Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 3
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Unban-peiN - Zamietnuté
pein1
1)
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zabanovany adminom: 745i
[AMXBans] Mozes sa stazovat na svoj ban na www.Maximumgaming.6f.sk
[AMXBans] Dovod: 'Aimbot'
[AMXBans] Dlzka: 'permantne'
[AMXBans] Tvoje SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
[AMXBans] Tvoja IP: '188.246.111.65'
[AMXBans] ========================================

2)http://www.banlist.bluegame.sk/ban_list.php?bid=4690

3) ~peiN.

4) Dobrý den, vůbec jsem nepochopil proč jsem dostal BAN. Přišel jsem na server jidu na schody, na áčku plant se otočím vletím tam trefil jsem hlavu a zrazu BAN za Aimbot? Chyba? Jestli to není chyba Admina chtěl bych prosím vidět DEMO.. Taky nehraju pár měsíců, ale hraji pár let tak mi to trochu jide než začátečníkům.

5) Proč bych měl dostat Unban? Protože jsem třeba v životě cheaty nepoužíval? Uvidíme co se s toho vyklube. Smile Díky za přečtění ~peiN. ^.^
Upravil Energyx dňa 10-12-2012 14:56
 
stinxoff
Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin ty si bol zapnutý hrál si tam asi 20 minut... jednou jsem tě spect a byl si jasný tušák Grin Grin Grin Grin Grin
badges.steamstatus.com/profile/default/steam/76561198076458590.png
 
pein1
Ano..20 minut ? Nepovídej, že o tom nevím, maximálně tak 5 ani ne. Tak mi to dotvrd, že jsem používal "aimbot". Pak budu mlčet. Wink
 
stinxoff
minimálně wh si měl Wink
badges.steamstatus.com/profile/default/steam/76561198076458590.png
 
pein1
Tak mi to potvrď prosím. Smile Taky jsem dělal Admina a vím, že se občas někdo může splést, nejsme roboti. Smile
 
k1x
matysek prosim ta, ked nevies rozoznat cheaty tak radsej nepis a zdrz sa komentov..wh nemal, ab jak vysite..uz vcera som ti chcel dat ban,len si mi utiekol, lebo to hras ako bot, nevies sa ani pohybovat a ked ta vcera parkrat zabili tak si sa odpojil...je pravda, ze si hral asi 3 min, ale mne to stacilo...GL inde
http://uloz.to/xL...T/pein-dem
 
k1x
kde si uz len ty robil admina? Grin..kde beru NS adminov?..chlapce splietas jablka s hruskami, skusaj to dakde inde
 
Cesoone
Matysek dolož demo...
nech vieme na čom sme...
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
pein1
Toto je Aimbot? To jsi asi vživotě neviděl Aimbot.. Ted jsi mě rozesmál. Grin Toto je denní chleba pro každého hráče. Grin Měli jsme s kamarády jeden malý NS server chodilo tam pár lidí Wink
 
pein1
Neřeknu kdyby mi to cukalo či házelo, ale toto? Grin V tom případě jsme asi cheateři všichni. Wink
 
stinxoff
jak jsem ho jednou spect byl jasný tušák Grin
badges.steamstatus.com/profile/default/steam/76561198076458590.png
 
stinxoff
já nenatáčel nejsem tam admin Grin
badges.steamstatus.com/profile/default/steam/76561198076458590.png
 
pein1
To už jsi psal nemusíš se opakovat. Wink Jsem tě taky viděl jak kradeš banány v obchodě, ale nenatáčel jsem protože tam nepracuju. Wink
 
k1x
pein asi netusis, ze si si stiahol aj udajne s tvojimi kamaratmi _NS verziu s cheatmi ze?..su rozne ABcka, a teba tam jasne trase, mne to staci..PS: hentak m4 nestriela, resp. ziadna zbran tak nestriela aby sa bezdovodne triasla pan admin Grin
 
KRATOS
no tá akcia je dosť podozrivá 85 percent ľudí by tvrdilo, že je tam AB ale nejak mi to nezapadá AB bez WH.....a to demo je docela dosť krátke
 
pein1
Vůbec nevím o čem to mluvíš.., ale klasickou 1.6 NS jsem si stáhl s gamesites nebo něco takového. Na tom demu není průkazného nic. Jenom jedna hlava? V tom případě se klaním. Smile
 
KRATOS
a určite tam je podozrenie keď má steam_id_LAN
 
pein1
Díky Kratos. Wink
 
k1x
chlapci vy ste asi slepi vazne Grin..kratke demo??..moze mat aj 5 sek, staci ako ho raz zatrase a je to..dokaz jak vysity...vidim, ze mate odohrate viac ako ja, ked ste taki mudri Grin..spomal si to na 1/4, len mu skace cross na hlavu ..a to co pises Krakos?..ze pokial nema WH tak AB tam nie je???..rovno facku si daj za taketo reci...dajte si rovno uninstall
 
KRATOS
klx ja netvrdím, že je čistý ale mohla to byť aj náhoda keby aspoň 2-3 také akcie Cool
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Prosím o Unban Žiadosť o unban 3 25-02-2014 20:49
žiadosť o Unban Žiadosť o unban 5 03-02-2014 20:17
žadost o unban :) Žiadosť o unban 27 26-12-2013 23:37
ZADOST O ADMIN PRAVA NA DUST! - Zamietnuté Žiadosti o práva 10 17-11-2013 12:40
unban - Zamietnuté Žiadosť o unban 5 10-11-2013 15:09
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03