Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Žiadosť o post admina - Zamietnuté
Dexter
Dobrý deň chcel by som požiadať o admin práva na vašom serveri tak prejdem k veci.

Vek: 13 (som rozumný, nechovám sa ako decko)
AMX: Ovládam na 99,9% aj mňa môže niečo sem tam prekvapiť nie som žiaden génius
Aktivita na webe: Tak 2-3 hodiny, cez víkend viac, ale niekedy viac aj cez týždeň
Aktivita na serveri: 2-4 hodiny denne, cez víkend aj viac, ale niekedy viac aj cez týždeň
Som ochotný pomáhať hráčom
Problémy riešim s chladnou hlavou
Skill od cheatu rozoznať viem, počkám si aspoň jednu mapu posledujem, natočím a ak má cheaty zabanujem
Momentálne nie som admin na žiadnych portáloch ani serveroch, bol som admin takže prax mám

Nick v hre: [Dj] Dexter
Nick na steame: Neviem dnes ho idem kúpiť ale potom dopíšem
Steam ID: Takisto neviem dnes idem steam kúpiť
Server na ktorom chcem práva: Zombie
Prečo by som sa mal stať adminom práve ja? Mám asi 2 ročnú prax, mal som práva na kamošovom serveri, potom na iných gamingoch (na 2). Rozoznám skill od cheatera, ovládam AMX (takisto mám s ňou dlhšiu prax) a som aktívny
Niečo o sebe: Mohol by som byť aj Web Masterom, s PHP Fusionom robím asi 3 roky. Viem robiť aj s grafikou takže logá, bannery a ikonky by som mohol spraviť ak by ste chceli.


Za odpoveď ďakujem, a tie Steam údaje tu pridám neskôr lebo platím bankou a ide víkend tak neviem kedy im tá platba príde a kedy mi tie údaje pošlú.
 
Bafko
Pošlú nie "pošľú" :-)
Ale inak pekná prihláška. Do správy mi napíš na akých portáloch si pôsobil. Ale za mňa áno, nech sa ešte vyjadrí Fanatik, aký je stav adminov na zombie. Za tvoju ponuku ohľadom webu ďakujeme ale webmastera momentálne nepotrebujeme.
Edit: Neviem čo si mám myslieť o tom ako si dostal práva na tých serveroch. Jeden nemá zoznam serverov, druhý ani stránku a tretí ju má 4 týždne starú.
Upravil Bafko dňa 15-06-2012 16:53
 
www.bafrnec.eu
Dexter
Okej, pošlem správu. A ďakujem za rýchlu odpoveď
 
noobik
server??Smile
 
Dexter
Dočítal si tú žiadosť celú? Asi nie, je tam napísané:
Server na ktorom chcem práva: Zombie
 
Attack
Zdravím. Smile

Ako neviem či ja som slepý, alebo som vôbec nechodil na servery alebo si tam nikdy nebol...
Ale podľa všetko to bude to 3.
Ako nepoznam ta vôbec zo serveru...
Nevidel som ta tam ani raz Smile
Neviem ako ostatný admini... či ta videli... čiže RoPe,FnatiC,noobik a ja... som ta tam nevidel...
Máš pravdu o vek vôbec nejde , ale to čo máš v hlave čiže(brain).
Neviem no tažko posúdiť... uvidím čo napíšu admini RoPe,FnatiC,noobik...
A podľa toho ti dam môj hlas... Smile
Prajem zatial pekný deň s pozdravom Attack.
 
noobik
nie nevidel som ta na servery..Smile
 
Attack
Nie ,
Dôvod nevidel som ta na servery , nemáš aktivitu...
a AMX nepoznaš na 99 Percent... Smile
A s adminmi som sa rozpraval a povedali že nie, nevideli ta... na servery *ZOMBIE*
Upravil Attack dňa 15-06-2012 17:37
 
noobik
Attack marny pokus o vtip..DGrinGrinGrinGrinGrinGrin Angry
 
Attack
Aký vtip?... Smile
 
Dexter
Myslíš si, že AMX neovládam na 99% ? Odkiaľ to vieš? Teraz som aktívny iba na webe až 20. budem na serveri lebo sa mi do**** net. Toto má byť admin nepozná, trepe blbosti, že neovládam AMX na 99% videl si to, že tu trepeš blbosti? Nevidel tak netrep...
Upravil Dexter dňa 15-06-2012 17:50
 
