Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Unban Jackson Martinez ( ja nie :D ) - Schválené
Coky
[AMXBans] Du wurdest vom Admin poker11 von diesem Server gebannt.
[AMXBans] Du bist permanent gebannt.
[AMXBans] Gebannter Nickname : Jackson Martinez
[AMXBans] Grund : ' Wallhack '
[AMXBans] Du kannst dich ueber deinen Bann hier beschweren @ www.maximumgaming.6f.sk
[AMXBans] Deine SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 25085533 '
[AMXBans] Deine IP : ' 87.102.152.253 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked : Du bist GEBANNT. Ueberpruefe Deine Konsole.

píšem za svého kamaráta ktorý ma o to požiadal. sám by postnul unban ale mu nejde registrovat lebo je švajčiar a dačo mu vypisuje že sa nemože registrovat. vola sa ILo4h "že vraj ho tam nekerý poznaju" .
píše že nemá WH , chcel by vidieť demo.
http://www.banlis...p?bid=8765
Ps. FnatiXC smrdzí
Upravil majo dňa 10-05-2013 18:24
 
www.redtube.com
majo
To sa mi nezdá že by mal "Loah" Wh .. hral som sním dosť času , aj som ho spectoval a nemal wh , tak ale viac sa dozvieme s pokrovho dema Smile
 
poker11
Ahoj je od Vás moc pěkné že se zastáváte kamaráda. Nevím co si o tom mám myslet ale to už je jedno. Tak a teď k WH. Připojil sem se na server a spect jsem hráče který dával na jistotu protivníky o kterých nemohl ani omylem vědět. Takže jsem dal record a hned mu dal Luciu. Prosím demo je tu a jsem zvědavý na Váš názor.

Zlúčiť na máj 07 2013 18:04:27:
Moc mě mrzí že jste mě takhle zklamali s důvěrou děkuji.

Zlúčiť na máj 07 2013 18:07:59:
poker11 napísal:

Ahoj je od Vás moc pěkné že se zastáváte kamaráda. Nevím co si o tom mám myslet ale to už je jedno. Tak a teď k WH. Připojil sem se na server a spect jsem hráče který dával na jistotu protivníky o kterých nemohl ani omylem vědět. Takže jsem dal record a hned mu dal Luciu. Prosím demo je v admin sekci a jsem zvědavý na Váš názor.

Zlúčiť na máj 07 2013 18:04:27:
Moc mě mrzí že jste mě takhle zklamali s důvěrou děkuji.

Upravil poker11 dňa 07-05-2013 18:07
 
Vevo
Podle mě je ban oprávněný.
 
majo
Poker prepáč ak som ťa urazil , určite to nebolo cielene .. loah-a (Jackson Martinez) som spektoval viackrát , ale nikdy nebol zapnutý , no a tu sa mi zase potvrdzuje známa vetička .. "na každého sa raz príde"..
 
Majlo
Mne na deme neukazuje (blabla) a neviem, ci bola pred krabicou a mohol ju vidiet, alebo bola za krabicou... Ak bola za krabicou, tak podľa mňa to WH nie je, pretože pekne ju mohol počuť a a keby som v takej situácii a počujem tam kroky, dierujem krabicu aj ja... Povedzte mi prosím, či bola pre/za krabicou. Ak bola ZA, tak som určite za UNBAN
 
poker11
Podle mě tam nemohl nic slyšet.
 
FnatiXC
Coky a určite chcel aby si napísal že smrdím čo ? Grin
víš kdo ma mastný hlas ty čalaďo ?
 
zwelwex
Loah má WH, tak to som si o ňom vážne nemyslel. Na deme je vidieť WH.
 
www.MaximumGaming.6f.sk
Majlo
Píšem si s ním a napísal mi, že to bol bug. No ja mu verím, sami vieme, že Lucka má bugy a podobne.. Predsa nie je problém ho odhaliť niekedy inokedy, aj keď mne sa odjakživa zdal čistý, viackrát som si ho pozeral..
 
zwelwex
Mne písal, že tiež nemá WH.
 
www.MaximumGaming.6f.sk
Coky
čo poviem je z mojej strany ( poker nič proti tobe ja te mám rád Smile )
ale s Loahom mám už čosi odohraté , viem ako hraje ( pozrite jeho screeny z furienu) , na náš Dust 2 som ho priviedol ja. ten frag co dal, niekedy aj ja zaderem čo by som v živote nedal, na deme som tiež počul skok tak tiež bych to dieroval. Smile
Mám životnú pointu
Zabalenú v jointu Smile
oi41.tinypic.com/15hhmb8.jpg
 
www.redtube.com
majo
Vsak práve , určite nehrá no sound .. a z tým anticheatom , no neviem .. myslím že on nepotrebuje cheaty ( nemyslite si že ked ho mám vo friendoch tak preto ho tu obhajujem Smile )
 
zwelwex
Ja ho tiež nechcem obhajovať, ale myslím, že nepotrebuje cheaty.
 
www.MaximumGaming.6f.sk
Majlo
takisto ho neobhajujem ani ja, ale ani poker za to nemôže, on si len plnil povinnosti a dal mu luciu.. strelil do nej a proste dal mu ban.. nič zlé nespravil, ani chybu..
 
majo
Samozrejme že nespravil chybu , teraz by sa zišlo aby sa vyjadril k1x alebo diviak či sa náhodou nemohol anti-cheat bugnúť , keďže s tým majú asi najviac skúseností.
 
poker11
Je zajímavé že když posuzujeme jiné hráče tak většinou : reagoval si na luciu jasný WH a teď se jedná o kamaráda a přemýšlí se nad vším možným kde se stala chyba. Zdá se Vám to spravedlivé vůči těm ostatním že jste takhle nepřemýšleli?? nic ve zlém ale je to takové divné všechno.Wink

Zlúčiť na máj 07 2013 21:39:28:
Ještě jak to mohl být bug když sem mu ji dal a hned reagoval? Vysvětlete mi to dík.
Upravil poker11 dňa 07-05-2013 21:39
 
diviak
ja loaha tiez poznam, xkrat som ho spectoval a nic... som za unban, to demo tazko povedat ci to bol bug ci nie, ale ta lucia zmizla a zase sa objavila, mozno to vtedy zblblo...
 
zwelwex
Neviem, ale Loah tu hráva už dlhšiu dobu a zapatý fakt nebol.
 
www.MaximumGaming.6f.sk
k1xo
Ako neviem o koho sa jedná,ale #17 úplne súhlasím s pokrom.
A ja si nemyslím,že by to bol bug...
i.imgur.com/XjI1BYc.png
-->KM
-->[K1xOMANN]
 
maximumgaming.6f.sk
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Prosím o Unban Žiadosť o unban 3 25-02-2014 20:49
žiadosť o Unban Žiadosť o unban 5 03-02-2014 20:17
žadost o unban :) Žiadosť o unban 27 26-12-2013 23:37
unban - Zamietnuté Žiadosť o unban 5 10-11-2013 15:09
Žádost o Unban - Zamietnuté Žiadosť o unban 1 09-07-2013 10:07
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03