Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Slohova práca : COKY JE SMRAD (kto nechce nech nečita)
FnatiXC
Dobrý deň,moje meno je FnatiXC a chcem predniesť krátky sloh prečo coky nema mať práva !!!

Takže bol jeden krásný deň len tak som si išiel na JailBreik a zrazu tam bol típek menom Coky Shock Hral som si tam s škrečkom.Keď zrazu s ničoho nič coky mi dal slay Shock Ja že čo to bolo hmmm.A nakoniec som prišiel nato že ta cigaňska sviňa ma nemá rada,potom mi dával slapy,kicky za spam aj keď som nespamoval na servery.Dával mi FK a len sa tak smial ( viete si predstaviť jeho strašidelný smieh ) Potom som na Steame zavolal dobrého uja Enegryxa ktorý dohľadal nato aby ma Coky nezabijal,ale keď odišiel tak mi dával aj zato že som ho tam zavolal.Aj keď neviem prečo ten malý fagaň ma šikanuje,keď ja som sa ho na awp ani nedotkol,čo mi dosviečí Majo.Tak preto by mal coky prísť o práva ďakujem za pochopenie Smile


PS.Coky zomri !!! A pre Veva musím napísať Coky má sopla v nosu !
víš kdo ma mastný hlas ty čalaďo ?
 
Majlo
Ty si snáď robíš srandu. Myslíš to vážne, alebo je ďalší z vaších žartíkov? Panebože keď toto niekto číta, čo si pomyslí.. Vizitka portálu.. nemam slov
 
FnatiXC
Vieš keď to číta nieaky normalny človek pomysli si že tu máme srandu.Nie,nieaky namyslený steamer ktorý si myslí že je naj skiller a nevie dať frag.A písal som ak sa ti to nepači nepíš.
víš kdo ma mastný hlas ty čalaďo ?
 
Majlo
Ja som ti napísal jasne, či si robíš srandu, alebo to myslíš vážne Smile a okej, som namyslený steamer čo nedá ani frag Grin
 
FnatiXC
Nepoznáš srandu,ani nevieš že Coky ma ľúbi :-*
víš kdo ma mastný hlas ty čalaďo ?
 
Coky
trošku poupravené : Dobrý deň,moje meno je FnatiXC a chcem predniesť krátky sloh prečo coky nema mať práva !!!

Takže bol jeden krásný deň len tak som si išiel šikanovať Cokyho na Awp , furt som mu dával slay. Išiel som na Jailbreak a zrazu tam bol típek menom Coky Hral som si tam s škrečkom.Keď zrazu s ničoho nič coky mi dal slay Ja že čo to bolo hmmm.A nakoniec som prišiel nato že ta cigaňska sviňa ma nemá rada,potom mi dával slapy,kicky za spam čo je pravda lebo po každom oprávnenom kille som mu spamoval steam na .Dával mi FK a len sa tak smial ( viete si predstaviť jeho strašidelný smieh ) Potom som na Steame zavolal dobrého uja Enegryxa ktorý povedal nech ti ešte viac naložím .Aj keď neviem prečo ten malý fagaň ma šikanuje,keď ja každé kolo slayujem na awp l,čo mi dosviečí Majo.Tak preto by mal coky prísť o práva ďakujem za pochopenie

( a teĎ hádajte ktorá verzia je pravdivejsia Grin )
Mám životnú pointu
Zabalenú v jointu Smile
oi41.tinypic.com/15hhmb8.jpg
 
www.redtube.com
stinxoff
zase dvě lamky,co nedaj ani hs ani kdyby chtěl si tu honí péra Grin takže to lockněte nebo na vás příjde sociálka Grin
badges.steamstatus.com/profile/default/steam/76561198076458590.png
 
Lachesis
Coky máš tam chybu Grin Grin Grin Grin vravíš o awp servery ale ty tam práva nemáš a sťažuješ sa citujem " Dobrý deň,moje meno je FnatiXC a chcem predniesť krátky sloh prečo coky nema mať práva !!!" Trošičku si to nedomyslel Grin Grin Grin Grin Grin
www.smileygenerator.us/charsigns/links/101_871_18_312.0321169001354308613.gif
 
Coky
Lachesis nepochopil si to , ja to som písal tak , že to hovorí on. takže som tým myslel že on ma zámerne mlátil na awp Grin
Mám životnú pointu
Zabalenú v jointu Smile
oi41.tinypic.com/15hhmb8.jpg
 
www.redtube.com
FnatiXC
stinoff či ako sa voláš,si ma normal rozosmial čo tak si zahrať cw Grin
víš kdo ma mastný hlas ty čalaďo ?
 
Energyx
stinxof má pravdu Grin
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
FnatiXC
šak všeci vedia že coky je lama....Ale ja ja som ten ten Markeloff 2 Grin Grin Grin
víš kdo ma mastný hlas ty čalaďo ?
 
Coky
no náhodou ja som Skilla Grin
Mám životnú pointu
Zabalenú v jointu Smile
oi41.tinypic.com/15hhmb8.jpg
 
www.redtube.com
Vevo
Coky musíš ještě hodně papat ..
 
BORc96
HEJ ! HEJ ! a ja som kde ?!
 
FnatiXC
Vevo nič rasisticke ale ja tak milujem. Ked čech napíše že musí padať.To slovo padať GrinGrin
víš kdo ma mastný hlas ty čalaďo ?
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Nech sa zasmejeme Voľná téma 5 28-12-2012 08:19
JailBreak, D2/ Coky - Prijatý Žiadosti o práva 12 27-10-2012 19:30
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03