Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 4
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
žiadosť o unban - Zamítnuto
k1x
rad by som si pozrel demo od Cesoone, to ktore si sem dal, mi nejde otvorit..."couldnt load file"...neviem preco, stahoval som 2x a nic, poprosim o reup, popripade teraz na sendspace.com napr...
 
Energyx
http://leteckaposta.cz/755920822 ... malo by to ísť
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
Cesoone
ten kick som dal nepravon keby si čital čo som pisal dalej bolo by v pohode chcel som kick afk no nechtiac som klikol 2x na jedno čislo ospravedlnil som sa mu čo tu riešiš za hovadiny ked som sa ospravedlmil.....
Diviak ho spectoval somnou teraz je ticho nema čo dodat sam mi pisal že niečo ma spectol som ho spomal si to Kix a ked už ty napišeš že to nieje ab hned idem preč neriešim tento portal ........
tak ako si ty tvrdil na min. čiadosti pozri si to poriadne ....
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
k1x
divne fakt, ani to tvoje mi nejde prehrat Grin..vsetky co mam mi idu, dokonca aj teraz som siel na server a skusil si natocit a pustit demo a vsetko fici Grin...neviem preco mi nejde od cesooneho
 
Energyx
Diviak nemá demo ?
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
4u2
Tak konečne vypadni, žiadne AB som v živote nemal .. je mi jedno kto ma spectoval a kto nie, AB som nikdy nemal, čo vidi každy normalny človek... a na tom deme ani nehovorim... keby si točil včera ake hlavy som daval z vane na bombovisko by som unban nedostal už v živote...lamak, sa kukni, aj ja som si tam natačal demo vidiš že nič nemam tak čo chceš ešte do ****? ... takyto ******* ma vie strašne vytočiť... normalny dobry server a takýto ***** v admin teame... bravo ...
 
4u2
ti predvedem hocikedy hentaku hru, hocikedy a sa budem cely čas natačať ............
 
misko956
dajte mu UB vole Smile
 
Cesoone
Kix pozriem sa nato mne ide normal spustit....
A ty sa kamarade už ukludni nijak si nepomožeš len dostaneš Infarkt...
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
k1x
no demo som si pozrel, a musim povedat, ze ban je pravoplatny, pokial mi nevysvetlis zopar veci...hned prvy frag s m4, tvoj treti klik na neho bol pol metra od neho a dostal hlavu..zase take krive hitboxy nema tento server, to znamena, ze to smrdi silentom (vid. nejake videa na youtube, je ich tam dost)..dalsia vec..preco ta skoro vzdy ( nie stale) zatrase na konci s parou?..ja snazim ako chcem, ale mna to tam nechce zatriast...ak mi tieto veci vysvetlis, popripade posles tvoj "special" cfg, mas unban...hocikto, kto striela z hocijakej zbrane, ho nezatrase na konci...moje demo http://www.sendsp...ile/h05vi8
 
Cesoone
Kix oto mi šlo 3x som si pozrel to demo skušal som si vzat machine ale mne to hadzalo kade tade hoc som to len dieroval nie fulloutil podla mna je tam čisty silent možeš si natočit demo ake chceš silen nespozna každy....
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
Cesoone
Fuck cheatres Prečo si ten hrdina nepožiadal o Unban?
Vedel že bol zapaty tak sa nato vyprdol .....
Nemaš narok ma tu kritizovat pokial nič nevieš...
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
Majlo
Fuck cheaters- neviem, čo sem pletieš kick.. Veľa krát som sa aj ja preklikol a dal som kick niekomu unému, ako som chcel, ospravedlnil som sa a svet sa nezrútil. Tu sa rieši ban, ktorý dostal 4u2, nie nejaký kick.. Si založ tému "sťažnosť na admina" a posťažuj sa na cesoona že sa preklikol a dal niekomu kick... A čo tu splietaš s lowkym? myslíš "uberlowky"? Jednoznačne zapatý.... Nabudúce sa nadýchni, 3 krát zváž, čo napíšeš..
 
4u2
Vy ste chorí kamovia, totalne chorí... už ani nechcem UNBAN, hrať na nejakom servery kde su admini ktorí nedokažu prehltnuť že dostanu hlavy z machine gunsu , tak o to ja nestojim... že hlava z m4... zozadu... to je AB hento?????? .... ja tak hram stale ****e, môžme si zahrať a budem cely čas natačať ... daj server a budem sa natačať cely čas a roz****em vas tam všetkych s tou machinou.. a tam maš moje demo a vidiš že som nič nemal tak čo viac chcete??? .. I dont want live on this planet anymore..
 
4u2
Hej Cesoone, ty si taky perfektny admin že ty si to hneď prekukol... nedokažeš prehltnuť že to viem hrať lepšie ako ty ... nevieš sa s tym zmieriť že zakaždym ti ****nem hlavu z toho machine gunsu ... vravim , toto demo čo si točil nieje ani zďaleka take ake hlavy som daval predvčerom, to už neviem čo by ste robili ... a kix čakam že daš server a si zahrame Wink ... a budem točiť cely čas demo a uvidiš že budem davať hlavy jak nič z toho ... a cfg ti hneď pošlem ...a to že sa mi to toči na konci tak to robim ja .. a nie žiadny CFG ani cheaty...
Upravil 4u2 dňa 19-12-2012 14:09
 
4u2
http://leteckaposta.cz/180064134

tu maš môj config zlato
 
4u2
A chcem nazor niekoho normalneho, kto sa v tom vyzna a kto hra CS dlho , nie od takych šašov ako ste vy , ktorí ****u bany hore dole jak sa vam zachce ... BAN kamaratovi za WH ktory to hra 9 rokov bol vrchol ... keď neviete rozoznať WH od ukazovatela dmg tak ho od****te... .
 
FnatiXC
Cesoone a Majlo račej nepíšte.Anti-Cheat neni na Esl že ? Vidno že hráte len publici.
víš kdo ma mastný hlas ty čalaďo ?
 
Vevo
Uklidni se . takto si mluv s mámouSmile
 
4u2
ďalši koment k veci ...
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Žiadosť o Práva na Zombie... Žiadosti o práva 4 27-02-2014 21:02
Prosím o Unban Žiadosť o unban 3 25-02-2014 20:49
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03