Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Žiadosť o UnBan - Zamietnuté
die
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Bol si zabanovany na tomto servery adminom R36
[AMXBans] Si zabanovany permanentne
[AMXBans] Zabanovana prezyvka : Die ;x
[AMXBans] Dovod : ' Wallhack '
[AMXBans] Mozes sa stazovat na svoj ban na www.Maximumgaming.6f.sk
[AMXBans] Tvoje SteamID : ' STEAM_0:1:59156488'
[AMXBans] Tvoja IP : ' 9178.40.75.102 '
[AMXBans] ===============================================
1. Používam nick: Die ;x
2. http://www.banlist.bluegame.sk/ban_list.php?bid=5644
3. Situácia pri ktorej sa to stalo ? Tak to neviem.. Rád by som chcel vedieť podla čoho usúdili ,že mám tkz. "WH" ,ktoré som ja nikdy nepoužíval.
4. Dôvod prečo si myslím ,že by som mal dostať ban? Dôvod je jednoznačný : Tento ban je nespravodlivi!.... Ďakujm ze vaše vyjadrenie..
Upravil Energyx dňa 07-01-2013 13:43
 
Cesoone
Počkame kym admin doda demo !!!
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
Bafko
To čo máš za IP?
 
www.bafrnec.eu
die
die napísal:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Bol si zabanovany na tomto servery adminom R36
[AMXBans] Si zabanovany permanentne
[AMXBans] Zabanovana prezyvka : Die ;x
[AMXBans] Dovod : ' Wallhack '
[AMXBans] Mozes sa stazovat na svoj ban na www.Maximumgaming.6f.sk
[AMXBans] Tvoje SteamID : ' STEAM_0:1:59156488'
[AMXBans] Tvoja IP : ' 178.40.75.102 '
[AMXBans] ===============================================
1. Používam nick: Die ;x
2. http://www.banlist.bluegame.sk/ban_list.php?bid=5644
3. Situácia pri ktorej sa to stalo ? Tak to neviem.. Rád by som chcel vedieť podla čoho usúdili ,že mám tkz. "WH" ,ktoré som ja nikdy nepoužíval.
4. Dôvod prečo si myslím ,že by som mal dostať ban? Dôvod je jednoznačný : Tento ban je nespravodlivi!.... Ďakujm ze vaše vyjadrenie..


Ospravedlňujem sa za chybnú ip. Už som to opravil.
 
k1x
kupis si steam 8.12.2012, zapnes si WH a ty nevies za co mas ban??!!..rovno aj predaj ten steam acc., lebo dostanes dalsie bany na inych portaloch, kedze si zakomploxovany a musis pouzivat 6. zmysel..staci si pozriet die, die1 prve kolo, a die 3...ten kto chce vsetky, nech si pozrie vsetky..nejake otazky, piste SS..enjoy
http://www.sendsp...ile/ms2yo3
 
die
Áno. Ten steam som kupoval zdôvodu ,že kámoške som dal moj steam vieš. Mám toho viac odohratého ako ty odsraného sa divam. A tomuto hovoríš "demo" ??? 40sekundové. Pardon 2dema su dlhšie z toho. A mimochodom túšim ,že to bolo demo 2 alebo ktore pri dolnych katoch čo tom tam dieroval zo schodou tak to by ťeba nenapadlo že ked tam tvojho hituju. Popritom som dieroval mimo ako bol ten CT čo som si všimol na deme. A že awp že ct bol vedla spawne smer b za bednou ? Šak tam stojí každé kolo niekto tak prečo by som tam nemal mieriť keď som ho tam počul a niesom si istý či náhodou nešiel predomnou jeden terák ,ktrorého zabil. Tomuto hovoríš WH a hlavne ,že máš presvečivé demá na danie BANU ??? Sry ,ale nemyslim si ,že toto može hl. admin považovať ako dostačujúci dôkaz z "WH" Smile
 
Vevo
Koukal jsem na 1. demo a hned tam je vidět WH.. Namířis si na něj a vyskočíš Grin Ani s tim wh to neumíš Grin
 
die
Lebo človek keď hra niaku dobu tak približne nemá v oku kde ma hráč hlavu hruď a podobne ty beháš tak ,že ma´š croos kdesi na "oblohe" ,že a tak behaš mi chceš povedať... ?
 
Cesoone
čisty walls Lock Stači že bajky pisal Ezop o dalšieho Ezopa nestojime Adios
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
die
Nevime či sa mám smiať alebo plakať Grin akože toto je bohove Grin Ach dobre vy ste admini a musíte sa chrániť čo Grin boha tak toto je uroven. A je mi jedno či mi dáte unban. Vidím ,že na takomto servery ako ste je tento je zbytočné hrať čo z toho eed je tam kopu hračov ,ale takýto pri****anz admini-_- sila no
 
k1x
kamo pozeral so mta dlho, nevies ani HE hodit pred seba, nevies sa vobec pohybovat, ked si pozries die 1 cely cas si vedel o nom, ze bol na mide, pritom ani krok nespravil a teoreticky uz mohol stiahnut do 30 sek co si tam stal, lenze ty nie, stale si sa tvaril, ze tam je a potom bum cez smoke strielas do neho, cize 16 bit (lebo ja som ho tam nevidel)..die2 nikto nebol na strede, tak si to ani neriesil, uplne inam si sa pozeral, lebo si vedel, ze mas cisto...ja mam ten isty styl hrania, pozeram sa vsade, ci tam je niekto alebo nie, viem strafovat, cross mat cca na hlave a nie dole na guliach ako ty....a v die3, si siel plantovat a ked si ho videl, hneed si prestal plantovat a vytiahol si gun...PS: demo moze mat aj 10 sek, ked je vystizne ako facka...myslim, ze tu nie je co riesit velky skilla, a novy steam si dostal asi preto, lebo na starom si mal VAC banned...GL inde skuseny hrdina
 
Majlo
pišeš tu k1xovi, že maš viac odohratého, ako on, ale ako tak pozerám, nevieš hrať ani s WH :-D
 
Fanatik
lock
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Žiadosť o Práva na Zombie... Žiadosti o práva 4 27-02-2014 21:02
Prosím o Unban Žiadosť o unban 3 25-02-2014 20:49
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03