Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 2 hosť(í)
 Vytlačiť tému
KocoureK - Unban - Zamietnuté
Kjubis
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zabanovan adminem: JBL
[AMXBans] Pro unban jdete na www.Maximumgaming.6f.sk
[AMXBans] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBans] Delka: 'permantne'
[AMXBans] Tve SteamID: 'STEAM_0:0:42447758'
[AMXBans] Tva IP: '93.99.63.79'
[AMXBans] =======================================

http://www.banlist.bluegame.sk/ban_list.php?bid=4675

Bitches # KocoureK

Hrál jsem na Dust2 a šel sem na B a jak je mezi těma dvouma krabicema jak se děruje,tak sem tam střílel hodil sem granát a dostal sem BAN.

Protože jsem nic zaplého neměl a žádám o demo.

Děkuju Smile
Upravil Energyx dňa 09-12-2012 16:45
 
k1x
spectujem ta uz od vcera, lebo nie je mozne, ake podaktore fragy si daval...demo 1..takto si mieril celu dobu vcera ked si hral, clovek nema sancu mat take reflexy, aby si mal cross na pravej (nie lavej strane od dveri) plus mam podozrenie na 16 bit, kedze si si vcera daval jak pan cez smoky, ale nevedel som ta nejako prichytit pri tom, jedine co tam je, ze si strelil hned na zaciatku dema ked tam bol smoke, ked druhy prebiehal.. demo 2..celyyy cas si o nom vedel a nemal si ako, cely cas si cakal kym vyleze a ked zrazu zacal walkovat k tebe, hned si si tam zamieril, lebo si ho videl cez bednu ako s k tebe priblizuje Grin Grin..demo 3..je ukazka toho aky si neskutocne hluchy, ze nemas sound a absolutne nerozmyslas pri hrani..mal som aj ine dema zo vcera, co som si myslel, ze si ich teoreticky pocul a ja som to prehliadol, tak som to deletol..ale kedze dnes som videl u teba 2-3x, ze si ho absolutne nepocul a to si uz mal davno vnimat kroky.. demo 4...prefire jak sa patri Grin...GL inde
http://uloz.to/x4...itches-rar
 
Kjubis
16 bit nehraju Pfft Když je tam smoke tak prostě do něho střelim a někdo se to povede...
 
Kjubis
Demo 1 - Asi slyšim že se tam střílí tak tam zůstanu ne?
Demo 2 - Jo...kdyby si to natáčel od začátku kola Pfft A nevidíš komenty?
Demo 3 - Jestli si u nikoho jiného neviděl že se tam děruje tak to promiň ale je to tak.A když ho zabije tak asi zvuky ne?Slyšim že je dole v tunelu tak tam hodim granat,pak sem střelil před tim než vyšel protože sem myslel že mě děruje přes zeď ale byl zezadu.
Demo 4 - Jen protože vidim jak tam střilí CT tak tam střelim taky a pak tam hoděj granát ukazuje že mám WH? GrinGrin Že nevíš že se nejdrív na schodech díva na krabici a pak se víde?A to samý před longem. Pfft
 
k1x
preco komentujes ine situacie nez tie,ktore som pisal Grin..mna ostatne veci nezaujimali co boli na deme, pisal som len konkretne situacie...PS..mas aj inde bany za wh
 
Kjubis
Jo mám bany ze stejného důvodu admini si myslej že mám WH na tomhle serveru sem myslel že to bude v pohodě ale ....
 
KRATOS
na deme sú jasné cheaty + no recoil a zdá sa mi že ešte aj AB, Grin Kjubis šiel si na istotu a predmieroval si si cez steny Grin a toto je typická výhovorka cheaterov:
"Hrál jsem na Dust2 a šel sem na B a jak je mezi těma dvouma krabicema jak se děruje,tak sem tam střílel hodil sem granát a dostal sem BAN."
 
FnatiXC
Neisom na svojom pc ale na mobile a verím tomu že k1x nemá problem rozoznať wh...Smile
víš kdo ma mastný hlas ty čalaďo ?
 
Zvuk
WH jak prase! Sad
 
KRATOS
zvuk keby len WH mne sa zdá že ešte aj AB nastavené na chest
 
k1x
AB urcite nema, ani silent, iba WH a podla mna 16 bit, len na ten nemam dokaz Grin
 
Zvuk
Myslím že či už 16 alebo 32 bit... podstatné je to čo je na deme a možete túto tému locknuť Smile
 
KRATOS
to je jedno proste cheaty sú jasné
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Prosím o Unban Žiadosť o unban 3 25-02-2014 20:49
žiadosť o Unban Žiadosť o unban 5 03-02-2014 20:17
žadost o unban :) Žiadosť o unban 27 26-12-2013 23:37
ZADOST O ADMIN PRAVA NA DUST! - Zamietnuté Žiadosti o práva 10 17-11-2013 12:40
unban - Zamietnuté Žiadosť o unban 5 10-11-2013 15:09
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03