Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 2
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Žiadosť o unban - Zamietnuté
E3ik
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zabanovany adminom: Frown
[AMXBans] Mozes sa stazovat na svoj ban na www.Maximumgaming.6f.sk
[AMXBans] Dovod: 'silent AB'
[AMXBans] Dlzka: 'permantne'
[AMXBans] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:667348'
[AMXBans] Tvoja IP: '91.219.132.192'
[AMXBans] ===============================================
* Privilegium nastavene
Kicked by Console: Bol si ZABANOVANY. Skontroluj si konzolu
Kicked : Bol si ZABANOVANY. Skontroluj
http://www.banlist.bluegame.sk/ban_list.php?bid=5798
TheE3ik , E3iK * pOWa
Žiadne AB som nemal, aj keby som ho mal tak niesom taky je*nutý, vidím že je admin vo specte ... nič som nemal
Upravil Energyx dňa 15-01-2013 13:29
 
diviak
esik1 v katach mieris s awp vedla neho, zabijes ho a este ti krasne trhne crossom, cisty silent... pri strelbe s dgl automaticky ti cross taha na hraca vid napr T spawn, mieris vedla a padne hlava, bezis do dveri na long spomalte si to, ako mu to opat taha na hraca. esik2 ten druhy dostal hs a cross si mal v tej chvili kdesi v nebi, to je vsetko odomna.

http://uloz.to/xuYd767/esik-rar
 
E3ik
Omg žiadný cross som nemal pustil som si hudbu tak som tancoval s myškou Grin Grin a len tak pre info myš mam na 11,1 takže ak to niekedy trhne tak to je omylom lebo je dosť rýchla Grin a nič som nemal
 
diviak
mal si pustenu hudbu a pocul si ze ti hore dupe? Grin no este daco vymysli Smile
 
E3ik
Nie na tom druhom deme ked som išiel na stred tak som si zapol hudbu Smile tam vidíš ako krúžim s myšou Grin

Zlúčiť na január 11 2013 19:31:18:
Noooo už my daj unban chcem si ešte dnes zahrať obidvaja vieme že som nič nemal tak prosím ťa unban Smile
Upravil E3ik dňa 11-01-2013 19:31
 
Cesoone
Jasny Sillent ....Cros ti trha 1meter od hlavy hodi to HS T spawn vedla hlavy hned HS .....LOCK
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
E3ik
Šiibeeeeeee vám prisahám že nič nemam preboha
 
k1x
v esik 1 som nic nevidel, v esik2 na schodoch silent..pre adminov:..to co vy hovorite v esik1, ze je silent, tak to je AB, ale ziadne nemal, lebo pri 11 sensitivity je dost realne trhnut mysou tak, aby priblizne napodobnil AB, ale to bolo ciste trhnutie mysou...to demo som si pozrel len raz, parkrat spomalil nejake situacie, neprislo mi,ze by tam daco mal..ale to druhe mi staci ako dokaz, mozte LOCK
 
diviak
laci v esik1 nic nevidis? pozri ked skocil dolu zo schodov na spawn, naboj trafil T skor, ako na nom bol cross...a dalej to vidiet rovnako dobre pri spomaleni na 1/4.
 
E3ik
http://www.ulozto.cz/xC9GhV4/config-cfg Ak by to niekoho zaujímalo Grin
 
k1x
je mozne, ze som hento prave prehliadol, lebo som pri tom jedol a kazdych 5 sekund som kukal na moje jedlo z tacky, aby som si mohol nabrat Grin...ale vsak verim ti, pozname sa nejaku dobu a mne stacilo bohate to druhe demo..Wink
 
Majlo
myslím, že to môžte locknuť Smile
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Žiadosť o Práva na Zombie... Žiadosti o práva 4 27-02-2014 21:02
Prosím o Unban Žiadosť o unban 3 25-02-2014 20:49
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03