Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Žiadosť o unabn -Schválené
Monko
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Bol si zabanovany na tomto servery adminom a
[AMXBans] Si zabanovany permanentne
[AMXBans] Zabanovana prezyvka : mantag KILL
[AMXBans] Dovod : ' Wallhack '
[AMXBans] Mozes sa stazovat na svoj ban na www.maximumgaming.6f.sk
[AMXBans] Tvoje SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1795810654 '
[AMXBans] Tvoja IP : ' 188.167.119.184 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked : Bol si ZABANOVANY. Skontroluj si konzolu.

Dobrý večer.Dnes večer som si nainštaloval gamesites csko, kedže mam steam, tak som chcel vyskušať hru cez ine csko, lebo som chcel skusiť, či je taká istá hrateľnosť ako na steame.Zistil som, že na nsku sa mi lepšie hrá, tak som sa chcel napojiť na váš server a vyhodilo mi ban.Zistoval som to a ban "som" dostal 7.1.2013 o 10:04 hodine.Možno niekto dostal ban na tu istu ip, alebo ja neviem.Nejdem sa tu vyhovarať, že to bol brat, lebo o tom bane som dodnes nevedel.Chcel by som poprosiť o unban pretože ja som v daný deň necheatoval.Celý čas som na steam drtil a na nsko ma nelákalo a už vôbec by som si nedal take pri****ané meno.Ďakujem, prijemny večer
Upravil Vevo dňa 26-02-2013 21:22
 
SPyRko
A do teraz keď si hrával na steame a pripojil si sa na náš server nemal si ban? Ak máš DIP tak si reštartuj router a máš vybavené Wink
Predávam 4kolku nemá niekto záujem? http://motocykle.bazos.sk/inzerat/21355962/Shineray-300-STE-s-TP-a-SPZ.php
 
Monko
nie nemal som ban, ten ban je na ns steamid, ktorá sa po rr routeri nemeni Wink
0 v reale, 0 v csku. Pfft Tešilo ma jednotky.
 
diviak
jedno nechapem.. ako sa moze hrat na NS inak ako na STEAME..?
 
Monko
neviem prečo, ale na steam keď hrám, tak mam poväčšinou fps do 60 pričom mám nastavene max 200.Na nsku mám 150+- a pod 100 mi neklesne.Neviem čo je v tom a volako sa nepokušam to ani zisťovať.
0 v reale, 0 v csku. Pfft Tešilo ma jednotky.
 
diviak
to na akych hodnotach hras preboha.. fps_max 101 do konzoly.

Zlúčiť na január 30 2013 13:38:01:
dalsia vec.. kukni si v spravcovi uloh v pc - vykon- monitor prostriedkov a kukni si, ci ti nejaka aplikacia nezatazuje nadpriemerne procak.. mne to robil soft pre mysku, odstavil som ho a fps mi uz neklesa... take ze cl_weather 0, rate 25000, cl_cmdrate 101, cl_upderate 101 dufam mas nastavene.
Upravil diviak dňa 30-01-2013 13:38
 
d n b
po mesiaci ziadat o UB neni mo¨zne pochybujem ze dotycny admin ma este demo ja som za NIE preinstaluj si NS ked sa ti po rr nezmeni IP ...
 
Monko
dnb, prosim ťa prečitaj si to ešte raz, ja som ten ban nedostal, takže o ňom som ani nevedel, tak mi vysvetli ako som mohol skôr podať žiadosť? Načo si preinštalovávať csko, keď sa csková steamid nezmení?Po rr routera sa meni iba ip nie id
0 v reale, 0 v csku. Pfft Tešilo ma jednotky.
 
d n b
to možem aj ja povedať, že som ban nedostal ale niekto stou istoú IP chápeš ? ....tak si nainštaluj novú verziu NS však cez ns si písal že chceš hrať... to mi je jasné že po rr sa zmeni IP nie id nič o tom som ti ani nepísal.
 
