Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 2
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
žiadosť o práva/D2 - Gettex/A/ - Zamítnuto
Getttex
Dobrý ďen chcel by som požiadať o práva na D2 only..
-Martin
-15 rokov
-Gettex/A/
-Gettex2
-STEAM_0:0:56219529
-De_dust2
-Adminom by som mal byt preto práve ja lebo aktivita u mňa na serveri je cca 6-7 hod. denne keď ste ma na ňom ešte nevideli tak sa môžte spýtať napr. Zvuka ten tam je dosť často. Napr. dneska ráno o 7:30 som bol na serveri bol tam cheater volal sa matejko a AB mal zapnuté cca 10 minút dôkazy nemám ale dúfam že my veríte Admin žiadny. Hráči sa ma dokonca pýtali či niesom admin a ja som im povedal že bohužiaľ nie teraz je 9:57 a stále som tam nevidel žiadneho admina no tak neviem či ešte spinkajú ale ja už o 7:30 som na servery takže to by bolo asi všetko..
-aktivita- Na servery ako som už spomínal cca 6-7 hod. a na fórre zatial žiadna ale budem chodiť aj na fórum ospravedlňujem sa za "neaktivitu" na fóre
-Rád šporujem. Moje obľúbené športy sú volleyball a football. Najradšej na PC hrám cs a takto relaxujem Smile Mal som aj vlastný server malinko proramujem učím sa PHP a HTML. Eśte k tomu severu server už nemám lebo mi nanho nikto nechodil pluginovo bol zariadený dobre aj VIP tam bolo tak som ho proste zrušil. Takže skúsenosti s AMX 99%. To by bolo asi tak všetko o mne .

Veselé vánoceSmile
Upravil Vevo dňa 24-12-2012 12:10
 
Majlo
Máš moje NIE. Dôvod je, že asi pred 2 mesiacmi som ťa mal v priateloch na steame a písal si mi, že máš 11 alebo 13 rokov. Už sa presne nepamätám. Skúsenosti s AMX tiež podľa mňa nemáš.
 
Getttex
No tak k tomu veku 11 rokov nemám však môžme niekedy pokecat cez skype ked budem mat mikrofón. A skúsenosti s amx mám server com mal od crew.sk bol to 8 slotový server ešte stále sa môžem nanho naájat cez FPS server a pridávať tam pluginy.
 
KRATOS
za mňa tiež NIE, Getttex je štedrý deň, myslíš, že raz do roka by si team mohol odýchnuť, neviem ako ty ale vačšina z nás teraz doma pripravuje, upratuje ja som tu tiež len na skok, a amx na 99 neovládaš, stavím sa, že nevieš čo je to cvar. Sad Shock
 
Getttex
No tak k tomu veku 11 rokov nemám však môžme niekedy pokecat cez skype ked budem mat mikrofón. A skúsenosti s amx mám server
som mal od crew.sk bol to 8 slotový server ešte stále sa môžem nanho npájat cez FPS server a pridávať tam pluginy.
 
Bafko
Že fps server Grin Ty si robíš srandu Grin
 
www.bafrnec.eu
Getttex
prepáč malo to byt FTPa pripajam sa nanho cez total commander
Upravil Getttex dňa 24-12-2012 10:33
 
KRATOS
ani nevie čo tá skratka znamená Grin radšej to lockni
 
Energyx
Hm.. Ak hovoria, že klameš o veku, tak vyfoť svoju občiansky preukaz a daj ho tu. A to že admini neboli ráno na CS je z toho dôvodu, že sú preboha Vianoce. A ty už o 7:30 si tam bol. Aspoň dneska by si mal dať každý pokoj od CS. Ak vyfotíš svoj OP, dám ti moje áno. Šťastné a veselé
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
Getttex
File Transfer Protocol
 
Bafko
Úplne odveci tu píšeš. Dám lock, vypni počítač a užívaj si Vianoce.
 
www.bafrnec.eu
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
prava Žiadosti o práva 1 31-05-2015 17:35
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Admin Práva ZM Žiadosti o práva 15 02-03-2014 11:16
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03