Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Odobratie prav
pOweR
Noa ? ja som sa riadil podla seba
 
Energyx
By to trebalo nejako ukončiť, lebo to nemá cenu.. Bafko mohol by si napísať konečné rozhodnutie ?
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
Bafko
V tom prípade si sa riadil zle.
 
www.bafrnec.eu
pOweR
Ja napíšem poslednú vec riadil som sa podla seba screen som nestihol to je moja chyba uznávam a ešte trošku odbočím od tému Bafko neviem prečo si mi dal nie na žiadosti o právach na JB ale nevadí dalej tam budú chodiť retardi

Zlúčiť na január 06 2013 14:12:35:
No tak mi to je lúto ked sa vám moje rozhodnutie nepáčilo Wink
Upravil pOweR dňa 06-01-2013 14:12
Nikdy nehovor nikdy...Pfft
 
Energyx
Nie ti dal kým sa toto nevyrieši. Čo na tom nechápeš ? A aspoň bude o jedného retarda (ty si to tak nazval) menej. O teba...
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
pOweR
Zato že som sa riadil podla seba tak som zlý? pre vás to možno nebolo najlepšie teraz si aj trošku uvedomujem že som nemusel byť taký prísny ale nemal čo nadávať
Nikdy nehovor nikdy...Pfft
 
Majlo
Bafko jednoznačne mu zober práva nemá tu čo hladať, najde sa schopnejší admin. Smile Power ty hovoríš, že ceso nadáva hráčom? Hrám s ním asi 4 mesiace csko a ani raz som ho nevidel nadávať hráčom, čo ty si sním hral asi prvýkrát. A ako napíšal bafo, nadavať môžeš kľudne, ale nie hráčom. Smile A čo si myslel týmto? :"Bafko neviem prečo si mi dal nie na žiadosti o právach na JB ale nevadí dalej tam budú chodiť retardi" že tam chceš byť admin? NIE nebudeš, však ty adminom nevieš byť.
 
pOweR
Zato že si jeho kamarát tak sa ho zastávaš ale to nevadí .. a ja neviem byť adminom ? ty to nemôžeš posúdiť normálne kedže si choromyselný

Zlúčiť na január 06 2013 14:20:57:
No Bafo už by si mohol napísať čo si otom myslíš nebudem stále písať o tom istom
Upravil pOweR dňa 06-01-2013 14:20
Nikdy nehovor nikdy...Pfft
 
Majlo
Grin prepač, ale smejem sa z teba Smile)
 
pOweR
Nápodobne ja sa smejem steba aj s tvojho múdreho kamaráta
Nikdy nehovor nikdy...Pfft
 
Energyx
Ale no tak ukľudnite sa. Power ak nebudeš písať o tom istom, tak prečo o tom stále píšeš ? Nemusíš na túto otázku odpovedať, iba by tak zbytočne bol spam, každý si domyslí odpoveď.
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
pOweR
..
Nikdy nehovor nikdy...Pfft
 
Majlo
cesoone, my sme kamarati my sa kryjeme v každej situacii, že? forever together <3 .. Bafko, zeber prava, lock, zbytočné zapodievanie sa s tým..
 
Bafko
Chceš práva naspäť a urážaš tu admin team? Chceme bezkonfliktných ľudí, nie takých čo sa tu s každým háda a nevie napísať 'Áno, spravil som chybu, je mi to ľúto, už sa to nestane'.
 
www.bafrnec.eu
pOweR
Ale ja si myslím že som spravil chybu iba v tom že som nestihol screen a konal som podla svojho rozhodnutia v tom že som mu dal kick a napísal som že sa zneho smejem to je urážanie alebo ?

Zlúčiť na január 06 2013 14:28:26:
A prosímťa už napís čo dalej napíš čo si myslíš a daj LOCK.
Upravil pOweR dňa 06-01-2013 14:28
Nikdy nehovor nikdy...Pfft
 
Bafko
Myslím to, že si ho nazval choromyseľným.
 
www.bafrnec.eu
Majlo
Keby chalan aspon tuší, čo to znamená :-)
 
pOweR
To že som kretén v teame že neviem byť adminom že som decko niesu pre teba urážky ? A viem čo to znamená si to ty :*
Nikdy nehovor nikdy...Pfft
 
Energyx
Ani ja netuším čo to znamená... Ja by som ti odporúčal power priznať chybu, vzdať sa práv, hrať tu ďalej a keď budeš mať 15 (dúfam, že to nebude zajtra ani o týždeň a ani o mesiac) napísať novú žiadosť a tváriť sa, že si tu v živote nebol adminom
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
pOweR
Ja som priznal že som srpavil chybu v tom že som nespravil screen a asi máš pravdu Energyx dobre odoberte mi práva ved ja sa možno raz ešte vratím Smile
Nikdy nehovor nikdy...Pfft
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Odobranie práv Pre vedenie 5 03-01-2014 13:44
Odobranie práv. Pre vedenie 18 11-06-2013 16:18
odobratie prav. Pre vedenie 17 25-05-2013 21:49
Žádost o obnovení práv DieBitCH. - Přijat Žiadosti o práva 25 14-04-2013 18:54
Žádost o obnovení práv Žiadosti o práva 29 12-03-2013 00:42
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03