SPyRko
Monko takže mi chceš povedať že keď si reštartneš router a preinštaluješ CSko tak sa ti nezmení "steam lan id"?? to je pekná kravina...steam lan ID je číslo pod ktorým tvoj nonsteam klient pracuje...takže keď si preinštaluješ csko a reštartneš router určite budeš mať nové steam lan id, s týmito vecami už robím niekoľko "piatkov" takže viem kedy ako a čo sa mení.

a ku steame - každý hráč má povolené hrať na 101FPS žiadnych 150-200 a pod.
viac ako 101FPS sa berie ako za developer (cheat)

a dalšia vec...

Keď máš na steame len 60FPS tak si vypni všetky app. na ploche... (a aj tie ktoré ti ukazujú aké bude počasie, na koľko sa ti zohrieva procák a pod.)a hlavne všetky okienka Steamu a uvidíš že budeš dosahovať nad 60fps. Wink
Predávam 4kolku nemá niekto záujem? http://motocykle.bazos.sk/inzerat/21355962/Shineray-300-STE-s-TP-a-SPZ.php
 
Monko
Dobre, skusim to, ale jedna vec.V pravidlách je písane, že nemožem mať upravené modely s high fps, ked ja mam 130+, tak nikto mi to zakazať nemôže a aj keby chcel, tak to nezistí.
 
diviak
uz len za toto by som ti dal ban, ze sa opovazis taketo nieco napisat... ked je raz nieco zakazane a si normalny ferovy clovek, tak preco musis za kazdu cenu oj*bavat? demencia..
 
Monko
zato, že si dam vyššie fps tak ma idete zabiť Grin Grin no a čo? píšem, že mam u vás nizke fps, tak prečo sa sťažuješ?Mysliš si, že pri tých ****inách čo máte na servery budem mať také ohromné fps, aby si mi daval zato ban? Grin nahahaha
0 v reale, 0 v csku. Pfft Tešilo ma jednotky.
 
SPyRko
Porušuješ pravidla a chceš unban? Smile tak určite ho dostaneš Wink a keby som chcel tak ti viem presne zistiť kedy máš ake FPS Smile a keď ťa tam uvidím s vysokým fps dostaneš ban aj na steam Wink ahoj
Predávam 4kolku nemá niekto záujem? http://motocykle.bazos.sk/inzerat/21355962/Shineray-300-STE-s-TP-a-SPZ.php
 
Monko
ani ty nevieš čitať? Ja u vás nemôžem aj keby som chcel mať fps nad 100, lebo nemam vymakaný pc, ktorý nieje stavaný na také prkotiny ako je na serveri
0 v reale, 0 v csku. Pfft Tešilo ma jednotky.
 
Majlo
tak 1. ked maš taky slaby PC že ti neutiahne csko cez Steam, tak ti nepomože nikto, nie príkazy do konzole na 150 FPS... proste fps_max 101 a mal by si mať po problémoch.. 2. Spyrko vie čitať, sam si napisal "zato, že si dam vyššie fps tak ma idete zabiť no a čo? píšem, že mam u vás nizke fps, tak prečo sa sťažuješ?Mysliš si, že pri tých ****inách čo máte na servery budem mať také ohromné fps, aby si mi daval zato ban? nahahaha" 3. ked mame na serveri ****iny, načo žiadaš o UB? Smile To je tvojim PC a netom, každy si tu hraje bez problemov a naše "****iny" mu nerobia problemy. Som určite proti UNBANU...
 
SPyRko
Používaš developer (vysoké nepovolene FPS), nadávaš na naše serveri. Ty chceš hrať na nonsteame preto lebo tam máš 150 a viac fps a na steame máš 60fps takže to ti nevyhovuje... čiže keby sme ti dali unban na nonsteam tak dalej porušuješ pravidlá, takže som PROTI UNBANU...

pekný deň prajem Wink
Predávam 4kolku nemá niekto záujem? http://motocykle.bazos.sk/inzerat/21355962/Shineray-300-STE-s-TP-a-SPZ.php
 
diviak
inak, celkom pochybujem, ze sa pokusil odstavit nepotrebne programy, ako sme mu radili.. radsej sa tu bude s nami do nekonecna hadat Smile
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Žiadosť o Práva na Zombie... Žiadosti o práva 4 27-02-2014 21:02
Žiadosť o práva na De_Dust2 server Žiadosti o práva 3 21-02-2014 23:56
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03