Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
staznost na admina Big daddy orange
Vevo
d n b napísal:

ti yu bn- chlapec ty si inac dementy , tvoj kemonetar sveci o tom ze este tahas kacera tak tu radsej nepis a pakuj si si kreslit .Angry


To že sem řek že sem to viděl hned musíš nadávat ? Tebe máma asi zanedbávala xD
 
SPyRko
Admin dáva ban adminovi... to nemá význam chlapci... dajte si unban Grin a hotovo Smile
Predávam 4kolku nemá niekto záujem? http://motocykle.bazos.sk/inzerat/21355962/Shineray-300-STE-s-TP-a-SPZ.php
 
alpacino
Grin d n b ty tu každému nakladaš Grin
Čo môžeš urobiť dnes, neodkladaj na zajtra.Urob to až pozajtra a máš dva dni voľna..!
 
d n b
XPT sa idem posrat zteba za to ze ta kopol kon do hlavy a ruky ti kruti ako v miesacke si proste retardovane decko co ma kryve ruky . Ja sa pre jeden ban neposerem ak nebudes potrestany serem aj na cely portal .
 
majo
Alpacino tak sa do toho neplet lebo aj ty schytas .. a xpT ktorého maja si myslel ? Smile
 
xpT
xDD kedy si videl moje ruky chlapce? GrinDDDDDDD
 
Majlo
chcel som len povedať,že to robi vela hračov... a napišem k tomu jednu vec: Keď sa napojiš na server, a už davno začalo kolo, je tam asi nejaka medza 30 sekund, aby si mohol hrať.. (dufam ste to pochopili, neviem to vysvetliť)... Na ostatných serveroch sa v strede kola spawnuť nemôžem a keď sa rekonektnem, som dead a nespawnem sa.. potom sa čudujte, prečo sa hráči rekonektujú u nás...a je ich dosť... moj nazor, haters gonna hate
 
d n b
niekto ma velke ruky a niekto ma velkoho hada v gatiach .
 
alpacino
Ja sa nepletiem iba konštatujem Grin
Čo môžeš urobiť dnes, neodkladaj na zajtra.Urob to až pozajtra a máš dva dni voľna..!
 
d n b
poker 11 co mna po tom ze ty nenavidis reconnect , si jeden s najslabsich clankov tohto portalu to to co ti povies ma abolutne nezaujima lebo ani nevies rozoznat wh a uz duplom nevies hrat cs . Prava si asi dostal z lutosti
 
xpT
GrinD mozno je jeden z najslabsich člankov portalu ale ty si jednoznačne najslabší
ps. ten kon co ma kopol do hlavy si bol ty O_o -__-
 
poker11
Promin dnb ale proč tu píšeš že tu někdo hraje jako ns?? však adminování neni o tom mít skill ale umět perfektně rozeznat cheat a hlídat dodržování pořadku a pravidel na serveru. Já jsem starý chuj a hraju jak lama a nestydím se za to. Tam kde jsem dřív dělal chh a potom i vedení sem měl nejhorší rank ale měli ke mě uctu a vážili si mě jelikož sem měl něco kolem 3,000 banu za cheat a ztoho ani jeden neoprávněný!! a byl jsem podle majitele nejlepší admin co měl. Za další Ty znáš zdravotní stav hrače že se mu posmíváš? Víš tam kde jsem dřív dělal admina hral hráč a měl skore 0-24 a všíchni se do něj navaželi tak hnusně že sem jich čast za to pobanoval a ve finále se zjistilo že ten chlapec měl 9 roků a byl po mozkové obrně a hrál na notebooku pomoci ůst. To asi na závěr. poker11
 
zwelwex
xpT, už som ticho.., ale naozaj má byť admin príkladom, čo v tomto prípade nebol. ;( Sad
 
www.MaximumGaming.6f.sk
moucha
dnb trošku kludu kámo,za to že si dostal ban nemusíš tu všetkým p*****ť. on aspon je ochotný spectovať a nie za to že máš dobré skóre tak napíšeš do chatu adminovi že ten a ten má WH a dalej si hráš. zas odtial potial
The easy day was yesterday
 
xpT
poker keby mozem like tak ti dam za ten román Grin
 
d n b
ty stredoskolak mozno raz dospejes ,ak ta nebudu byt po tej tvojej sprostejk hlave a pochopis ze hry si len pre zabavu .....a dufam ze beres creatin a tie sracky nech si velky chlapec ale nezabudni ze velky chlapci maju male vtacky Grin[color=#663399][/color]
 
zwelwex
d n b ideš, zachvílku dojde Bafko, ten napíše že si sa nemal reconnectovať, a napíšeš mu že Fuc* you? Smile Smile
 
www.MaximumGaming.6f.sk
poker11
poker 11 co mna po tom ze ty nenavidis reconnect , si jeden s najslabsich clankov tohto portalu to to co ti povies ma abolutne nezaujima lebo ani nevies rozoznat wh a uz duplom nevies hrat cs . Prava si asi dostal z lutosti.---- Promin je mi Tě opravdu líto a tak to se chovat umí jenom opravdu duševně nemocný jedinec co jsi Ty. Až dáš tolik banu za cheat jako já budeš radostí tancovat a bez omylu!! Já jsem tak slabý článek že o moji práci admina měl zájem u nás největší portál gamesites.cz to asi tak. Dále se nebudu vyjadřovat a prosím vedení o lock. poker11
 
xpT
dnb za tvoju gramatiku proste palec hore
 
k1xo
Neber to v zlom dnb,ale nadávaš tu,že jeden je decko,druhý zas je dement a tretí zas lama...no pri tom mi príde,ako kebyže máš ty tieto 3 vlastnosti a vybíjaš si ich tu.
A súhlasím s poker 11 admin má ísť príkladom. Wink

Zlúčiť na marec 18 2013 17:24:58:
k1xo napísal:

Neber to v zlom dnb,ale nadávaš tu,že jeden je decko,druhý zas je dement a tretí zas lama...no pri tom mi príde,ako kebyže máš ty tieto 3 vlastnosti a vybíjaš si ich tu.
A súhlasím s poker 11 admin má ísť príkladom. Wink

+ by som bol za odobratie práv za toto tvoje správanie. Smile
Upravil k1xo dňa 18-03-2013 17:24
 
maximumgaming.6f.sk
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
žádost o admina Žiadosti o práva 2 09-02-2014 16:49
Žiadosť , admina - Zamietnuté Žiadosti o práva 17 11-06-2013 16:17
Sťažnosť na admina Sťažnosti na CS 1.6 adminov 5 09-06-2013 17:16
Žiadosť o post admina - Deathrun-Zamietnuté Žiadosti o práva 16 29-05-2013 23:02
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03