Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 3
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Viac adminov na inom serveri ako je D2
Bacilko
Custe CS mastri ako..... iste co si mislite o tomto navrhu pls
I love CS
 
RoPe
Napíš to normálne ničomu nechápem.
Steam: romankorn
 
maximumgaming.6f.sk
Bacilko
Vela adminov sa zhromazduje na serveri ako je napr. D2 bol som na vel serveroch maximum ale raz na D2 bolo mnoho adminov a ako napr. je JailBreak neni ani jeden alebo AwP aj ked som sa kopukratstretol s takym pripadom ze dajaki **** (s prepacenim) pisal "Ja mam WH" a vsetkych dieroval a stalo sa mi ze aj na D2nebol.i admini a tak naco ich dvate za adminov ke celi den budu v praci bo su dospeli alebo su to deti ktore zabijes a oni ti daju BAN alebo ostatny su takzy ze su celi den na tej stranke a kim niekto ich nezavola ta nepridu bo sa im nechce tak naco su adminmi (cest vinimkam ako je napr Zvuk dakedi GrinDDD
I love CS
 
Bacilko
Čomu nechapes
I love CS
 
RoPe
Ty kokos píš to zrozumiteľne nevieš ani kde patrí mäkké I a kde ypsilon.. Polovicu s toho som si radšej ani neprečítal. Ale k tomu čo som si prečítal ti poviem toto.. Je zbytočné dávať adminom, ktorý sú tu krátko práva, takmer na všetky serveri, pretože sa môže stať že to dobre poserú. A naviše keď ešte ich daný mód nebodaj nebaví a vôbec tam nebudú chodiť iba keď tam bude cheater.

Napr. ja čakám na práva na JB 4 dni. A keď mi skončí skušobna lehota žažiadam si o rozšírenie. Pochybujem že fanatik teraz pôjde rozširovať adminom práva na serveri Smile
Steam: romankorn
 
maximumgaming.6f.sk
stinxoff
bacilko Grin Grin Grin si zabil... Grin Grin prej děti ,které když zabiješ dají ti ban,hlavně že ty nevies ani psát Grin Grin
badges.steamstatus.com/profile/default/steam/76561198076458590.png
 
Cesoone
Zvuk ma Banned za WH toho sem neplet...
Admin team je tamkde ma je pravda ,že na D2 ich je viac preto lebo to je najväčši server kde je furt preplnene...
Ostatne sa časom doerieši...
Inač stale nechapem očo ti ide...VO CO TI DE KARLE?
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
Majlo
Troška nezmysel dať práva každému na každý server. Neviem, načo by mi boli práva na HNS alebo Jail, keď to neviem hrať a nebaví ma to. A cesoone, ja viem, o čo mu ide Grin
 
Cesoone
Možno ty ja som sa už zamotal v tej jeho slovnej zasobe lvl 99 Grin Grin
Prava su rozdelene podla toho kto kde hrava..
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
stinxoff
Cesoone napísal:

Možno ty ja som sa už zamotal v tej jeho slovnej zasobe lvl 99 Grin Grin
Prava su rozdelene podla toho kto kde hrava..


asi tak... LOCK
badges.steamstatus.com/profile/default/steam/76561198076458590.png
 
Coky
von to je fakt magor na JB je dost adminov ale nemožeš chciet aby som tam bol 25 hodín denne Grin

btw. Zvuk ma permu za WH?
Mám životnú pointu
Zabalenú v jointu Smile
oi41.tinypic.com/15hhmb8.jpg
 
www.redtube.com
Bacilko
Sorka ludia ale z diktaovmam vacsinou 5 Grin a co sa tika adminov bodla mna musi byt na kazdom serveri ked nie to je vas adminov tak ale iba niektory su deti bo kazdz kto tu je zaregistrovai si dava prihlasky na admina.......ide mi o to aby sa banovali cheatary ani camp(ale a to je po****ne) ale menej
I love CS
 
k1x
camp sa banuje preto, lebo po upozorneni dotycny nereaguje, a ked tam stoji viac ako 30 sek na spawne a v okoli, tak leti...vyhovorky, typu "vsak CT nas rushuju" si moze nechat doma, lebo zaujimave je to, ze vzdy ked som T, tak si najdem cestu, len aby som necakal na spawne a kukal s wipom na long ako ****
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Žiadosť o práva na serveri HideNSeek - Zamietnuté Žiadosti o práva 8 11-02-2013 14:00
Stiažnosťi na Adminov beztrestne Beztrestná kritika 8 27-12-2012 13:19
Cheateri na AWP serveri Návrhy a pripomienky 1 26-11-2012 19:01
Viac AKTIVITA Návrhy a pripomienky 9 09-10-2012 17:52
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03