Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Ziadost o Unban - Zamietnuté
Puma
po 1.
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zabanovany adminom: majo^
[AMXBans] Mozes sa stazovat na svoj ban na www.maximumgaming.6f.sk
[AMXBans] Dovod: 'WH'
[AMXBans] Dlzka: 'permantne'
[AMXBans] Tvoje SteamID: 'VALVE_ID_LAN'
[AMXBans] Tvoja IP: '88.212.37.154'
[AMXBans] =======================================
po 2.http://www.banlist.bluegame.sk/ban_list.php?bid=7803
po 3. Puma
po 4.tak presny dovod neviem preco som ho dostal ale asi preto lebo som dieroval dvere na long aj na Bcku tu stenu ... inac nechapem preco by som ho dostal.. a to je normalna vec ked to dieruje hrac niesom prvy ani posledny. a stale hrajem na Dust2 a vel adminov ma pozna ze nemam WH tak prosim o Unban a mam zakupene aj VIP.Dakujem.
po 5. Preto by som ho mal dostat lebo nikdy som nepouzival cheaty a csko hrajem uz vyse 5 rokov a to ze mam dobre sluchadla a pocujem kroky neznamena ze mam hned WH... Dakujem za pochopenie ...a cakam na vyjadrenie sa
Upravil majo dňa 27-04-2013 22:03
 
majo
Demo dostanú admini v admin sekcii. a vklude sa mi vyhrážaj cez Pm Grin ..
 
k1x
viaceri o tebe viackrat pochybovali, ale pravda raz vysla najavo..GL inde
http://uloz.to/xW.../puma9-dem
 
xpT
demo som videl, podla mna jednoznačné wéhá .... najviac som sa zasmial na tebe lebo stale si písal na niekoho že je zapatý ... banned
 
k1xo
Banned bol oprávnený. Smile
 
maximumgaming.6f.sk
Puma
nemam nic omg vsak to pochopte ze ja csko hrajem vyse 5 rokov a nikdy som ziadne cheaty nemal tak asi neviete rozpoznat wh od skillu ...

Zlúčiť na marec 27 2013 15:09:20:
idem ja si poziet to demo ... ale nic nemam omg ... nechapeem ci ste slepy alebo hluchy .... a po dalsie ked uz akoze mam WH podla vas tak by som mal dostat unban lebo mam VIP kupeny!!!
Upravil Puma dňa 27-03-2013 15:09
 
Majlo
Keď chceš unban, tak aspon sa nesprávaj ako hulvát a nenadávaj nám to do slepých, ale buď radšej milý a popros.. alebo uznaj chybu "áno. mal som cheaty, už sa to nestane" vtedy ti UB dáme skôr, ja som proti unbanu..
 
majo
Máš len nárok na Ub viď bod 8: Nárok na unban aj pri použití cheatov! .. ale je to len nárok! to neznamená že unban aj dostaneš.
 
Puma
Ale vsak pre boha vsak v tom deme nic dokopy nebolo ... vsak to som proste pocul kroky .. a kde sa striela ... a to ze som dieroval long vsak to kazdy robi .... a nesom hulvat ale tak proste nemam wh a ani som nemal .. tak prosim o ten unban a mozte ma kedykolvek sledovat ze nikdy som nic nemal ... a nikoho neurazam .. len som si povedal svoj nazor .. Tak PROSIM o teb UNBAN ..
 
k1x
jasne v tom deme nic nebolo Grin..hlavny dokaz, si prehliadol "leopard" Grin
 
Puma
co tam bolo ??? to ze som pocul kde kto striela ??? to je podla teba WH ?? ta ako dakujem no ... keby som mal WH tak ani neziadam o UNBAN ale tak nemam ho ... tak prosim dajte mi ten unban ... neviem ako vam mam dokazat ze ja WH nepouzivam a ani nikdy som nepouzival ...
 
k1x
puma, ty ked si spustis demo len raz, tak to co vidime my, to ty nevidis...pustil som si to este raz a to, pocom si strielal, v tej chvili nestrielalo...GL inde
 
Puma
nechapeem vsak normalne som hral .. ja cheaty som nemal wazne vsak keby som pouzival cheaty tak to priznam ja nemam s tym problem ale proste nemal som ich nikdy . tak preco by som mal vam klamat ??? vsak prosiim dajte mi unban ...
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Žiadosť o Práva na Zombie... Žiadosti o práva 4 27-02-2014 21:02
Prosím o Unban Žiadosť o unban 3 25-02-2014 20:49
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03