Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 4
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Žiadosť o UNBAN - Zamietnuté
CyBeR
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Bol si zabanovany na tomto servery adminom k1x
[AMXBans] Si zabanovany permanentne
[AMXBans] Zabanovana prezyvka : FeNoMeN_CyBeR?!
[AMXBans] Dovod : ' Wallhack '
[AMXBans] Mozes sa stazovat na svoj ban na www.Maximumgaming.6f.sk
[AMXBans] Tvoje SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 17814225 '
[AMXBans] Tvoja IP : ' 95.102.150.17 '
[AMXBans] =======================================

http://www.banlist.bluegame.sk/ban_list.php?bid=3083
Môj nick na servery FeNoMeN_CyBeR?!
Situácia pri ktorej som dostal BAN---> Hram idem katy a boom BAN Grin
Dôvod---> No dôvod je taký že vôbec niesom zapatý... Steam mam a rád by som videl demo Wink Ďakujem za odpoveď...
Upravil Energyx dňa 13-10-2012 17:11
 
k1x
http://www.sendsp...ile/6qvflf
Upravil k1x dňa 13-10-2012 10:27
 
CyBeR
Prosím ťa ak je na tom deme Wallhack tak ja som asi pápež... ty kks moc... Necham to ale na vyjadrenie ostatných... A to demo mohlo byť dlhšie Wink Aspoň by som fragy postrihal...
 
CyBeR
takisto uberlowky ti môže povedať že nič nemám Smile Aj hydroxid Smile
 
k1x
ja si myslim o niecom inom, dlho som ta pozeral, za kazdym si mal ine pohyby, priklad... vobec si sa nepozeral na tie miesta, kde si bol kolo predtym, lebo si vedel, ze tam nik nie je, a druha vec, kebyze to aspon dokazes skryt Grin..ak chces vypisem ti casy, alebo ostatnym, ktori tomu nebudu verit...kazdy normalny ked sa na to pozre, to tam jasne vidi, ze zalezes alebo vylezes vtedy ked dakto ide na teba...
 
CyBeR
Načo su mi časy? Grin Ja tam akože nič nevidim Smile Ale hovorim necham to posudiť iných..
 
Monko
To hneď prvé v tých horných katoch,potom čo si jednému vystrelil mozog, tak ani nebolo nenápadné to pozretie či niekto je v dolných katakombách :D po 2.aký si bol opatrný na tom spawne CT keď si ho tam videl,ale hneď ako išiel ďalej tak si tam vyšiel ako divý pes :D a to su iba 2 veci ktoré utvrdzujú to podozrenie :D PAKO
 
CyBeR
Mudry si ....
 
Monko
Tu nie si na nejakom publicu na ktorom maju 12 ročné deti práva na machrovanie. Tu si odvádzajú dobrú práce.Áno,občas sa seknú,ale každý je omylný.Avšak toto omyl nieje.
 
Monko
Múdry som a ty si sprostý,lebo si si vedomý podvádzania a ešte tu plačeš o unban. Načo to robiš?
 
CyBeR
Monk si normalne... A to v tych hornych katach co som sa kukal do steny take ze pisem asi nic ze??? A opatrny som vždy... Pridite si na PANORAMIX A uvidite ci tam ma niekto WH Wink Pretože tam sa práve učí hrať Smile
 
Monko
Hrávam na panoramix.A ani raz som ťa tam v priebehu mesiaca nevidel.Ako možné?A nemysli si že som tam 5min.
 
Monko
a ešte k tomu pisaniu : krutiš myšou a pišeš? to maš 3ruky Grin super
 
CyBeR
teraz tam som Smile
 
k1x
panoramix je low, a presne ako pise Monko..bolo tam viac situacii, kde si zaliezol a vyliezol ked enemy islo prec alebo po tebe...
 
Monko
Poradím ti jednu vec.Na panoramixe sa nenučíš.Začni hrávať ligy,postupne sa dostaneš vyššie a nebudeš musieť ani tie trápne zasraté cheaty použivať,lebo budeš ešte lepši ako ony.Pár rôčkov a pôjde to.Sám si kazíš budúcnosť a je to na tebe.
 
Fanatik
Cele csko už upadlo .. pred par rokmi to bolo iné .. teraz už csko nehrava tolko ludi ako pred 5 rokmi Smile
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
CyBeR
Kôli sprostému GO Smile môj názor Smile
 
Monko
Global offensive vyšlo v tomto roku.Myslím si,že cs-ko už nieje až tak obľúbené viac než rok.Keď sa mýlim, prosím opravte ma =)
 
k1x
co tak to LOCKnut a nechat ban...
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Žiadosť o Práva na Zombie... Žiadosti o práva 4 27-02-2014 21:02
Prosím o Unban Žiadosť o unban 3 25-02-2014 20:49
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03