Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 4
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Unban žiadosť - Zamietnuté
KaRi
1- [AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zabanovany adminom: mierne_nacinkany
[AMXBans] Mozes sa stazovat na svoj ban na www.onban.eu
[AMXBans] Dovod: 'Wallhack'
[AMXBans] Dlzka: 'permantne'
[AMXBans] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:63797047'
[AMXBans] Tvoja IP: '78.99.249.152'
[AMXBans] ========================================
2- Neviem či sa to tam ešte nezaznamenalo ale nejde to vyhladať
3- KaRi
4- Asi to bola tá že išiel som na log a mal som awp a namieril som medzi dvere
5- Je to trocha divné začo som dostal ban mám už aj nejaký ten rok odohrané ešte som sa s týmto nestretol.Ale veľmi rád si pozrem demo :-)s
 
k1x
mas akurat tak bačov "****" odohrate, s WH to povie kazdy...GL inde..ked sa dakomu daco nezda v deme, nech napise, rad vysvetlim
http://www.sendsp...ile/yuofpl
 
KaRi
chcem vysvetlenie kde tam je u teba WH
 
k1x
zacina druhe kolo u T..cely cas mieris do double dooru na stred v klude stojis a akonahle si videl,ze ide CT hore, tak si sa zacal štelovať a namieril si si vyssie...dalsia vec..hned fragu z T spawnu, si siel smerom na long..na chvilku si si zastavil, na 2 sekundy si zacal walkovat, lebo si vedel, ze typek je za dverami a mam aj pocit, ze mas crosshair na awp, lebo si si akoby na neho namieril cez dvere este bez zoomu..ale stale som si vravel, ze dobre..nemusis mat zapate..cakal som co spravis, ako si bezal na long, bezal si len s dgl na istotku, nikde si sa ani nekukol za roh ci nemoze dakto byt, lebo si vedel, ze to tam je ciste..mam odohrate toho dost, takze tu na mna neskusaj finty..plus mas ban na inom servery za WH, co som si vsimol az vecer, ked si ziadal o unban...PS: nemas nic odohrate, pretoze pub style sa nerata, ziadne ligy si nikdy nehral a urcite netusis co je ESL...bez inde skusat svoje WHcko
 
KaRi
To a ja môžem napísať čo chcem keby si to mal v tom Demu čo si písal bolo by to iné.A to demo čo si sem dal vôbec nejde okolo WH.Tažke máš smolu nic nemám :-)
 
ReroSVK
Je ťažké povedať pravdu?.
Nehovor tu že si nič nemal, strieľal si samé HS cez steny + hneď ako padol kill si sa odpájal .. nebolo to raz, vždy si presne videl kde kto je, aj keď wallkoval.. nepopieraj to prosím..
Aj keď nemám demo ako dôkaz (vždy si sa odpojil) Tak to máš napísane od Kixa.
Ten vie čo robí a nedáva bany len tak zo srandy..
Takže tu už nemáš šancu..
 
k1x
ano kvazi mas pravdu, ze co som pisal v tomto deme, tak to pasuje..lenze toto bolo asi tvoje 3 kolo,ktore som pozeral a vzdy ked boli na longu 2-3 tak si obzrel za stenami, alebo kukol do vane, ked tam bol..teraz ani jedenkrat si sa neotocil smerom do vane, alebo za stenu, lebo si vedel, ze mas clear...preto ten BAN, stenovid
 
S3ourS
Prosim o unban nevim za co pri normalnim hrani muzu dostat ban za WH pokud si nekdo mysli prosim dukaz dekuji
 
Lachesis
Dôkaz tam máš, nechápem čo chceš viac. Proste sa s tým zmier a priznaj konečne, že si zapnuté mal. Nechápem takýchto ľudí, vedia, že mali cheaty ale aj tak požiadajú o Unban, podľa mňa nie sú kompletný. k1x je jeden z adminov ktorých len tak nenájdeš, on by ti určite neoprávnený ban nedal, dôkaz ti predložil a keď si retard tak za to mi nemôžme. Prosím LOCKNITE to nie je tu viac čo riešiť.
www.smileygenerator.us/charsigns/links/101_871_18_312.0321169001354308613.gif
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Žiadosť o Práva na Zombie... Žiadosti o práva 4 27-02-2014 21:02
Prosím o Unban Žiadosť o unban 3 25-02-2014 20:49
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03