Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 2
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Žiadosť o unban dr.dre - Zamietnuté
Tomasko
1.
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Bol si zabanovany na tomto servery adminom r0seR
[AMXBans] Si zabanovany permanentne
[AMXBans] Zabanovana prezyvka : Dr.DrE
[AMXBans] Dovod : ' Cheater '
[AMXBans] Mozes sa stazovat na svoj ban na www.maximumgaming.6f.sk
[AMXBans] Tvoje SteamID : ' VALVE_ID_LAN '
[AMXBans] Tvoja IP : ' 217.67.19.103 '
[AMXBans] =======================================
2. http://www.banlist.bluegame.sk/ban_list.php?bid=587
3. dr.dre
4. Neviem začo som dostal ban, totiž ešte som na vašich serveroch nehral ale tak prepokladám, že niekto z baráku musel cheatovať, keďže všetci máme jednu IP.. Kamarátka mi odporučila server reku že si zahráme ale moc sme si nezahrali Smile..
 
3P
ten ban je starý skoro rok unban asi nedostaneš
 
SPyRko
Takúto výhovorku môže použiť každý... niekto z baráku musel cheatovať... už je to nuda...
Predávam 4kolku nemá niekto záujem? http://motocykle.bazos.sk/inzerat/21355962/Shineray-300-STE-s-TP-a-SPZ.php
 
zwelwex
Prepáčte že sa sem vyjadrujem, ale včera si na servery D2 už hral, takže tomu nerozumiem. Smile
 
www.MaximumGaming.6f.sk
Bafko
Máš rovnakú prezývku ako zabanovaný a nie si to ty?
 
www.bafrnec.eu
Tomasko
Nie dr.dre neni moja prezývka hovorím na vašich serveroch som nehral.. Svoje prezývky často mením ale tak ak vám to pomože tak niektoré z nich sú macko, ivan gasparovic, erzebet etc. Ten bod kde mam dať svoju prezývku som pochopil ako prezývku ktorá dostala ban

Zlúčiť na február 21 2013 16:12:10:
Ešte k vyjadreniu spyrka.. Rozumiem každý to môže použiť ale ked si vezmes ze cely barak ( 4 vchody 8 poschodi 4 byty na kazdom poschodi ) tak to nieje au take nepravdepodobne.. A ked tak neni problem ma zabanovat znova keby ste u mna nieco zbadali..
Upravil Tomasko dňa 21-02-2013 16:12
 
zwelwex
Prepáčte ešte raz že sa tu vyjadrím.
Nerozumiem tomu, ty si nikdy nehral na MaximumGaming, ale máš tu ban a v hre sa voláš Dr.Dre, tak isto ako zabanovaný hráč, ja ti to neverím, pretože celý barák aby mal ten istý internet v tejto dobre, je to smiešne. (Vedľa Luniku bývaš?), prepáč ale je 21. storočie a je to veľmi blbá výhovorka. Smile Grin
 
www.MaximumGaming.6f.sk
Tomasko
Kolega keby si nečítal len môj prvý príspevok všimneš si, že som sa pomýlil a neuviedol som svoj nick za ktorý hrávam ale nick zabanovaného.. vyplnal som žiadosť podla druhej žiadosti a nejako mi to nedoplo.. Prepáč neviem čo je na tom nepochopiteľné, že nemám samostatnú IP adresu.. Net mám 30 Mbit/s no samostatná IP adresa u providera sú peniaze navyše a načo by som si platil za službu, ktorú nejako nepociťujem? Samozrejme okrem tejto situácie.. A keď si už písal, že som na D2 servery hral nenapadlo ťa, že ten čo dostal ban už má inú IP a znova tam hráva, pričom ja mám stále tu istú IP čo mal on ?

Zlúčiť na február 23 2013 17:45:31:
Admin mohol by si sa k tomu vyjadriť?
Upravil Tomasko dňa 23-02-2013 17:45
 
FnatiXC
zwelen napríklad namňa su pripojený 3 a platia mi zato Smile
víš kdo ma mastný hlas ty čalaďo ?
 
Fanatik
ne
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Žiadosť o Práva na Zombie... Žiadosti o práva 4 27-02-2014 21:02
Prosím o Unban Žiadosť o unban 3 25-02-2014 20:49
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03