Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 2
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Sťažnosť na admina Diviak, k1x
Silex
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Bol si zabanovany na tomto servery adminom diviak
[AMXBans] Zostava este 13 minut a 10 sekund z tvojho banu
[AMXBans] Zabanovana prezyvka : Silex '
[AMXBans] Dovod : ' chod sa ukludnit , je to en hra '
[AMXBans] Mozes sa stazovat na svoj ban na www.Maximumgaming.6f.sk
[AMXBans] Tvoje SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1847403 '
[AMXBans] Tvoja IP : ' 95.103.10.223 '
[AMXBans] =======================================

Dobrý deň, chcem sa sťažovať na týchto adminov, išiel som hrať na server, a zrazu k1x začal každého prehadzovať do T, a potom sa dal do CT, spravil to preto aby sa pomachroval aký je z neho cpl hráč.. ap otom som mu zacal hovoriť že uvedom sa už to spravil 2x... a potom ma diviak zabanoval "chod sa ukludnit je to len hra" nezmyslený ban si mi dal, keby nerobí hovadíny k1x tak som ticho, k1x tam furt len machríka zo seba robí, a myslí si že ma práva tak kazdy bude drzat pred nim hubu, ale určite to tak nebude potom trpi len cely server, zatože on to tak zacne prehadzovať, ešte ktomu aj ked niekto hra a on ho bezdvovodne prehodi, Fanatik vyrieš to prosím ťa lebo takto sa na only D2 nedá hrať ked furt len machra zo seba robí, a ešte po bane som sa pozeral na kamoša ako hral umna a ešte tam zacali písať že som 15 ročne decko.. dalej nechcem hresit atd. ešte ma tam zacni urazat,, toto je akože moc nezda sa ty Fanatik ?
 
www.Game-Stars.eu
k1x
za prve..gramatika 0..za druhe..je pravda, ze som si troska poprehadzoval hracov, ale vsetci boli dead, nikdy by som nezacal prehadzovat hracov ked hraju, troska brainu...dovod preco som si ich prehodil bol ten, ze nebolo to dostatocne vyrovnane, chcel som troska Fun spravit na servery, co sa aj podarilo, lebo daktori sa na tom smiali a brali to zo srandy..boli to len 2 kola a robis tu z toho tragediu Grin..a to, ze ti dal diviak ban bolo preto, lebo sa stale navazas do mna, ze preco ti nedam ban, ked podla teba si myslim, ze mas WH ( ze ta mam stale spectovat, atd atd)...takych ako ty ja ignorujem, a kazdy kto ma pozna, vie, ze ja nerobim machra, lebo nemam dovod, jediny kto robi machra si ty..chcem vidiet vypis z konzoly, kde som ti JA "udajne" zacal pisat, ze si 15 rocne decko...nikdy sa nenavazam prvy do druhych, a tebe som uz duplom nic nepisal..cakam na ten vypis Grin
 
Silex
Nebudem sa stebou hádať, lebo vždy ten dospelý ma pravdu, nauč sa to hrať a nevyplakavaj že mám wh, skončil som LOCK
 
www.Game-Stars.eu
Majlo
Silex prepač, ale smejem sa Grin .. Jediný, kto zo seba robí machra si ty.. stále berieš low zbrane a machríš sa, že aký si s nimi skiller, každemu sa smeješ, že s akými zbranami ich davaš.. A aj to, že stale každemu udajne hovoriš, že maš WH, že chceš ban je troška frajerina.. Wink A riešiť maximalne 20 minútový ban sa ti ani neoplatí a oni asi vedia, začo ti ten ban dali.. Tretia vec, nerozhoduješ o tom či bude LOCK ty, ale Fanatik or Bafo.. A štvrtá vec, že fakt často nadavaš ostatným hráčom aj, keď ťa zabiju.. To je z mojej strany všetko.
 
Silex
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD že hovorim wh ja som nikomu nepovedal že ma wh Grind tak tu laskavo nepíš..
 
www.Game-Stars.eu
Silex
LOCK
 
www.Game-Stars.eu
Bafko
Bez dôkazu to je iba zbytočný spam. Lock.
 
www.bafrnec.eu
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
žádost o admina Žiadosti o práva 2 09-02-2014 16:49
Žiadosť , admina - Zamietnuté Žiadosti o práva 17 11-06-2013 16:17
Sťažnosť na admina Sťažnosti na CS 1.6 adminov 5 09-06-2013 17:16
Žiadosť o post admina - Deathrun-Zamietnuté Žiadosti o práva 16 29-05-2013 23:02
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03