Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 2
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Žádost o UnBan - Zamietnuté
Slepicka
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Bol si zabanovany na tomto servery adminom ja jsem jaaa
[AMXBans] Si zabanovany permanentne
[AMXBans] Zabanovana prezyvka : Don K*kot De La Pyca ANARCHYSTA
[AMXBans] Dovod : ' vydavani se za admina baj baj '
[AMXBans] Mozes sa stazovat na svoj ban na www.maximumgaming.6f.sk
[AMXBans] Tvoje SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 118851218 '
[AMXBans] Tvoja IP : ' 78.111.113.106 '
[AMXBans] ========================================

http://www.banlis...p?bid=8797

Zdravím, byl jsem zabanován na vašem serveru only dust2 a to prý kvůlu tomu že jsem se vydával za admina. Poprosil bych admina jménem ja jsem jaaa aby předložil důkaz o mém činu, neboť namítám že to není pravda! Pokud admin nedodá důkaz chci unban! Děkuji.
Upravil majo dňa 09-05-2013 22:09
 
Majlo
Ja by som ti už len za ten nick dal perma.. však toto nie je normálne.. mám rád ľudí, ktorí si priznajú, že sú choboti, ale do nicku si to pchať nemusíš.. ani, že si anarchista.. sám ani nevieš, čo je anarchia..
Víťazi sa nikdy nevzávajú,
tí, čo sa vzdali, nikdy nevyhrajú.
 
poker11
Proč lžeš? hráč se ptal je tu admin? tvá odpověd: já jsem admin. Moje manželka se tě zeptala ty jsi admin? a tvá odpověd: jo.
 
Slepicka
Majlo napísal:

Ja by som ti už len za ten nick dal perma.. však toto nie je normálne.. mám rád ľudí, ktorí si priznajú, že sú choboti, ale do nicku si to pchať nemusíš.. ani, že si anarchista.. sám ani nevieš, čo je anarchia..


Na mém nicku není nic vulgárního, jestli umíš dobře číst, a představ si, že vím co je to anarchismus.. Zajímalo by mě jestli to víš ty když tu na mě děláš ramena.. Smile

Zlúčiť na máj 09 2013 21:41:52:
Tak tvoje manželka je asi na cracku a ty taky, chytněte se za ruce a jděte do léčebny, tam vám dozajista oběma pomohou Smile...
 
Majlo
Ja sa ťa nepýtam, či vieš, čo je anarchia a ani to vedieť nepotrebujem, nechem a ani ma to netrápi! Smile ano na tvojom nicku je vulgárne to **** A ****!, ty umpalup. Keby si aspon neriedil chujoviny
Víťazi sa nikdy nevzávajú,
tí, čo sa vzdali, nikdy nevyhrajú.
 
Slepicka
Majlo napísal:

Ja sa ťa nepýtam, či vieš, čo je anarchia a ani to vedieť nepotrebujem, nechem a ani ma to netrápi! Smile ano na tvojom nicku je vulgárne to **** A ****!, ty umpalup. Keby si aspon neriedil chujoviny


Mluv prosím česky, tvému hornouherskému jazyku nerozumím..
 
Majlo
Zaujímavé je, že všetci češi rozumejú slovákom a opačne.. ty musíš byť výnimka.. promin.. Grin neurážajj tu pokra s jeho manželkou, mal by si čušať a mal byť milý, aby si UB dostal Smile prepáč, že ti nepíšem češtinou, hoď si to do prekladača, ak si taký tupelo..
Víťazi sa nikdy nevzávajú,
tí, čo sa vzdali, nikdy nevyhrajú.
 
Lofasek
Začneš tu nadávat ADMINŮM a jeho rodině a ještě chceč unban?!
 
Slepicka
Majlo napísal:

Zaujímavé je, že všetci češi rozumejú slovákom a opačne.. ty musíš byť výnimka.. promin.. Grin neurážajj tu pokra s jeho manželkou, mal by si čušať a mal byť milý, aby si UB dostal Smile prepáč, že ti nepíšem češtinou, hoď si to do prekladača, ak si taký tupelo..


Abych ti pravdu řekl, tak kombinaci slov neriedil chujoviny a slovo čušať jsem opravdu nikdy od žádného slováka neslyšel.. Ale určitě je to nějaký slovensko-maďarský slang.. Smile
 
poker11
Tak tvoje manželka je asi na cracku a ty taky, chytněte se za ruce a jděte do léčebny, tam vám dozajista oběma pomohou Tam půjdeš brzo Ty a bud rád že tě nemám po ruce jelikož by jsi skončil na JIP a potom na LDN Ty ubožáku. Prosím lock téma a ban i zde na foru.
 
Slepicka
Lofasek napísal:

Začneš tu nadávat ADMINŮM a jeho rodině a ještě chceč unban?!


Vrať se tam, kam každý lafásek patří prosím... Smile
 
majo
" Tak tvoje manželka je asi na cracku a ty taky, chytněte se za ruce a jděte do léčebny, tam vám dozajista oběma pomohou ... " to mi stačí .. som za, zato aby ti perma ostala.
 
Slepicka
poker11 napísal:

Tak tvoje manželka je asi na cracku a ty taky, chytněte se za ruce a jděte do léčebny, tam vám dozajista oběma pomohou Tam půjdeš brzo Ty a bud rád že tě nemám po ruce jelikož by jsi skončil na JIP a potom na LDN Ty ubožáku. Prosím lock téma a ban i zde na foru.


Tebe určitě hodně šikanovali.. Smile
 
majo
Lock. To čo tu píšeš je proste moc. Ked sa bafo rozhodne nech dá konečný verdikt.
 
Majlo
dajme mu prosím ban aj na web.. však toto je ubohost
Víťazi sa nikdy nevzávajú,
tí, čo sa vzdali, nikdy nevyhrajú.
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Prosím o Unban Žiadosť o unban 3 25-02-2014 20:49
žádost o admina Žiadosti o práva 2 09-02-2014 16:49
žiadosť o Unban Žiadosť o unban 5 03-02-2014 20:17
žadost o unban :) Žiadosť o unban 27 26-12-2013 23:37
ZADOST O ADMIN PRAVA NA DUST! - Zamietnuté Žiadosti o práva 10 17-11-2013 12:40
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03