Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Odobratie prav
Vevo
To je důkaz ja prase twl..
 
Energyx
Ten link čo si pred chviľou zmazal http://www.banlist.bluegame.sk/ban_list.php?bid=5641 som nepochopil, čo si tým myslel. Citujem "Tu máte dôkaz, že nie len ja mám na neho ťažké srdce" alebo niečo v tom zmysle
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
pOweR
Nemám dôkaz ale napísal 2 nadávky síce nemám dôkaz ale aký má dôkaz on ? screen kde som napísal zato že si na webe si myslíš že mi odoberú práva zato ? ale mne je jedno ja som spravil čo som mal a myslite si čo chcete vám budú po serveroch pobehovať dementi ktorý nadávajú

Zlúčiť na január 06 2013 13:52:32:
Ten link som si sniečim pomýlil Grin sorry
Upravil pOweR dňa 06-01-2013 13:52
Nikdy nehovor nikdy...Pfft
 
Energyx
Aha. Myslím si, že menej hráčov odíde zo servera kvôli nadávkam, ako kvôli dementnému adminovi.
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
Vevo
Energyx to teď napsal přesně.
 
pOweR
Mna to už neptrápi spravil som čo som spravil dal som mu kick zato že napísal nadávku a robte si čo chcete konal som správne
Nikdy nehovor nikdy...Pfft
 
Vevo
Na tom screenu bylo napsaný "kua" a ty si dole napsal jeste 1 nadavka a ban.. To si mu vyhrozoval za to kua?
 
pOweR
krftwrk ked sa naučíš písať tak potom sa stým zaoberaj
Nikdy nehovor nikdy...Pfft
 
Bafko
Pokiaľ by si vedel čítať, práva máš odobraté pokiaľ sa to nevyrieši.
 
www.bafrnec.eu
Energyx
Mňa by to trápilo keby mi zobrali práva... Netuším či na webe sú pravidlá pre adminov, ale ak nie, tak by sa mali rýchlo napísať! Za 1 nadávku by som ani hráčovi nedal kick. Čím viac kickov/banov, tým menej hráčov. Najprv treba upozorňovať a až tak konať a ešte keď ste spolu v admin teame tak si to vyriešiť cez steam a nie kickom... potom sa tu riešia úplné blbosti ako je toto. Aspoň so ukázal svoju pravú tvár.
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
pOweR
Dal som mu Kick po 1 nadávke po 2 som mu napísal či chce ban neviem ako to máte vy ale tu neni jasne napísané či mám dať kick za nadávku , či mám dať ban za nadávku či ho mám nechať tak a písať že som drzí http://maximumgaming.6f.sk/forum/viewthread.php?thread_id=410
Nikdy nehovor nikdy...Pfft
 
Cesoone
Dodaj mi dôkaz kde som nadaval?
lebo umna kua nieje nadavka a dôvod na kick(ptm banned)
Mohol by si sa ty trošku uvedomit nie hrat sa tu teraz na intelekta ked skončiš vysoku školu a zamestnaš sa potom mi možeš pisat že si niečo viac ako JA,,
Ano napisal ti ,že či si drzy lebo si neodpovedal na moju otazku a začal machrovat!
Dalšia vec ak tak Ovladaš AMX a poznaš server a tvrdiš že si ma najprv upozornil tak ti tu teraz niečo napišem :ty si bol cely čas v Spectate a tvrdiš že si ma najprv pred kickom upozornil ....(ak si ty v specte a ja hrajem hru nevidim čo mi ty pišeš pokial niesom dead dalšia vec moje score bolo 17:1 tak mi prosimta napiš kedy som si mal tvoje upozornenie prečitat ked som umrel hned prve kolo a ptm 17 hier po sebe nič?)Jediny kto tu je ubohy ako si ty napisal si tu jedine ty bolo nas 6 na servry ani jeden nevidel žeby si dal nejake upozornenie preto do teba začali ****at ako si sam napisal prepač hadam sme všetci stiupidny negramotny ludia čo nevedia čitat ..
Upravil Cesoone dňa 06-01-2013 14:02
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
pOweR
Takže to tam napíšte jasne a potom ma obinujte

Zlúčiť na január 06 2013 14:01:03:
*obvinujte
Upravil pOweR dňa 06-01-2013 14:01
Nikdy nehovor nikdy...Pfft
 
Vevo
pOweR napísal:

Dal som mu Kick po 1 nadávke po 2 som mu napísal či chce ban neviem ako to máte vy ale tu neni jasne napísané či mám dať kick za nadávku , či mám dať ban za nadávku či ho mám nechať tak a písať že som drzí http://maximumgaming.6f.sk/forum/viewthread.php?thread_id=410


Já teda vůbec nebanuju podle pravidel.. Banuju podle situace co je na serveru atd.. určitě když napíše nadávku tak mu nedám 1 den.
 
pOweR
Nemám dôkaz proste som ti dal kick nestihol som dať screen dal som ho neskoro to mi je hlavne lúto inak by sme tu nemuseli ani byť

Zlúčiť na január 06 2013 14:03:24:
No ved ja som mu nedal nadávku na 1 den ja som ho chcel zastrašiť aby nenadával a potom načo tam sú tie pravidlá?

Zlúčiť na január 06 2013 14:04:06:
Na srandu ?
Upravil pOweR dňa 06-01-2013 14:04
Nikdy nehovor nikdy...Pfft
 
Bafko
Kicknúť si ho nemal, prečítaj si tému o dĺžke banov.
 
www.bafrnec.eu
Cesoone
Určite by sme tu boli kamarade to si piš!!!
A Určite som za aby sa zvyšila hranica veku do naboru o prava!!!
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
pOweR
No tak Bafo vidíš tam niekde napísane čo mám spraviť po nadávke lebo ja nie ja som sa riadil podla seba dal som mu kick a potom som ho chcel zastrašiť kebyže je to tam napísané tak by som si priznal CHYBU! ale kedže to tam neni tak tvrdím že som niť zlé nespravil..
 
Energyx
Tie pravidlá sú pre menej skúsených adminov. Ani ja nebanujem podľa toho, mám na to vlastný systém. Zastrašiť aby nenadával, si ho mohol tak, že by si okamžite urobil screen a hodil na web, ale kua naozaj nie je nadávka hodná kicku...

Zlúčiť na január 06 2013 15:08:19:
Ale spravil si niečo zlé lebo si kickol admina preboha... na predchádzajúcich portáloch ste sa ako admini banovali či čo ?
Upravil Energyx dňa 06-01-2013 14:08
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
Bafko
Je zakázané urážať hráčov, nie nadávať.
 
www.bafrnec.eu
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Odobranie práv Pre vedenie 5 03-01-2014 13:44
Odobranie práv. Pre vedenie 18 11-06-2013 16:18
odobratie prav. Pre vedenie 17 25-05-2013 21:49
Žádost o obnovení práv DieBitCH. - Přijat Žiadosti o práva 25 14-04-2013 18:54
Žádost o obnovení práv Žiadosti o práva 29 12-03-2013 00:42
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03