Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Žádost o práva-->Zombie - Prijatý
leonidas
-meno:Igor
-vek:14
-nick na serveroch:C[0][0]L (Dříve [DeaDAngels]Leon!da$
-nick na steame:C[0][0]L
-Steam ID:STEAM ID:STEAM_0:1:54111743
-server, na ktorom žiadate o práva:Zombie
-prečo by ste mali byť práve vy adminom:Pomáham nováčkům(bindy, jak něco koupit atd.)
-aktivita (koľko hodín denne ste aktívny):Přestal jsem na Zombie hrát, ale znova začínam :) 4 hoďky cca
-niečo o sebe:Baví mě hodně CSko, florbal, hokej, dokážu zachovat chladnou hlavu.
+Přiznávám dal jsem žádost o práva na new portál (jméno jen do PM), jak napsal Rope ktorý si žiadajú o práva tak že sa ,,regujú" na weby herních portálov a kde ho zoberé tam začne hrávať. Tam jsem to trochu udělal, ale né úplně. Tu na Maximum jsem hrál dlouho na Zombie a hráči mě tam znají(pokud ještě hrajou na max. gam.)Takže jsem se neregnul a nezažádal o práva...
Díky...
Upravil Energyx dňa 09-09-2012 12:07
 
Attack
Zdravím...
Cez prazdniny som nebol nejak velmi aktívny na zombie... ale videl som ta tam 2 alebo 3x ....

A ak si v klane tak si laskavo daj iba svoj nick... dôvod je jasný... ak nahodou dostaneš práva, tak nebudeš banovat svojich kamaratov z klanu atd... Už by ti boli auto. odobraté práva...

Si počkam vyjadrenie na iných adminov podla toho sa zaradim...
 
Energyx
Žiadosť pekná. Na ZM nechodím takže aktivitu neviem potvrdiť ale verím ti. A výnimka pri tvojom veku sa myslím dá urobiť. Za mňa Áno. A k tebe attack --- nechápem tvoje vyjadrenie "Si počkam vyjadrenie na iných adminov podla toho sa zaradim..." prepáč ale neviem prečo si vlastne admin keď sa pridávaš k väčšine. Ako admin MUSÍŠ mať vlastný názor a nie "zaraďovať" sa ku ostatným adminom Grin. A ďalej k tomu klanu. On napísal, že skôr sa volal DeadAngels .... ale teraz má meno iba COOL takže v klane asi není Smile. Odo mňa len toľko
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
leonidas
Díky Smile
 
Bafko
Hráva tam dlhšie, pokiaľ si dobre pamätám tak nebol problémový, takže za mňa áno.
 
www.bafrnec.eu
leonidas
Díky Smile)
 
Attack
Energyx napísal:

Žiadosť pekná. Na ZM nechodím takže aktivitu neviem potvrdiť ale verím ti. A výnimka pri tvojom veku sa myslím dá urobiť. Za mňa Áno. A k tebe attack --- nechápem tvoje vyjadrenie "Si počkam vyjadrenie na iných adminov podla toho sa zaradim..." prepáč ale neviem prečo si vlastne admin keď sa pridávaš k väčšine. Ako admin MUSÍŠ mať vlastný názor a nie "zaraďovať" sa ku ostatným adminom Grin. A ďalej k tomu klanu. On napísal, že skôr sa volal DeadAngels .... ale teraz má meno iba COOL takže v klane asi není Smile. Odo mňa len toľko



Nemám slov....

Teraz ti to vysvetlim posledny krat... Napísal som jasné zariadim sa podla adminov lebo som nebol aktívny cez prazdniny ako vidím nečítal si tak laskavo nepíš...
 
Attack
Za mňa máš áno...
 
Energyx
Attack ja tiež nie som aktívny na zm a názor som si urobil. Naozaj to nie je tažké. A keby si čítal čo som napísal ja tak by si odpoveď ani nenapísal.
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
Vevo
Za mě máš áno působíš na mě celkdem fajn.
 
leonidas
Díky Smile Čeká se na Fanatika?
Upravil leonidas dňa 09-09-2012 10:04
Tum tu dum
 
Fanatik
napis bafkovi da ti prava lock
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
prava Žiadosti o práva 1 31-05-2015 17:35
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Admin Práva ZM Žiadosti o práva 15 02-03-2014 11:16
Amadeus - Prava na ZM Žiadosti o práva 3 27-02-2014 21:05
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03