Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 2
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Majlo Malý Vypatlanec .)
Mg2
Ak dáš ban aj jemu a predlž aj ten môj.SmileAj keď neviem prečo by si mi mal predlžovať ban keď on s toho nič nemá a ja hej .)
 
Bafko
Pretože "lama ťa robila" nie je nadávka na rodinu, ale keď už niekto spomenie otca alebo mamu (čo on neurobil), tak to už hej.
 
www.bafrnec.eu
Mg2
ty dobre vieš čo tím myslel SmileA ak ho obhajuješ čo tím teda myslel? Smile
 
3P
nadávka to teba nieje ale aj mňa by to urazilo
 
Mg2
Jn konečne niekto kdo neobhajuje majla a Protectiona..Všetci dobre viete čo tím ProtectioN myslel..
 
zwelwex
Tak to máš pravdu, ale treba sa zachovať ako chlap a brať to športovo a bez nadávok a nejakých urážok. Smile
 
www.MaximumGaming.6f.sk
Mg2
Tak sa ospravedlňujem nemám rád keď mi niekdo nadáva na rodinu Smile
 
Majlo
tak preto musíš byť chuj a začať mu nadávať 4 krát horšie.. A potom ešte nadávať mne, lebo som ti dal ban "neprávom".. takýchto ludí milujem..
Víťazi sa nikdy nevzávajú,
tí, čo sa vzdali, nikdy nevyhrajú.
 
Omik
Tak rád bych se podíval na výpis z konzole, jestli tady vůbec píšeš pravdu, že si o něj snad požádám. Je pravda že "Ktora lama ta robila" muze byt brano jako urazka, asi ybch se taky chytl, ale boze uvedomte si ze je to jenom CS, Hra... Dáte ALT+F4 a jste v REALITE! Sad Zachvilku z toho zacne kult, kterej bude uznavanej a bráněnej jako islám? (Snad ne)
 
Mg2
Majlo už neser.Prosím.Ja som ti nenadával to by som si nedovolil takže si láskavo nevimýšlaj Ok? Smile

Zlúčiť na apríl 03 2013 17:43:06:
A ako som ti vlastne mohol nadávať keď už mám ban Smile

Zlúčiť na apríl 03 2013 17:43:17:
Teda keď som ho dostal

Zlúčiť na apríl 03 2013 17:44:18:
Takže dobre vidno ako si vymýšla Smile
Upravil Mg2 dňa 03-04-2013 17:44
 
Majlo
myslel som "maly vypatlanec majlo" a potom narážky na všetkých, že sme slepí a pod. ja si nepotrebujem vymýšľať, nie som žiadny debilček, nenadávam niekomu do rodiny a neplačem kvoli 2-dnovemu oprávnenému banu. Sám o tom dobre vieš, že si si ho zaslúžil.. Keby to uznáš, možno by si unban dostal hneď, takto si to len komplikuješ Smile
 
3P
"Majlo Malý Vypatlanec .)" nenadával si ale urazil si ho ako ťa urazil ten na servery
 
Mg2
Takže po 1. Nevidím že by som plakal Smile po 2. Nadával si aj ty mne pozri nad Omikove vyjadrenie.Po 3.Mne nejde o UB ale o to ako si sa zachoval stačilo aby si ho kickol ale ty mu ani to a mne ban SmilePo 4.Nikomu na servery nehovorím že je *slepý nikomu na servery nenadávam kím si sám nezačne Smile
 
k1xo
Budem si zastávať Majla,či sa ti to ľúbí alebo neľúbi,pretože majlo má pravdu.
A kebyže som na majlovom mieste (na servery v tej situácii),tak tiež nedám protection-ovi kick za jedno urazenie,čo není ani nadávka do rodiny,čo už som písal.
A dajte prosím LOCK,už mu to vypršalo a toto nikam nevedie furt si bude myslieť,že mu ban bol "neprávom" daný a furt bude tvrdiť svoje. Smile
i.imgur.com/XjI1BYc.png
-->KM
-->[K1xOMANN]
 
maximumgaming.6f.sk
Mg2
Prečítaj si Omikovo vyjadrenie to je určite viac jak píšeš ty Smile
 
Omik
Být to na mě, ban ti prodloužím minimálně o týden (už jen ten název topicu,vyjadřování tady, jsi jeden z těch 14 ti letejch co si myslí, že je Gero nebo InternetHero? Další smrad co nemá zábrany!) Raději mlč a hraj, a když už chceš chatovat, jdi si nkam na seznamku, nebo FB. Zdarec.
 
Mg2
Si modertor ale toto si nedovoluj.Nevieš koľko mám rokov a píšeš mi smrad? Smile

Zlúčiť na apríl 03 2013 20:03:03:
Niesom pre teba žiadny kamarát Smile
Upravil Mg2 dňa 03-04-2013 20:03
 
Fanatik
modertor
Nová funkcia ? Shock Shock Shock
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Majlo
Na moc starého sa nesprávaš, ani tvoja gramatika tomu nesvedčíí. Smile Nabuduce 3 král klopni do stola a potom zváž, čo píšeš Smile
 
Mg2
Majo moja gramatika? Ti čo píšeš slepi nie slepý? Smile

Zlúčiť na apríl 03 2013 20:37:22:
MAjlo*
Upravil Mg2 dňa 03-04-2013 20:37
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Only Dust2 , maly velky problem Návrhy a pripomienky 21 28-10-2012 10:59
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03