Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 6
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
navrh na upravu pravidiel
prorok
prorok napísal:

Ahoj, mám tu jeden velkej návrh a to, že byste si všici admini na D2 only měli vzít práva, protože jste všici naprosto mimo. Dáváte nesmyslné bany za něco, co je naprosto mimo hru a když jde o cheaty tak to podporujete, mám natočeno mnoho videí, která usvědčují o tom, že někteří špinavci jednouu miltihacky wh či ab, ale když se vám to snaží mnozí říct dáte mu ban za demenci ač každý kdo dnes v sobotu 22.9. hrál ví, že jistý hšáč jménem valerie, má wh. Videa sem dodám, ale admin ku**a dělejte si to co máte na serverech nebo vám radím aloha. Vip to nezpraví, že budete podporovat sráče, co podvádí...


A máš to, valerie byla zabanovaná za walhack, bingo, měl jsem asi zase pravdu, no a nepovídej, angel byl zabanován, že by další pravda... Já admin už byl na serveru jenž se zrušil, vím co mluvím ...
 
k1x
mna netrapia reci, kto bol ako, kedy zabanovy...chcem vidiet fakty!!.cize dema...nemas demo, nemas dokaz, ze mas pravdu...ja sa na banlist nepozeram, lebo podla mna 1/5 banov je mozno neopravnenych...druha vec..ako ja mam vediet ci nejaka valerie alebo angel bol zapaty, ked som ani na tom servery nebol?...troska brainu zapni, ked na servery nie je v tej chvilu ziadny admin a nahodou tam pride cheater, tak sprav demo, sprav SS a potom to napr. mne osobne posli do spravy...mam rad pracovitych ludi, nie recnickych, urevanych (to hovorim vseobecne, nie konkretne na teba)
 
prorok
no tak inu jak myslíš
 
Bacilko
Ja radim aby admini boli aj na inich serveroch ako na D2 bo ked si chce clovek zahrat ta su tam 8 rocne deti a maju plny komp cheatov a navrhujem zebi VIP mali yadrhnute aby ked dotanu BAN ze maju VIP tak dostanu skor UnBan jeto uplna k....Sad
I love CS
 
kNife
Poprosil by som o doplnenie pravidiel k HNS serveru o zákaz blockovania (Dôvod: Myslím,že nikoho nepoteší ak ho iný hráč blockne a je to nefér voči hráčom z druhého týmu.) a runu (Dôvod: HNS je o utekani pred CT, ale ak hráč (terorista) uteká celé kolo okolo budovy alebo uteká cez celú mapu, tak to je hrozné Smile . ) .
 
Bafko
run môžem pridať, ale block pridám, ak vysvetlíš všetkým adminom na HNS, že človek nemusí blockovať schválne, že to mohlo byť omylom.
 
www.bafrnec.eu
kNife
pokusim sa Smile no nestacila by len poznamka k tomu ? .. napr.: Admin smie trestať block len za predpokladu, že osoba ktorá blockovala/blockuje, blockuje naschvál a opakovane. Smile
 
Bafko
Ok teda, dopíšem to tam.
 
www.bafrnec.eu
kNife
dakujem Smile
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Návrh na pár uprav Návrhy a pripomienky 3 29-12-2013 13:22
Návrh na přidání blocků do hns Návrhy a pripomienky 10 08-02-2013 21:31
návrh na VIP menu Návrhy a pripomienky 7 18-01-2013 16:17
navrh na reklamu na cod4 Návrhy a pripomienky 7 01-01-2013 07:49
navrh na novy server Návrhy a pripomienky 11 26-12-2012 18:19
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03