Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 3
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
žiadosť o unban - Zamítnuto
Majlo
Fuck cheaters- dalši mudry koment. Cesoona sa táto téma týka, tak asi písať bude :-))A ja svoj náázor písať budem, to mi nezakažeš kamo.
 
4u2
Potrebujem aby sa vyjadril niekto normalny, ktory tam nehrava a ktoreho nesere že dostava hlavy z machine gunsu za každym z 3kilometrov...
 
4u2
posledna možnosť ako dokazať že nič nemam...

http://leteckaposta.cz/517294509 ... nič ine ma už nenapada ako dokazať že nič nemam ... pozrite si demo ..
 
k1x
tie skiny by si si mohol odpustit, ak hravas cwcka, tak sa divim ,ze ta doteraz nepotrestali...staci ak sa ukludnis a napises mi po jednom tie body, ktore som napisal vyssie...lebo ja sa snazim ako chcem, hentak strielat nedokazem, a to trhnutie neurobis ty aj ked mas skoro 6.0 sensitivity, co je kurevsky vela Grin
 
4u2
zhliadnite až dokonca ..
 
4u2
1. bod normalna hlava, neviem čo sa ti nezda, času so mal pol roka kym sa otoči takže pohodička ...

2. normalne hram tak stale, neviem čo vidiš ake trasenie, zvykol som si tak už hrať že keď strielam tak trasiem s rukou... proste môj štyl .. xD

a 6 sensitivita je nič, hraval som aj s 9 Grin

a btw nechaj si ten config aj normalne, je to najlepši config aky som mal za 4 roky Wink
 
k1x
takze prvy bod...normalna hlava?..si mal meter od neho cross, klikol si, dostal hlavu a az vtedy si trhol mysou doprava na jeho hlavu, ked bol dole..si to poriadne vsimni..(first click, than move)...2 bod..podla toho co si sem napisal, vobec nechapes o co sa jedna, na co sme narazali s cesoone...3 bod..len boti hraju s takou velkou sensitivitou a so skinmy...pre mna bola tato obhajoba za unban 8 rocneho dietata...u mna unban nemas, lebo sa nevies normalne vyjadrovat a obhajit sa...predtym, nez budes posielat cele maximum ****, mna aj cesooneho, tak si pozri youtube Silent Ab a mozno raz pochopis, ked vyrasties...
btw: ten tvoj cfg stoji za velky ****, s tym by si na lanke nic neuhral a so skinmi, by ta ani nepustili
 
4u2
si pozri demo čo som robil teraz...
http://leteckaposta.cz/517294509

a ake skiny? normalne obyčajne skiny, neviem čo ty zas vidiš... a ta hlava bola normalna obyčajna hlava ako každa ina, dam takych 100 za deň.

ešte do mňa hubuj že s akou hram sensitivitou..najlepšia sensitivita... načo budem pozerať silent AB na youtube?? .. čo ja s tym mam? hram s nim CW a davam to jedna radosť .. každy ma svoj config na ktorom sa dobre hra a mne sa hra najlepšie na tomto a pokial sa ti nepači je mi to jedno .. PS: po naplne.sk druhy BAN za AB nepravom .... thanks, GL HF
 
Cesoone
Nadavat si chod vunku do partii kamaratom do šašoch hrajem to 3x dlhšie ako ty kamarade to že nas tu uražaš už len zato by som ti ten UB nedal normalny človek napiše žiadost o unban a čaka na odpoved taky človek ako ty vobec nema čo hrat CSko si jeden arogantny usmrkany fagan takto sa žiada o Unban takym to sposobom?? to kde si prišiel na salaš pytat syr?spamuješ tu ako maly chlapček ja si stojim za svojim čisty Silentab ešte nech to konečne pozrie Fanatik a nech je po veci videl som stirlat kadeako ale ty si čisty Silentak hrat sa na servry na panka skakat nam tu po hlave ako malym chlapcom dal by som ti dočasny baned na web nech sa ukludniš a počkaš si ako normalny človek na vyjadrenie moje a k1xove už maš Zamna UB jednoznačne NIE
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
4u2
fajn , šašovci sa vyjadrili , pri druhej tvojej vete som prestal čitať, už len čakať kym sa na to kukne nejaky majitel alebo čo Smile ... čisty silenťak som hmm nelichoť mi budem sa červenať Smile mne je jedno ako a kedy a kde si videl niekoho strielať, nikdy som tu nič nemal a to môžem odprisahať na hocičo ... mne nejde ani o ten UB , ten môžem kašlať, ale ide mi o to aby som si dokazal svoju pravdu že som nikdy nič zapnute nemal.... si kukni to demo už konečne čo som robil teraz, rovnake hlavy ako ma maximumgamingu .. zda sa ti tam že mam AB ty "cheathunter" ? ... daj server ťa rozbijem kedy len chcem... je mi jasne že UB už nedostanem keďže vy šašovia ste proti a ten HA sa necha ovplyvniť ale no čo ... možno sa niekedy stretneme na CW a tam ti plač nepomôže... sevas jožo ...
 
