Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Cod server help
filipko1911
Cawte všetci pls admina ktorí ma Cod na starosti nech tam ide lebo od kedy tam hram stale su tam cheatry ( E.c.K.o, Hono6......) a vela dalsich pl chodte tam tam sa neda hrat to same headshoty cez steny atd.

S pozdravom Kuriatko1911.
 
KRATOS
demencia, natoč demo a daj ho na web! načo zakladáš zbytočne tému s takýmto blbým textom ? keď tak, napíš adminovi na skype alebo STEAM. Locknite to
 
filipko1911
Tak my daj skype, ze demence tak sa tam choj kuknut vsak vam tam okrem cheatero nik nehra
 
KRATOS
za prvé nie som admin na COD4, za druhé je tam málo adminov,robia sa nábory,za tretie ako vidím český jazyk práve umrel, každý vie vypisovať áááá cheater robte s tým niečo dáva HS, on má WH ale čo takto ako hráč preto niečo urobiť ? napríklad natoč demo ! a nie iba vypisovať a zakladať nezmyselné témy
 
Majlo
KRATOS --> Nechcem ukazovať prstom ale zakladajú sa tu oveľa zbytočnejšie témy. Táto téma súvisí aspoň s hrou a chalan chcel ukázať na to, že tam sú cheateri.. Nemusí točiť demo, keď to chalan možno nevie.
 
Fanatik
tak Majlo to povedal velmi presne..
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
KRATOS
viem načo narážaš, ok jak chceš odteraz nezaložím ani jednu tému, chcel som sa len podeliť o srandu aj s teamom, teda mne to aspoň pripadalo tak a zasmial som sa pri tých videách, niektorý to prijali ale keď to iným prekáža tak nech sa páči, odteraz nezaložím ani jednu "nezmyselnú" tému a myslím, že sa sem dávajú aj vačšie kraviny, ja si nefotím nohy,mačky a psov ani puzzle ani tu nevypisujem, že mám 30 cm dlhého vtáka, ja som sa chcel iba podeliť o srandu, ja viem, že on chcel oznámiť, že sa servery je cheater a chcel len dobre ale snažím sa mu iba vysvetliť, že sa to robí inak a nie,že založím tému a napíšem tam na servery je cheater vola sa kar-karovatý, nevyčítam mu to, že ju založil ale mal dať iný obsah
 
Majlo
Však založ, prečo nie. Ja som nehovoril, že nemožeš. Ale tak chalan asi demo spraviť nevie a chcel len pomôcť. Tomu by si mohol pochopiť. Ja som iba povedal, že táto téma má väčší zmysel ako niektoré ostatné.
 
KRATOS
no tak podla toho čo napísal nemá táto téma veľký zmysel, cheater bude dávno fuč, a podľa toho čo napísal, odhadujem že asi moc rokov nemá,
 
Vevo
On napsal že jsou tam stale cheatery, tak tam asi nejsou naposled a ani po 1.
 
KRATOS
kašlite už nato, locknite to
 
stinxoff
není tam teď žádny admin,když já nemám čas ,já tam budu až 2.1.13 ,protože mi blbne csko....(na druhém pc) a první bude až budu doma...
badges.steamstatus.com/profile/default/steam/76561198076458590.png
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Žiadosť o práva na De_Dust2 server Žiadosti o práva 3 21-02-2014 23:56
Žiadosť o práva na server Only D2 Žiadosti o práva 3 09-12-2013 16:44
Žiadosť o práva na server Only D2 Žiadosti o práva 1 26-11-2013 22:01
SAMP server Pre vedenie 1 22-11-2013 16:15
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03