Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 8
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 2 hosť(í)
 Vytlačiť tému
prosim
AFRICAN
mám jeden problem zo serverom 92.240.237.191:27071 Maximumgaming.6f.sk|Dust2 ZADARMO VIP stale my vypisuje po anglicky : You have no entry to the server čiže ( Nemáte žiadny záznam na server ) a ja neviem čo mam robit som aj VIP na servery Grin a nemožem hrat prosim poradte a pritom rano som tam este hrat mohol no nechapem
 
Vevo
Změn si NICK na ten co si měl ráno Smile
 
AFRICAN
mal som ten isty
 
Off
ak nemas steam tak ti dali heslo a to mas dat do konzoli preto ta tam nepusti sa mi zda.
 
AFRICAN
oki idem to skusit diki moc
 
AFRICAN
nie to nebolo ono OFF ale ma to sere tak nainstalujm si CS pred 14 dnami kupim si VIP za 3,40 a teraz mi nejde ten server a fanatik mi neodpisuje nechapem
 
Zvuk
Myslim že to bude v tom ako písal off... do heslo od VIP čo máš tak skopiruj a daj do konzoly a malo by ťa pripojiť, len musíš mať presne také isté meno ake si zadával do formularu Smile
 
KRATOS
zvuk má pravdu, chybu si urobil ty nie fanatik, zabudol si skopírovať pw_setinfo alebo si si zadal teraz chybné meno Wink
 
Energyx
Keď som bol NS, tak som mal ten istý problém na jednom servery. Stiahni si najnovší patch pre CS 1.6 nonsteam a pomôže ti to. Aspoň mne to pomohlo.
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
AFRICAN
no idem to skusit zase ale ved ja nvm ale ja som si meno nemenil nic a ja uz som na tom servery hral ako VIP ved nechapem preco by som tam mal zase davat to heslo no ale idem to zas teda urobit
 
AFRICAN
aj tak to nejde Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown Frown
 
Energyx
Hm... a jak si stiahol patch, tak si napísal to heslo do konzole ?
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
Zvuk
Pochybujem že ho to napadlo keď to hrá 2 týždne Grin
 
Off
mas spatne heslo alebo to nevies napisat do konzoli tak si zmen meno a mal by hrat aj tak ale bez vip..alebo si vyziadaj to heslo..
 
Fanatik
ten kod co som ti poslal vloz este raz do konzole .. a vsetko vyriesene
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
AFRICAN
pozry sa ja som to robil asi 10 razi a nic teraz niesom doma ale ked budem doma tak to skusim ale diki
 
AFRICAN
chalani dakujem vam mate to umna som taky rad ja debil som tam este daval aj to sw_setinfo blabla ano a ja som to tam daval stale toto a potom ma napadlo ze dam tam len blabla a uz mz to ide no som stastny diki chalani
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Prosím o Unban Žiadosť o unban 3 25-02-2014 20:49
unban prosim - Zamietnuté Žiadosť o unban 41 29-05-2013 11:55
Ziadost o unban prosim - Zamietnuté Žiadosť o unban 3 10-05-2013 15:20
prosím - Zamietnuté Žiadosť o unban 6 08-12-2012 22:38
Prosím o unban na Dust 2 only - Zamietnuté Žiadosť o unban 9 09-10-2012 18:03
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03