Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
ZADOST O ADMIN PRAVA NA DUST! - Zamietnuté
davidkosik
Takže než Napišu žádost o Admina Chci jen Pozdravit všechny admini a předevšim Hrače co jsi čtou moji žadost!

meno Volam sa david kohut . vim mam trapne primeni Každy se mi len směje Sad
-vek je mi 14 let Smile 19 ledna mi bude 15 Smile
-nick na serveroch davidkos
-nick na steame superman1234567891
-Steam ID STEAM_0:0:46307205
-server, na ktorom žiadate o práva Server sa vola dust Maximumgaming.6f.sk|Dust 2 *Zadarmo VIP*
-prečo by ste mali byť práve vy adminom Ja adminom hral sem tu uz pred rokom nebo kdy to bolo bol sem hodně aktivni hrač rad pomaham lidim Ohledne modu atd. Sem klidny Jen občas ta gramatika.
-aktivita (koľko hodín denne ste aktívny) 4-5! hod dene ted sem se totis dozvedel ze portal maximumgaming zas beži ! tak sem si podal zadost dekuji za precitani zadosti s pozdravem davidkos
-niečo o sebe

Zlúčiť na november 15 2013 20:43:45:
[quote]davidkosik napísal:

Takže než Napišu žádost o Admina Chci jen Pozdravit všechny admini a předevšim Hrače co jsi čtou moji žadost!

meno Volam sa david kohut . vim mam trapne primeni Každy se mi len směje Sad
-vek je mi 14 let Smile 19 ledna mi bude 15 Smile
-nick na serveroch davidkos
-nick na steame superman1234567891
-Steam ID STEAM_0:0:46307205
-server, na ktorom žiadate o práva Server sa vola dust Maximumgaming.6f.sk|Dust 2 *Zadarmo VIP*
-prečo by ste mali byť práve vy adminom Ja adminom hral sem tu uz pred rokom nebo kdy to bolo bol sem hodně aktivni hrač rad pomaham lidim Ohledne modu atd. Sem klidny Jen občas ta gramatika.
-aktivita (koľko hodín denne ste aktívny) 4-5! hod dene
-niečo o sebe Volam sa david kohut chodim do 9 třidy zakladni skoly bavy ma sportovat jako je napřiklad stolni tenis fotbal a basket.. ziju ve měste Olomouc CZECH .. to je asi vse s pozdravem davidkos Smile
 
Coky
oi41.tinypic.com/15hhmb8.jpg
 
www.redtube.com
Bafko
Máš u nás 6 perma banov, 6 ďalších banov, nespĺňaš podmienky, viacnásobne si porušil pravidlá fóra a žiadaš o práva?
 
www.bafrnec.eu
davidkosik
Bafo Mam i brachu kterej se vola tom Je trochu Mental.. Grin je mu ted 16 a roby do ted demenci... Chova se jak 5 lety ... ale bafo mne muzes poznat hral sem tu drive ale jen na zombie a doted si pamatuju ty bany ja som dostal 1 ban a to bol bug banky Smile doufam ze to kladne opovis Smile
 
Bafko
To nebol tvoj brat, to si bol ty Wink
 
www.bafrnec.eu
davidkosik
No ja vim priznam se lhat jse nema neni to dobre ale co uz skusil sem to aspon 2 roky sem nepouzil cheat jen ked natacim videa nebo neco take s nudy.. bafo tebe znam uz nejakou tu dobu ze zm a moc si nebol semnou spokojeni moje IKVE se rovnalo houpacimu koni .... ale ver mi ted je to jine ... Wink Wink Smile !
 
Elysium
6 perma banů ? Co tu řešíš ? To si opravdu tak najivní že si myslíš, že ti to někdo dá ? Zamysli se nad sebou! Ne!
Enjoy Bitches x)
forums.alliedmods.net/images/misc/im_skype.gifginajb4
www.amxmodx.cz/images/icons/panel/steam.pnggina457
badges.steamprofile.com/profile/default/steam/76561198046561403.png
 
davidkosik
elysium jeste rekni ze si nikdy nemal cheaty ale cenim si tveho vyjadreni Smile
 
ReroSVK
Ja som mal kody, sú fajn ale musíš kodovať tajne lebo potom to neni fajn vieš?
OMG to je Coky
 
Bafko
Čo veta to klamstvo, posledný ban za cheaty (iba u nás) je 4.2.2013 14:11:31 GMT+1.
moje IKVE se rovnalo houpacimu koni
Neviem či sa niečo zmenilo, je zjavné že nespĺňaš podmienky, ale žiadosť dáš a tak.
Nie, lock.
 
www.bafrnec.eu
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
prava Žiadosti o práva 1 31-05-2015 17:35
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Admin Práva ZM Žiadosti o práva 15 02-03-2014 11:16
Amadeus - Prava na ZM Žiadosti o práva 3 27-02-2014 21:05
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03