Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
VIP skiny
k1x
Sry, ze zakladom temu, ale uz som musel, lebo sa to neda vydrzat...fanatik, pred pol rokom a viac, kym neboli ziadne skiny ani nic podobne, mal server celkom slusne hitboxy..teraz sa neda trafit skoro ani ****, raz to striela dobre, raz uplne vedla...vsetko je to len kvoli tym skinom, mp3 a neviem akym vymyslom...preco nemozes spravit proste klasicky SERVER, kde su klasicke zbrane, ziadne skiny,ziadne mp3 ani nic podobne..len chcem povedat, cim viacej "picovin" vymyslas co dat na server a co nie, tym si to robis horsim...mozno si si aj vsimol, mozno nie, ale cim viac "vylepseni" si dal na server, tym viac hracov prestalo chodit hravat na maximum, lebo sa neda trafit ani ****..navrhol by som len to, nech ti EVIP zostane a kto chce, nech si zmeni skiny, kto nie tak nie...ostatni nech vypadaju normalne, a aj EVIP nech vypada ako normalna CS postavicka, len bude mat trojskoky a vsetko co k tomu patri...Ked s tym nic nespravis, koncim ja, asi aj diviak a kopec dalsich dobrych ludi, lebo vsetci len nadavaju, ze sa neda hrat..Co chcem povedat teda je to, ze vsetko vymaz co si doteraz robil a bude to ok..s pozdravom k1x
 
MeTiu
Presne pre toto som prestal chodiť na server,už vtedy,ked som bol ja adminom to bolo až moc "vyčačkané",takže aj ked nie som admin a už nemám žiadne slovo,v tomto s k1xom súhlasím.
HATERS GONNA HATE,SANTA GONNA SKATE
 
moucha
ja som za. pesničky si podla mna aj tak všetci vypínajú,pretože chcú počuť kroky hned od začiatku.tá úvodná pesnička mi uź trochu leze na nervy.taktiež tie hitboxy sú na hovno. skiny zbraní,ja osobne si ich vypínam lebo pri deagli je to spomalené kým vystrelím. a skiny hráčov by som tiež dal preč,pretože ja svoj skin keď hrám tak nevidiím a na ostatných mi to je jedno. ale keď sa nič nezmení tak nič sa nedeje,budem naďalej hrať na tomto serveri len bolo by lepšie keby sa to všetko zmenilo,to čo písal k1x aj ja. a hlavne to neberte v zlom

Zlúčiť na február 18 2013 13:18:51:
k tomu deaglu,ten minulý skin bol pomalý,tento nový je dobrý ale nedoplnuje mi HP a mám všetko zapnuté
Upravil moucha dňa 18-02-2013 13:18
The easy day was yesterday
 
Fanatik
hmmm vsetce ste murdy .. tak mi povecte co ja poviem tym co si kupili VIP? ak im vratite peniaze dam to precWink
168 ludi .. to mas okolo 504 Euro .. ak na to mate .. kludne dam prec skiny hracov aj zbrani ..
Upravil Fanatik dňa 18-02-2013 13:54
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
diviak
mna hneva to, ze ked pridem, musim si minutu vsetko vypinat, zatial ma aj zabiju.. hudbu mavam vypnutu, skiny tiez... a tieto nove skiny sa nedaju vypnut... vypnem si ich a dalsie kolo su naspat.. stacilo to ponechat v povodnom stave, ako to bolo doteraz a budu spokojni vsetci
 
Fanatik
tak to urobime jednoducho .. Admin nebude mať VIP .. a ked ho bude chciet napise mi .. Wink
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
diviak
odober mi vip teda Smile
 
Majlo
S hudbou nie je taký velky problém, to sa dá lahko vypnúť, má aj fanatik, aj k1x pravdu podla mna. Mohol by si aj mne prosim odobrať VIP Smile
 
