Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 2
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Žádost o práva JB - Zamietnuté
Evolution
1) Jméno : Libor Machala
2) Věk : 16
3) Nick : Evolution
4) Steam nick : reegiin
5) Steam ID : STEAM_0:0:44640087
6) Jailbreak
7) Proč by jsem měl být admin já ?... Líbí se mě tenhle server od té doby , kdy mě sem přivedl majo. Do teď na JB hrávám a jsem rád, že jsem si vybral práve tenhle portál. Nemám rád když tam někdo přijde a porušuje pravidla JB.
8) Aktivita na serveru : Na serveru dokážu být přes víkend 5-8 hodin přes pracovní dny pochopitelně méně. (3-5)
9) Něco o mě : Jmenuju se Libor , chodím na střední školu ( eletromechanik ) , mé záliby jsou Cs 1.6. , fotbal , hokej a obecně sport . Pravidla JB znám dobře , byl jsem adminem na JB serveru, ale už se zrušil. Jailbreak hrávám cca 5 let. CS 6 let. To by bylo asi tak vše . Děkuji za odpovědi z pozdravem Evolution ... Smile
 
majo
za mňa máš ANO poznám ťa, hrať to vieš,pravidlá ovládaš, problemy s ťebou niesú. takže ako som už napísal ano.
 
Vevo
za mě NE Tady si psal že ti je 15 před týdnem. http://www.v-gami...-jailbreak
 
Evolution
Vysvětlím omylem jsem se překlikl , každý člověk není dokonalý. Popravdě mám 16.
...???What???..Grin
 
FnatiXC
Určite potom sa to dá opraviť.Klamarov neznesiem NIE
víš kdo ma mastný hlas ty čalaďo ?
 
Evolution
Vážně mám 16 no tak ...
...???What???..Grin
 
majo
odfoť svoj občiansky. Čo nechceš aby bolo vidiet začierny len aby tam bolo vidieť meno a datum narodenia.
 
Bafko
Pred týždňom si bol aktívny inde, myslíš že keď hráš týždeň tak to je aktivita? Za mňa nie.
 
www.bafrnec.eu
Evolution
Na V-gaming jsem hrál den cca.. Tady už 1 týden a budu hrát dál ... Skuste to semnou na zkoušku.
...???What???..Grin
 
FnatiXC
Odbiť datum narodenia na ob.
víš kdo ma mastný hlas ty čalaďo ?
 
Vevo
Evolution napísal:

Na V-gaming jsem hrál den cca.. Tady už 1 týden a budu hrát dál ... Skuste to semnou na zkoušku.


xD si děláš prdelku? Grin
 
FnatiXC
Prdelku Grin Grin Grin
víš kdo ma mastný hlas ty čalaďo ?
 
Bafko
Lol a v profile máš dátum narodenia Máj 3 1995
 
www.bafrnec.eu
k1x
#13 thumb up
 
Evolution
Tak co , lock nebo to semnou skusíte prosím Smile
...???What???..Grin
 
Majlo
okej možno bola ešte šanca, ale už aj ja pochybujem. Ak neodfotiš ten občiansky, neuveríme.. Odfoť to a potom bude odpoveť, nedošlo ti to?
 
SPyRko
Pred týždňom tam, tento týždeň tu, keď ti práva nedáme tak pôjdeš ďalej skúšať kto ti uverí. Možno v ďalšom portáli napíšeš že máš 17r. a niekto ti to uverí Wink...

Za mňa NIE.

Keby to bol preklep v tých rokoch tak si to vieš editnúť, takže tvoj vek je len výmysel a neverím ti nič Wink

Pekný deň Smile
Predávam 4kolku nemá niekto záujem? http://motocykle.bazos.sk/inzerat/21355962/Shineray-300-STE-s-TP-a-SPZ.php
 
moucha
!!! NEIN !!!
The easy day was yesterday
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
prava Žiadosti o práva 1 31-05-2015 17:35
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Admin Práva ZM Žiadosti o práva 15 02-03-2014 11:16
Amadeus - Prava na ZM Žiadosti o práva 3 27-02-2014 21:05
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03