4u2
http://leteckaposta.cz/260896592

posledna možnosť ako vam dokazať že som čisty, hra s machinegunsom, skore 20:0 od začatia natačať ... pozri si aj to potom fanatic ...
 
diviak
prvy frag s m4 sa mi nepaci.... potom frag, ked sa z pred kat vrati naspat na T spawn a deaglom na 3ti naboj hlava, odporucam kuknut spomalene na 1/4, krasne vidno ako mu ten deagl trha na 2 doby, smerom na protihracovu hlavu, co som este ani nevidel, posledny frag, ked bezis z T spawnu na long, spomalene na 1/4, opat krasne vidiet ako ti cross ide tam, kde nema... za mna NIE!
 
4u2
vyjadrenie ďalšieho šaška... čakam na fanatika Wink ... že ma trhá Grin Grin som myslel že ty si tam jeden z mala normalnych ale vidim že ani ty nevieš prekusnuť môj skill Pfft pekne ste sa spikli aby ste odstranili zo serveru jedneho z naj hráčov čo na tom servery hraju Smile
 
Cesoone
2. normalne hram tak stale, neviem čo vidiš ake trasenie, zvykol som si tak už hrať že keď strielam tak trasiem s rukou... proste môj štyl .. xD



čital som už všetko ale toto ma dostalo Grin Grin Grin
Neviem čo ta napadlo že ta chceme dat preč zo servra lebo si skill ale ja o ničom neviem dostal si banned za Ab očom ty tu furt pišeš?
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
4u2
hento ti je ab???

http://leteckaposta.cz/260896592

si pozri toto video teraz som to natačal... je tam AB ???
 
diviak
Co tu davas dake trapne dema, kukni si demo, ktore sa tocilo pocas tvojej hry. Bol si jednoznacne zapnuty. Kvoli Tebe som si pozrel tie dema spomalene, niekolkokrat, tak prosim Ta odpusti si k_o_ko_tske narazky a urazky. Spamataj sa, prezi nejak, ze Ta Ceso odhalil a najdi si iny server, kde sa budes pysit svojim ,,skillom", tam Ti to mozno zozeru.
 
4u2
piči nič som tam nemal mysliš že som taky ****nuty a neviem že keď je ten cesoone ****nuty v specte že neviem že spectuje mna zakaždym keď dostane HS ?? ... nechcem unban na tento upoteny gaming, hrajte si ďalej , banujte nepravom koho chcete ... že ma Ceso odhalil tebe dobre ****e ... nikdy v živote som nemal nič sa pozri ako normalne hram preto to demo ty mudrlant .. dufam že fanatic bude mať viac rozumu ako vy všetci dokopy...a o unban už ani nestojim, nechcem hrať na takomto servery kde ma 5 admini obviňuju z AB a pritom som nikdy nič nemal... keby jeden nič nepovie, ale všetci jak kačičky ... a je jasne vidieť že nemam ani piču ... počkam čo napiše fanatic pre tu srandu, unban mi nedavajte, nechcem a potom to zmažte... vela šťastia najlepši cheathuntery na svete... PS: nikdy som nič zapate nemal.
 
Fanatik
pozr .. pozeral som si demo aj 2x je tam jasny Silen .. ale dobre dalo by sa to vsetko este zobrať ale tieto nadavky a co ja viem co .. ked o nieco ziadas tak to ma byt kludne,slusne a hlavne rozumne .. nie toto jednej vete 4 nadavky .. ako prepac, vsetko strpim ale toto je aj na mna uz vela .. unban nebude a mozes si za to sam .. Lock
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Žiadosť o Práva na Zombie... Žiadosti o práva 4 27-02-2014 21:02
Prosím o Unban Žiadosť o unban 3 25-02-2014 20:49
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03