Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 4
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
LucKeR
3P
LucKeR neuraz sa ale si dement
výpis s konzole nemám lebo mi seklo cs po tom bane
ban som dostal za dorážanie
na 5 minút za to sa ban nedáva nikdy a ja som nedorážal ale mal som barrel a je jasné že som potom zabíjal všetkých zm o ten ban mi nejde ale mal som uložených 1000 ammo packs a ked som dostal ban tak som mal 0 už mi dal druhý krát takýto dementný ban a druhý krát tam mám nulu a ešte mimo tému kedy bude na zm e-vip? myslím že dosť ľudí by to kúpiloSmile
 
leonidas
K tomu o LucKeRovi se nebudu vyjadřovat, ale s tím e-vip musíš ještě čekat. Co ty víš, třeba to udělají přesně na Vánoce jako dárek, ale nejsi sám kdo to už chce.
Tum tu dum
 
KRATOS
no tak má pravdu za dorážanie sa ban nedáva.......a ten ban je v BANLISTE zaznamenaný Wink
 
Energyx
Lucker, napíš k tomu odôvodnenie!
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
3P
podla mňa dostal nerf lebo keď prišiel na server tak sme si ešte písali cez say a už tam mi písal že mi dá ban za dorážanie no ja som mu odpísal že za to sa ban nedáva ale neprešlo ani 5 minú a dostal som ban za dorážanie keď to chcel urobiť zo srandy mal dať kick ale nie ban aspoň by som mal tie ammo packs a nepísal by som sťažnosť
 
leonidas
Luckera jsem v tomhle nepochopil.
Tum tu dum
 
KRATOS
Energy ja si to vysvetľujem iba tak, že proste lucker chytil nervy a nemohol si pomôcť tak ho zabanoval
 
Bafko
Dočasne odobraté práva, pokiaľ sa to nevyrieši.
 
www.bafrnec.eu
LucKeR
Hej ! jasné ! chodtezona iné ! stránky! nebudem zobrazovať všade platí ! DORAZANIE na 5 minút bol môj zm ! nemal som náboje a aj na Only D2 to tak platí ? .. všade!! len asi vy to nemáte ! treba scôr hovoriť.. maly by ste si to tam dať.. prosím vás ! Smile.. je to uplna blbosť čaká dokým sa mi vyminú náboje na Zombíkovi a 3P naschval mi ho kilne ! a duplom knife! !! ako keby napriek mi hovorí ! a .. stáčí povedať lucker? mohol by si mi vrátit tie AMMO? pack ?? aspon rozmíšlať nie.. hned! stažnosti dávať.. áách tie deti Smile .. v pohode. mne to je jedno. ale najprv rozmíšlaj a potom pís štaznosť ! Smile Dakujem Smile Odpíšte ! hlavne 3P!!
www.smileygenerator.us/chalkboard/links/511_72_301_59.0645290001354965314.gif
 
Majlo
Pokiaľ viem, na only D2 nie je žiadny admin, čo by niekedy dal ban za doražanie.. A zato sa ban nedáva.. Možno má hráč takú stratégiu (dorážať) alebo čo, ale za toto si mu ban dať nemal..
 
Zvuk
Akožé mám dať niekomu Ban za to, že ja si nahitujem hráča a druhý mi ho dorazi? Grin Grin tak to by bola prča... Grin Grin
 
3P
čo to tu dávaš lucker Grin no tak som sa dlho nenasmial a vôbec som nečakal kým si minieš náboje mal som barrel a bol som na spawne a zabíjal som všetkých čo tam boli neviem ako si usúdil že to bolo dorážanie a nepýtal som ťa lebo ty nemáš čo dávať hráčom AP
a poprosím vedenie aby kôli luckerovi pridalo pravidlo zákaz dorážať GrinGrin
 
stinxoff
ban za dorážení na d2 .. odebrat práva navždy Grin Grin
badges.steamstatus.com/profile/default/steam/76561198076458590.png
 
3P
skontroluj si komu píšeš decko soplavý
tú sťažnosť som si premyslel a ty nabudúce rozmýšľaj a až potom banuj
 
k1x
gramatika 0, a sry..ale ja som polovicu viet asi nepochopil co pise, neviem co vy ostatniFrown
nechapem vazne tomuto "chodtezona iné ! stránky! nebudem zobrazovať všade platí " za tym veta, uz dava uplny iny zmysel a vyznam..mam pocit, ze tu sa tu splietaju jablka s hruskami
 
KRATOS
nech žije hebrejština Grin Grin Grin Grin Grin Grin
 
Zvuk
Skôr by som povedal že ,,dementština" Grin
 
RoPe
Bol som medzi prvymi adminmi na d2 aj zm s attackom a za.toto sa fakt ban nedava. Lucker nemal by si tak prezivat hru ban za 1 tzv. Vyzranie je hlupost. Ak si taky nabruseny pre taketo veci tak sorry nemas co hladat v AT.
Steam: romankorn
 
maximumgaming.6f.sk
Vevo
k1x napísal:

gramatika 0, a sry..ale ja som polovicu viet asi nepochopil co pise, neviem co vy ostatniFrown
nechapem vazne tomuto "chodtezona iné ! stránky! nebudem zobrazovať všade platí " za tym veta, uz dava uplny iny zmysel a vyznam..mam pocit, ze tu sa tu splietaju jablka s hruskami


Asi tak ..Grin Taky jsem pulku z toho nerozuměl
 
Bafko
Vidieť že nevieš pravidlá. Odoberám práva. Lock.
 
www.bafrnec.eu
Prejdite na fórum:
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03