Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 3
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Ziadost o prava
p1st4
napisal som...urcite ano ale kolki su taky? z 10 je 1 normalny...respektujem nepisem o prava 1 krat....ale chytate ma tu za slovicka a pri tom je to obyvcajna ziadost.....absolutne o nic nejde
 
Bafko
Ale ber do úvahy to, že tie slovíčka dosť podstatne menia význam. Možno ti dám áno ak ťa budem vídať na serveri a nebudú s tebou problémy. A samozrejme, ak dostaneš áno, budeš musieť chvíľu počkať pokiaľ sa uvoľní miesto.
 
www.bafrnec.eu
p1st4
pohoda mam cas....dik
 
k1x
suhlasim s pistom ohladom toho veku 18+, ja som to aj pisal viackrat v temach, ale ja s tym nic nespravim...napr. vcera off..podla mna dal neopravneny ban za WH, ale doteraz chalanisko este nedal ziadost Grin..no ak ho da, som strasne zvedavy na to demo..btw: pista vcera som tam bol skoro cely den, videl som ta tam dlho, tak nepis, ze tam nik nebol a druha vec, pozri si banlist...vsetci podostavali opravnene bany, ostati hraci boli CLEAR...mam toho dost odohrate za tie roky a viem, kto ma kedy zapate a kto nie..mne len staci podozrenie ked vidim ako sa pohybuje...
 
Vevo
Za mě NE jak bylo napsáno nahoře !
 
p1st4
pozrel som banlist a je tam ten cheater na koho som upozornil nick Lukke takze som sa opravnene stazoval ze tam admin neni len tolko, mozes sa spytat Fanatika a ten tam potom poslal admina....tiez to nehram mesiac a viem kto ma a kto nema...chapes teraz mam pocit ze je tu vela adminov do 18 r a tymto mojim nazorom som ich urazil Smile a vsetci budu proti Smile a potom ze admin ma mat chladnu hlavu...
 
k1x
suhlasim, vela ludi tu nema 18+, potom to "niekedy" aj tak vyzera (az na vynimky)
 
GlAdIaToR
Jak jsem se do toho začetl tak pista 28 letý a nezvládáš pravopis? no nevím nadáváš tu na děti kteří nemají víc než 18let... ti (děti) aspoň umí pravopis Smile
za mně NE Smile

k1x to že máš 18 let něco znamená? Grin lidi nemůžou za to že mají třeba 11 let nebo 16 let narodili se prostě později Smile ti lidi jsou tu pro to,že je baví CS a chtějí pomoct portálu Smile možná už ti to došlo Smile jak se říká chybami se člověk učí Smile GlAdIaToR Smile
 
p1st4
ukazmi kde konktretne nadavam na deti?...vidim ze sa to dotklo viac ludi ako som ocakaval Grin a o pravopise sa tu uz vobec nemienim bavit....
 
GlAdIaToR
nechcu se hádat Smile běž zpátky na Základku a nauč se pravopis Smile pak si popíšeme Smile ode mě vše Smile
 
p1st4
trapne...a ze admin...
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
prava Žiadosti o práva 1 31-05-2015 17:35
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Admin Práva ZM Žiadosti o práva 15 02-03-2014 11:16
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03