Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 2
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Vyjadřováni
poker11
Dobrý den. Jelikož sem si Váš server hodně oblíbil a chodím sem pravidelně já má žena a syn. Proto bych Vám rad napsal ohledně vyjadřovaní na serverech. Posledni dobou se tam hrači hanlivě napadaji uražkama typu: *DEAD* 3R_ : matejko pakuj do budy psa po****at,
*DEAD* *le Matejko : ak je buda twoj dom a pes twoja mama tak sa to hodi lebo dnes mam naskocit mi wolal, *DEAD* 3R_ : pojdes do pice,
Le0n!d[A] poker ty **** chod rushovat svoji mamu a ne me, atd nebudu psat vše. Nejvice me zaraži že se to děje za přitomnosti adminu!!!!!!!!!!!!! od včerejška ma muj syn přísný zakaz chodit na tento server pokud nebude zjednana naprava, Možna vite že jsem byl a sem vedeni na jednom nejmenovanem portalu a tam sem svým adminum ani cheathunterum toto netoleroval v žadným případě. Je škoda aby mraky slušných hráču opouštělo tento dobrý portal kuliva par sprostým jedincum. Co se týče nedodržovani pravidel na serveru a zase za přítomnosti adminu se nebudu raději vyjadřovat, Tot asi vše děkuji za přečtení me zprávy. poker11
 
diviak
Mas pravdu poker, nerobi nam to dobre meno, mali by sme s tym nieco robit. Osobne mi az tak nevadi, ked niekomu obcas ujde a zlahka zanadava len tak do vetra, ale ked su tie nadavky adresovane na hracov a ich rodiny, dost casto to banujem. Kazdopadne, mali by sme sa nad tym vsetci zamysliet, ci uz admini, alebo hraci. Dakujeme Ti za upozornenie.
 
majo
diviak hej hej tak aj ja tolerujem ked niekdo len raz lahšie zanadáva, ked sa to opakuje tak ho upozornim resp Kick, ale samozrejme akonáhle sú nadavky do rodiny a tak tiež banujem ..
 
Majlo
ked si niekto napiše nadavku len volne, tolerujem to, dobre sám to dobre poznám... Ked už niekto nadáva do rodiny, (čo je úbohé), alebo si niekto nadava medzi sebou, upozorním, kickujem, vždy to pomôže...
 
Fanatik
vidis, a to su na naservery obmedzovace a ty typkovaia sa este vynajdu
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
diviak
nie su tam uz tie obmedzovace Smile
 
poker11
Kamaradi děkuji za Váš nazor ale opravdu je to škoda když se takto chovaj. Mate super server z vysokou návštěvou a byl by hřích nechat ho pokazit takovým to zpusobem. Pokud si banama a kickovanim vynutite respekt bude to jenom super. Oni ty děcka zkouší co admin vydrží nebo je schopný tolerovat ale jak potom zasahne najednou je klid znám z vlastní zkušenosti Grin poker11
 
Prejdite na fórum:
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03