Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Ziadost o unban - Schválené
Martin2D
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zabanovany adminom: DNB
[AMXBans] Mozes sa stazovat na svoj ban na www.maximumgaming.6f.sk
[AMXBans] Dovod: 'Wallhack'
[AMXBans] Dlzka: 'permantne'
[AMXBans] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:58'
[AMXBans] Tvoja IP: '85.216.170.194'
[AMXBans] ===============================================

2. http://www.banlist.bluegame.sk/ban_list.php?bid=7061

3. Martin2D

4. Hral som CS, po zabiti som isiel na fb alebo som riesil zakaznikov a zrazu som dostal ban za wallhack. Netusim preco, netusim z akeho casu alebo z akej situacie.

5. Mal by som dostat unban preto lebo admin vobec netusi co je wallhack a dostal som neopravneny ban. Hod sem demo, viac sa mi sem nechce pisat.
Upravil Vevo dňa 26-02-2013 21:20
 
d n b
Martin nekecaj blbosti. Demo pridem hned

Zlúčiť na február 25 2013 18:19:58:
http://leteckaposta.cz/489710409

Angry
Upravil d n b dňa 25-02-2013 18:19
 
Martin2D
Ak nemas dostatok skusenosti na to byt adminom, tak nim nebud. Na tom deme nic nieje.

Pekny den prajem
 
Elysium
Nevím proč, ale mě se to demo zdá čisté.. Ale přece jenom vy jste odborníci na cheatery Grin
Enjoy Bitches x)
forums.alliedmods.net/images/misc/im_skype.gifginajb4
www.amxmodx.cz/images/icons/panel/steam.pnggina457
badges.steamprofile.com/profile/default/steam/76561198046561403.png
 
Fanatik
58 uzivatel na steame .. ppc steam SID.
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Martin2D
Samozrejme, ze je ciste... To len vy tu mate ludi co sa do toho nerozumeju.
A niesom 58. uzivatel Steamu, som len majitel webu ktory s nimi obchoduje, cize som si zaobstaral nieco taketo.
 
SPyRko
Nejaký program cez ktorý si pozriem demá? nejde mi to pozerať v csku Sad
Predávam 4kolku nemá niekto záujem? http://motocykle.bazos.sk/inzerat/21355962/Shineray-300-STE-s-TP-a-SPZ.php
 
Martin2D
nedavaj viewdemo ale playdemo, mne to pomohlo
 
SPyRko
No už to fixli...už mi ide playdemo...do teraz mi vyplo hru či už viewdemo alebo playdemo... díky

No dosť krátke demo no nepríde mi to že by si bol čistý...vedel si o všetkých kde sú
Predávam 4kolku nemá niekto záujem? http://motocykle.bazos.sk/inzerat/21355962/Shineray-300-STE-s-TP-a-SPZ.php
 
Martin2D
Predstav si, ze nehram na reprakoch alebo bez zvuku ako 90% vasho admin teamu. Mohol by sa vyjadrit niekto kto to nehra 2-3 roky ale trochu dlhsie? Co tak k1x...
 
diviak
ja tam wh akosi nevidim, mozno navela noflash, ale ani to sa neda s istotou povedat, kratke demo na posudenie.. som za un
 
moucha
ja ti nevim karle,ja tam tiež nič nevidim. tie situacie po flashoch boli zaujimave ale nedá sa povedať že ma na 100% noflash. a väčšina momentov je tam sound. tiež som za UB
The easy day was yesterday
 
FnatiXC
No ja tam WH nevidím ale preca tie flasha.Ale neni problem hrača nakrutiť 2 raz ja som za ub.
víš kdo ma mastný hlas ty čalaďo ?
 
SPyRko
Pozerám to 3. krát no už konečne so sluchatkami... so zvukom to vyzerá úplne inak...a tiež som za UN, keby bolo trošku dlhšie video bolo by lepšie hodnotiť
Predávam 4kolku nemá niekto záujem? http://motocykle.bazos.sk/inzerat/21355962/Shineray-300-STE-s-TP-a-SPZ.php
 
k1x
musim zareagovat, kedze si chcel moj nazor...mam len jednu otazku...rozmysli si, co napises..aky presny (pravidelny u teba) postup mas, ked dostanes flash?.. ako a cim sa da urychlit, aby si videl skor?
 
