Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Žiadosť o práva HideNSeek - Prijatý
SPyRko
Podmienky prijatia:
-vek 20rokov
-ovládam profesionalne AMX (7rokov praxe)
-nemám záznam v banliste
-vlastním originál hru!
-slušné sa správam a ovládam pravopis Smile
-nemám nikde ban za cheating
-poznám pravidlá
-aktivita na webe a na serveroch – Som dosť aktívny na HNS serveri, na web bohužiaľ nemám toľko času ale už som sa tu registroval tak sem budem chodiť Wink
-som ochotný pomáhať ľudom a menej zdatným hráčom
-mám pevné nervy a riešim všetko s chladnou hlavou
-viem rozoznať cheatera od skillera
-nepôsobím nikde na iných serveroch ako admin

Čo napísať do žiadosti:
-meno Roman
-vek 20rokov
-nick na serveroch mám - SPyRko
-nick na steame – spyriacik
-Steam ID - STEAM_0:1:56026574
-žiadam o práva na server HideNSeek
-prečo by som mal byť adminom práve ja? CSko hrávam dosť dlhšiu dobu presnejšie 8 rokov bez prestávok, vyhral som pár líg (undzwei, UG). Bol som adminom a spoluzakladateľom a pri niektorých prípadoch aj majteľom niekoľko serverov a portálov. Časom ma to prestalo baviť, lebo bolo toho veľa tak som sa nato vykašľal. Pred 4mesiacmi som mal vlastný HideNSeek portál, ktorý mal 3servere a bol dosť známy no potom som to nakoniec všetko vypol a našiel som si robotu a začal makať.
Momentálne pracujem v jednej IT firme kde som zamestnaný ako technik.
Po večeroch keď mám trošku voľno sa veľmi rád uvoľním pri csku . Na serveri býva niekedy neporiadok ako hráči, ktorí blokujú, nadávajú, urážajú a pod. a bolo by s nimi spraviť poriadok. Keďže nerád niekoho stále otravujem tak by som rád požiadal o pridelenie práv aby som mohol pomáhať pri robení poriadku na takomto serveri. 
-aktivita ? no aktívny som väčšinou 2hodiny a viac denne... niekedy sa mi nedá byť ani 1hodinu na csku a zase sú dni kedy pri csku presedím aj 6-8hodín.
-niečo o sebe ? úspešne zmaturovaný a prijatý do roboty zo zameraním IT, hry ma nikdy nejako extra nebavili ale pri csku a wowku som presedel niekoľko rokov a snažil som sa byť medzi najlepšími a väčšinou sa mi to darilo. Takže toto je asi celé info o mne...Smile ak budete mať ešte nejaké otázky na mňa môžeme zbehnúť na TS a pokecáme Wink

Prajem pekný deň.
S pozdravom SPyRko
 
Prototype
Na serveru ho vidím, za mě ANO
Prototype
 
Energyx
Pekná žiadosť. Áno
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
majo
žiadost je pekná, aktivitu nebudem hodnotiť .. za mňa máš áno
 
SPyRko
Vieš keď robím do 15tej a prídem domov okolo 16:30 tak nie vždy sa mi dá hrať...ale väčšinou sa pripojím večerom okolo 19tej na net a zahrám si na minimálne 2hodinky Smile...ale som celý deň online na skype Wink ak by potreboval niekto nejako pomôcť a môžem sa pripojiť na server hocikedy
Predávam 4kolku nemá niekto záujem? http://motocykle.bazos.sk/inzerat/21355962/Shineray-300-STE-s-TP-a-SPZ.php
 
Vevo
Za mě ano
 
Majlo
fakt pekná žiadosť, vek, pravopis, aktivitu nemôžem hodnotiť. U mňa máš ANO.
 
Bafko
Takto si predstavujem žiadosť o práva. Konečne niekto rozumný, skúsený a dospelý. Za mňa áno.
 
www.bafrnec.eu
SPyRko
Páni tak to ma teší že som aspoň niekoho potešil Smile Wink dúfam že máte dobrý kolektív a prijmete ma medzi seba Wink
Predávam 4kolku nemá niekto záujem? http://motocykle.bazos.sk/inzerat/21355962/Shineray-300-STE-s-TP-a-SPZ.php
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
prava Žiadosti o práva 1 31-05-2015 17:35
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Admin Práva ZM Žiadosti o práva 15 02-03-2014 11:16
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03