Bafko
Keď mám pravdu povedať, tiež som ťa na serveroch ani raz nevidel.
 
www.bafrnec.eu
Dexter
Bol som tam na chvíľu s menom Player (lebo som preinštaloval csko lebo som myslel, že mi príde steam skôr tak som NS odinštaloval ale ešte neprišiel tak som musel dať NS naspäť), ale seká mi net tak to som si zahral možno na 3 minúty spolu...
 
RoPe
NIE !

Dôvod: Nedostatočný vek,neaktivita (i keď píšeš že aktivita 2-4 hodiny) si nevymýšlaj rozum možno máš ale neverím tomu že v 13-tich rokoch by si vedel robit admina predsa len ani counter-strike nieje pre deti tak prečo by si sa mal stať adminom ? Viac nemám čo dodať.
 
maximumgaming.6f.sk
RoPe
Ozvi sa za 2 roky. Snáď budeme ešte existovať zatiaľ hraj.
 
maximumgaming.6f.sk
FnatiC
Za mna nie....
1. najprv si kup STEAM a potom davaj prihlasku
2. na servery som ta nikdy nevidel .... a to tam travim dost casu ..
3. Na webe si sa regol dnes..


Zvys aktivitu a mozno bude aj ano...
 
FnatiC
Dexter napísal:

Bol som tam na chvíľu s menom Player (lebo som preinštaloval csko lebo som myslel, že mi príde steam skôr tak som NS odinštaloval ale ešte neprišiel tak som musel dať NS naspäť), ale seká mi net tak to som si zahral možno na 3 minúty spolu...


hej a toto? Aktivita na webe: Tak 2-3 hodiny, cez víkend viac, ale niekedy viac aj cez týždeň

aktivita na webe 2-3 hodiny .... zaujimaveee ... dnes si sa totiz regol ... cize polka s toho nieje pravda ... a to ze ovladas na 99.9% to ti moc neverim ....
 
Attack
Ok daj TS3,skype. a vyskušam ta položím ti 8 otázok ok?
Na 99 percent to nevieš. Nebudem sa tu hadať viem svoje .
A meno player ? však tam su viacery taký hráči..
A aspon neklam že tu hraješ... myslíš si že nás oklameš?
Aj ja,rope,noobik... a ešte sa opýtam fnatica či ta videl.. Smile
 
Attack
FnatiC napísal:

Dexter napísal:

Bol som tam na chvíľu s menom Player (lebo som preinštaloval csko lebo som myslel, že mi príde steam skôr tak som NS odinštaloval ale ešte neprišiel tak som musel dať NS naspäť), ale seká mi net tak to som si zahral možno na 3 minúty spolu...


hej a toto? Aktivita na webe: Tak 2-3 hodiny, cez víkend viac, ale niekedy viac aj cez týždeň

aktivita na webe 2-3 hodiny .... zaujimaveee ... dnes si sa totiz regol ... cize polka s toho nieje pravda ... a to ze ovladas na 99.9% to ti moc neverim ....


Ako hovorí fnatic len klames,klames,klames v tej žiadosti... 2 hodiny na webe? ved na webe som už okolo 13:00 a videl som ta tu nejak o 7 či o kolkej...
 
MaXxiMuM
Attack a spol musíte tu furt spamuvat? píšte si do SS toto neni Skype a ni nič podobného dajte LOCK
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Žiadosť o Práva na Zombie... Žiadosti o práva 4 27-02-2014 21:02
Žiadosť o práva na De_Dust2 server Žiadosti o práva 3 21-02-2014 23:56
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03