Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
stažnosť na admina Chron
d n b
1.Chron
22-04-2013 19:16
Dobre, nebudem sa ****ať s ****om ako si ty... choď sa poutierať..

2. tak toto je správanie admina ? + ktomu mi dá neprávom ban kďe sme ? ... Žiadam o odobratie práv !!!
 
Danndy
Pokial som tam dobre započul, hráči vraveli že dal ban za campenie CT a že nebola bomba a nebol ani na spawne. Grin
 
https://www.facebook.com/pages/holky-sle%C4%8Dny-C
Lofasek
Omlouvám se asi tady psát nemám..ale d n b....ty si taky nadával a byl vulgární..(jsi furt)... a tohle mi přijde,že se mstíš za to,že ti jedali naspět práva
 
d n b
lofasek mam taky pocit ze ti kazal chron aby si nieco taketo pisal .... ukaz mi SS ked si taky frajer .... trepnut len tak nieco mozem aj ja dokaz mi to ok ked daco chces pisat
 
Chron
d n b napísal:

lofasek mam taky pocit ze ti kazal chron aby si nieco taketo pisal .... ukaz mi SS ked si taky frajer .... trepnut len tak nieco mozem aj ja dokaz mi to ok ked daco chces pisat


Neboj sa nič som nikomu nekázal niesom úbožiak ako ty...

PS: Keď sa ráno prebudíš pozri sa do zrkadla a potom tu hovor na iných... Ban som dal za Spawn camp s AWP (nehovorím že nemôže kempiť keď neni plant ale robiť sa AFK ... (mám demo) tak to neznesiem + tvoje uštipačné poznámky si odpusti...)

Môžno ti pomôžu http://lamparen.m...
maximumgaming.6f.sk/themes/GameGreat/forum/pm.gif - Súkromná Správa
forums.alliedmods.net/images/misc/im_skype.gifzepeto55
www.amxmodx.cz/images/icons/panel/steam.png Chron

[ON] Chlap si pofajčieva cigaretu a vyfukuje obláčiky dymu. Jeho priateľka sa naštve a vraví mu:
[ONA] Nevidíš, že je na krabičke napísané varovanie, že to škodí zdraviu!
[ON] Láska, ja som programátor. Nás nezaujimajú warningy, ale len errory...
 
http://maximumgaming.6f.sk
Vevo
Taky nesnášim když někdo je na spawne afk .. po 1 dám kick, ale kdyz se za 20s po kicku připojí, a je znova afk mám chuť mu dát perma.
 
d n b
akoze riesim tu nejaky ban ? toto je staznost na teba za tvoje spravanie a za ten ban co si mi dal nepravom sa vyjadri v mojej ziadosti o UB dik.... a ten ban co si dal predtym hracovi ma vobec netrapy
 
Lofasek
1) SS ti klidně ukážu
2)mysím že chron je dost skkušený admin a ty neustále nadáváš a na každého si vyskakkuješ...svojí šanci jsi už dosstal a pokadil jsis jiWink!...a teďka nadáváš Chronovi..
 
k1xo
DnB-Bože jak keby ty si nikdy nenadával,keď si bol admin. Čo tu bola raz téma jedna(admini vedia o čom píšem),tak každý jeden príspevok od teba bol nadávka,tak čo tu teraz riešiš ? Smile
i.imgur.com/XjI1BYc.png
-->KM
-->[K1xOMANN]
 
maximumgaming.6f.sk
d n b
lofasek ukaz tie SS cakam stale ...
kixo za to co sa stalo som sa ospravedlnil kazdemu nepisal som to ja ..... a narozdiel od chrona som vzdy vsetko riesil chladnou hlavou ... ako vidis na zaciatku preco som podal staznost tak on by admin ani nemal byt ked nevie co zo sebou ... mam 22 rokov a bude mi tu nadavat sopliak s nickom chron ?
 
Danndy
A ja som vulgarista a použijem nadávku občas Grin
 
https://www.facebook.com/pages/holky-sle%C4%8Dny-C
Coky
22 rokov? šak to moucha ma 22 a mám ho radšej lebo ty si velmi zlý človek po psychickej stránke
Mám životnú pointu
Zabalenú v jointu Smile
oi41.tinypic.com/15hhmb8.jpg
 
www.redtube.com
d n b
coky to je zlaté až priam dojímavé
 
zwelwex
dnb, pozri sa najskôr na seba...
Upravil zwelwex dňa 22-04-2013 21:10
 
www.MaximumGaming.6f.sk
majo
Príspevok #10 .. napísal si : " a narozdiel od chrona som vzdy vsetko riesil chladnou hlavou " je fakt vidieť ako to riešiš s chladnou hlavou .. nadávaš tu adminom atď , také isté správanie ako tvoj "kamarát" ktorému si požičal steam + web acc.
 
Lofasek
Nedostal jsem jedinou SS co jsem tady!..a kdyby chron mi chtěl napsat myslím že to napíše na Steam..
SS jsem nedostal jenom jsem psal,
Za to ja každému nadáváš je každy proti tobě!! A to že jsi starši ti nic nedává,!
 
moucha
dajte mu unban,nedajtu mu práva a vyserte sa na to. aj tak to bude donekonečna trvat táto hádka. chovajte sa k nemu jak k normálnemu hráčovi a je
The easy day was yesterday
 
d n b
majoo ja nadavam adminom ? nezacal nahodou chron nadavat mne HRACOVI ? sa zobud co pises aj ty .... lofasek SS znamena aj sreenshot alebo daco co mi dokaze ze ja som ho urazil diiik
 
Fanatik
lock
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
žádost o admina Žiadosti o práva 2 09-02-2014 16:49
Žiadosť , admina - Zamietnuté Žiadosti o práva 17 11-06-2013 16:17
Sťažnosť na admina Sťažnosti na CS 1.6 adminov 5 09-06-2013 17:16
Žiadosť o post admina - Deathrun-Zamietnuté Žiadosti o práva 16 29-05-2013 23:02
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03