Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
PORTÁL
Evolution
Myslel jsem si , že jste portál kvalitní ... Ale pokud je ve vedení hráč/člověk jako je Fanatic a dává si bezdůvodní bany Smile

Skvělá vizitka pro tento portál vytáhli jste se gratuluju..

Toť vše zbohem....

PS: Todle není urážka na hráče / adminy jsou tu skvělý admini (coky majo apod...) ale mít tohodle člověka za vedení ... hm Smile..
...???What???..Grin
 
Vevo
Já s tebou souhlasim. Důkaz musí dodat admini, tak nevidim důvod proč by ho nemělo dodat vedení..není důkaz = unban.
 
Coky
a inak je to fanatik nie Fanatic Grin Grin

ale vieš ako sa hovorí " Iný kraj, iný mrav" ( Cokyho básne a porekadlá strana 12) , Fanatik je Hl. Admin takže si može robiť čo chce , je to jeho portál tak si može banovať koho chce. ( síce by demičko mohol mať no.. Grin )
Mám životnú pointu
Zabalenú v jointu Smile
oi41.tinypic.com/15hhmb8.jpg
 
www.redtube.com
Fanatik
ako ti mam dat demo ked som tam nebol tak si daval HS a presne si vedel kde su .. a prisiel som na server a prve co si urobil hodil sa do spec.. odisiel som ze co urobis, napisal som typkovi a on ze uz hras .. pripojil som sa a zase si sa hodil do spec .. ako to vysvetlis?
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Evolution
vysvetlim to tak že sem mattovi pomáhal z configem , kdyz davam HS to je neco nemozne ? A derovat to je lehké na serveru d2 ukazuje ti hitovani a každý chytrý člověk začne derovat...
...???What???..Grin
 
Fanatik
zaujimave ze si pomahal len v tedy ked som sa napojil ja, a ked som sa odpojil si prestal ..
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Lofasek
Nevím jelikož jsem na serveru nebyl,ale psal,že pomáhal kamarádovi.
Párkrát jsem ho spekt a nic...protože musím uznat,že s AWP je borec Smile
 
Evolution
Jak sem mohl prestat ? GrinDD sak si mě dal ban ... Ses do toho zamotal sám prosimtě..
...???What???..Grin
 
Razor
Nič nemá....brain+aim jedine tak. Docela low admin bez dema a bez dôkazu....

Zlúčiť na máj 23 2013 01:07:59:
Citujem fanatika "ziadny dokaz nebude, kludne si podaj ziadost aj na parlament .. dovod ? len co som sa napojil si hnet isiel do spec a bol si tam do v tedy kym som neodisiel lock" WTF trolol Grin Grin keby si mal 14 rokov by som sa tak nenasmial GrinGrin
Upravil Razor dňa 23-05-2013 01:07
 
3P
čo tu riešime však jednu žiadosť ma locknutú a toto by sa malo tieš
a razor keby si čítal pozorne tak fanatik napísal že prišiel na server evolution šiel do spectu, fanatik odyšiel a on sa vrátil do hry potom a ked zas prišiel tak sa hned premiesnil do spectu. Už by to mal pochopiť aj razor Grin a naozaj kedže je to majitel serveru a večinou dáva on konečne rozhodnutia pri žiadosti o UB tak komu by mal dodať demo?
 
xpT
asi tak 3p Grin načo posielať demo zapatemu čo otom nevie?
 
Evolution
Takže když jdu do spect a pak napojím to hned znamená , že mam cheaty ? GrinDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Skvělý důvod k tomu , aby jsem dostal ban za cheating jit do spectu GrinDDDDD
...???What???..Grin
 
3P
to som nenapísal ale asi nemal čas a kedže si chodil do spectu zakaždým ked prišiel tak to vyriešil banom
 
k1xo
Tak ja neviem,ja by som bol za UB.
i.imgur.com/XjI1BYc.png
-->KM
-->[K1xOMANN]
 
maximumgaming.6f.sk
Evolution
Byl jsem ve spectu maxx 1 když přišel ale že se tam vystridalo X adminů když jsem hrál tak mě nedali ban proč? I když jak napsal Lofasek me spectoval nic nemám..
...???What???..Grin
 
Lofasek
Ale to nic neznamená...pořekadlo zní Zapnout může každý"!
 
majo
Ja som ho spectoval viac krát a nebol zapnutý ..
 
ReroSVK
Lofasove porekadlo znie veľmi lákavo Hm.. Hmmm lákavé
nejaké chute mám.. nemal si to isté Evolution ?Shock
 
Fanatik
ok dam ti unban zajtra ..
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Lofasek
Odteď si pod přísným dohledem všech adminů!!Smile
 
Prejdite na fórum:
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03