Martin2D
Presny postup ked dostanem full flash - snazim sa vnimat zvuk a obcas trochu trasiem crossom a strielam po obrysoch... Nieje natom nic extra. Len mi tu nezacnite nahovorat, ze zrazu nemam wh ale no flash. Ok ale vy ste admini tak to budem respektovat. Nabuduce hlavne nedajte prava niekomu kto mi po 2 kolach da ban. Pritom sam musim uznat, ze ta druha akcia bola docela divna, ale ta prva uplne clear, tam bolo jasne pocut kde je...
 
k1x
To nie je ta odpoved, aku som cakal, takze ja nie som za Unban, lebo som mal gammu na maximalne minimum vo wine aj v Cs a hned si bezal huntit enemy, ked si mal celkom dost silny flash a zrazu si bol pri nom a strielal...wh nemas, tam som nic nepocul, dokonca kym si zaregaoval niekedy, tak som ho pocul o 1-2 sek.skor mez ty...mne toto video staci na usvedcenie noflash, takisto aj keby ho poslem Valve, asi by to len potvrdili...poznam vela ludi, co hravali s no flash alebo no smoke, ale tak to bolo asi pred 6-7 rokmi, ked 1.6 mala este akotaku uroven..v dnesnej dobe byt zapaty, nechapem vyznam...konecny verdikt z mojej strany:..UB nie (kvoli flashom)
 
Martin2D
Hej ty to posles Valve Grin Asi si zabudol, ze VAC je automaticka sluzba a oni cheaterov inak neriesia, nevadi nastuduj si. Ty si nikdy nikoho nedal cez flash? Nikdy sa ti nestalo, ze si sa pri niekom ucitol ? Alebo pred niekym ? Naco by som na pube hral s noflashon a teraz bez urazky este na MAXIMUMGAMING.6F.SK. Vobec to nedava zmysel. A ked mam noflash preto som bol od tych flashov pred tym oslepeny? To vam nejako utieklo. Ak sa hrate na Sherlockov, tak pozerajte aj na pozitiva nie na negativa. A neboj sa spravim opat youtube video, ako na starych portaloch ked pisali podobne sracky. Aby si videl ako to je vidim a nevymyslal si disney stories.
 
k1x
mas flash a utekas dopredu za nim?..trosku opacna reakcia nemyslis?..ja nehovorim, ze ho nebolo pocut, ale bezat za nim ked mas full mlieko sa mi nezda..a ano dal som vela ludi cez flash, len som stale na mieste, alebo ked som pocul ze bezia (napr. za CT rush na B ked idu Tcka), tak jasne, ze pustim fullout...Martinko, ohladom toho Valve, som si myslel, ze to pochopis, ako som to myslel, je jasne, ze VAC s tym nic neurobi..jedine co mozem spravit, je "report vivolation"...neber hned vsetko odslova doslova
Upravil k1x dňa 26-02-2013 11:28
 
Martin2D
Pred editom si pisal nech si o tom nastudujem a dodal si tam aj trapneho smajlika typu ":-*", cize bolo jasne, ze si presvedceny o tom ako sa im da poslat demo. Tak teraz po edite nevytahuj na mna fintu s report violation, najprv si nieco nastuduj az potom pis hentake veci. Ok spat k mojmu uber mega cheatingu. Tu mas youtube video ako som aj slubil: https://www.youtu...mOO6BTodJQ

// Samozrejme tu prvu akciu som netocil lebo to by aj niekto kto hraje len pub pol roka vedel, ze som isiel podla zvuku...

EDIT: dajte si 720 alebo 1080p nech vidite dobre ten no flash
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Žiadosť o Práva na Zombie... Žiadosti o práva 4 27-02-2014 21:02
Prosím o Unban Žiadosť o unban 3 25-02-2014 20:49
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03