo z telkyGrin ešte z kreatinu niekomu zcvrkla cicka Grin radšej si to naštuduj o čom sú doplnky výživy lebo to čo si hento napísal tak to je trapas jak hrom,ja na tvojom mieste by som to vymazal Grin
The easy day was yesterday
 
xpT
k1xo
+ by som bol za odobratie práv za toto tvoje správanie.

to si možeš rovno pustiť http://www.youtube.com/watch?v=rzABcALg1i8
 
moucha
btw,som na vysokej škole nie na strednej a za druhé si ukázal pretvárku v žiadosti o práva Grin tiež som za odobratie práv
The easy day was yesterday
 
Vevo
d'n'b no comment .. Ty si tady stěžuj že si dostal ban na 2h já být vedení dostaneš ban i na web a perma na servery za tu demenci.
 
diviak
som za odobratie prav panovi dnb... nie preto, ze sa reconnectuje, ale pre tieto trapne detinske urazky ostatnych.. u mna skoncil.

PS: nejak ti moc stupla slava do hlavy, na zaciatku, ked si tu prosikal o prava, si takyto nebol...

... teraz si idem pockat, ako mi ,,nalozis".. popcorn uz mam pripraveny... Smile
 
Majlo
chalani, uz sa nehadajte.. už ste si naložili dosť a teraz si počkajme na vyjadrenie bafa alebo fanatika
 
xpT
diviak GrinDDDD +100b Grin
 
3P
dnb nehnevaj sa ale si naozaj pripečený. Ked to tu tak čítam nadaváš tu na každého čo povedal že sa mu nepáči reconnect.
Urážaš ostatných adminov a naozaj sa nevieš chovat.
Keď budeš nabudúce niečo riešit ukludni si hnormony daj si medzy gule lad a píš to slušne
 
Vevo
On se nasral že mu xpT skazil skóre banem xD
 
xpT
jj dobre skore mau Grin
 
Bafko
S hráčmi a samozrejme aj ostatnými vychádzam dobre. Som kľudný,priateľský,zhovorčivý keď niekto potrebuje pomoc veľmi rád pomožem.

Toto je časť tvojej žiadosti o práva dnb. Keď som ti dával práva, myslel som si že beriem niekoho rozumného, ktorý sa správa adekvátne k svojmu veku. Nevedel som, že sa z teba stane človek, ktorý každému začne nadávať za jeho osobný názor, začne sa bezdôvodne navážať do admin teamu a do každého jedného, kto sem napísal. Je to úbohé, za ban v hre tu nadávať ľuďom, s ktorými si denno-denne na serveroch, spolu hráte, spolu sa zabávate, lenže keď niečo napíšu, ty im začneš nadávať. Takto by sa admin správať nemal, ako písali, mal by si byť príkladom, ty si veľmi zlý príklad a nie je to tvoj prvý "výbuch hnevu", toleroval som to, ale dnes si to už prehnal, odoberám ti práva.
 
www.bafrnec.eu
Fanatik
jaj boze ludia .. aby niekto isiel zabijat koli hre .. kde tento svet speje .
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Vevo
lock
 
Omik
Jnak si myslím ž admini by se neměli banovat, či kickovat atd na serveru.. nechtěl bych to rozebírat ve veřejné sekci. Souhlasím s Fanatikem, jsme jen lidi, dejte nachvíli emoce stranou a bude to lepší Wink Na server dame Zabezpeceni proti reconnectu, at se tyhle (zbytecne) problemy neopakuji porad dokola.
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
žádost o admina Žiadosti o práva 2 09-02-2014 16:49
Žiadosť , admina - Zamietnuté Žiadosti o práva 17 11-06-2013 16:17
Sťažnosť na admina Sťažnosti na CS 1.6 adminov 5 09-06-2013 17:16
Žiadosť o post admina - Deathrun-Zamietnuté Žiadosti o práva 16 29-05-2013 23:02
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03