PietroN
Veď si miesto tých VIP skinov dajte do zložky s VIP tie vaše nie ? premenujte ich tak ako sa volajú tie VIP , prepíšte a spokojne hrajte Wink

Zlúčiť na február 18 2013 14:27:27:
Na iných serveroch som to už skúsil , a išlo to ...
aj na hidenseek serveri mám takto skopírovaný nôž , a ide mi to Smile
 
SPyRko
Pietron vyriešil všetké problémy Smile mne osobne vadí len tá úvodná pesnička pri pripojení do hry... inak som spokojný so všetkým, už som si nato zvykol
Predávam 4kolku nemá niekto záujem? http://motocykle.bazos.sk/inzerat/21355962/Shineray-300-STE-s-TP-a-SPZ.php
 
PietroN
mne lezie na nervy tá pesnička tiež keď sa napojím na Only Dust2 .. strašne otravné
 
SPyRko
A ešte sa mi nepáči nový skin na M4 ale inak v pohode Smile ten si vymením tak ako si vravel pietron
Predávam 4kolku nemá niekto záujem? http://motocykle.bazos.sk/inzerat/21355962/Shineray-300-STE-s-TP-a-SPZ.php
 
PietroN
Hej , hej ... sa divím že to tu nikto nevedel Shock
Mne tie skiny až tak nevadia keby som mal vip , ale možno niektorým hráčom to dosť prekáža keď majú starší PC ako ja s horšou Grafickou kartou ... predtým som mal strašne malé fps , ale teraz po kúpe lepšej GK tie skiny zapnuté mať môžem. Ale neviem ako Vám , mne sa so skinmi celkovo hrá zle ... kazí to originalitu tej hry Smile
Napríklad s tým nožom na HNS , sním sa mi moc dobre neskáče a nehrá atď... ale keď si tam hodím pôvodný skin noža tak to je niečo iné ...

Zlúčiť na február 18 2013 15:02:28:
Niektoré servery sa mi zdajú až moc prečačkané (nemám na mysli teraz Maximumgaming) ak je tam vela pluginov ,skinov , rôznych doplnkov tak to už potom neni to pravé obyčajné cs ... tie pluginy by sa ako tak aj dali , ale ak tam je k tomu ešte veľa skinov tak to je zlé .. COD mód s tým suhlasim , veď ten mód sa snaží napodobniť to COD takže to neprekáža...

Zlúčiť na február 18 2013 15:05:49:
ale 100 ľudí 100 chutí ... niekto má rád skiny niekto nie ... neukameňujte ma teraz vyjadril som iba svoj názor Grin
Upravil PietroN dňa 18-02-2013 15:05
 
k1x
ja som nemyslel, aby si zrusil cele vip ostatnych ludom Smile..presne to co napisal diviak, dat veci do povodneho stavu ako boli predtym..bude VIP, 3 skoky atd..len tie skiny a modely hracov nech su spat..thats all Smile
 
diviak
a to zatrasenie pri niekoho zabiti, maximalne otravne...
 
PietroN
Presne tak.. Je to doooost otravne... Keby sa to sa aspoň vypnúť
 
Fanatik
ake zatrasenie?
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
PietroN
Zabijes enemy a preblikne ti namodro obrazovka a zatrasie sa
 
rupert
zdravím, k tým skinom .. nepoužívam to, len by sa to mohlo ukladať a nie po každej hre písať /nastavenie atď. A to zatrasenie nuž.. tiež by sa to mohlo dať nejak zapnúť alebo vypnúť Smile
 
Majlo
Ako tu tak čítam komenty, jednému vadí hento, druhemu tamto, tretiemu hudba, štvrtému, že stále musí vypínať skiny.. Taktiež sa mi to VIP veľmi nepáči, ale fanatik má pravdu, že tí, ktorí ho majú si zaň zaplatili a nemôže to bohužialtak lahko zrušiť
 
Prejdite na fórum:
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03