Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 7
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Unban [DYN IP] - Zamietnuté
marlon
BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 8
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Bol si zabanovany na tomto servery adminom fanatik
[AMXBans] Si zabanovany permanentne
[AMXBans] Zabanovana prezyvka : Zetko^
[AMXBans] Dovod : ' Wallhack '
[AMXBans] Mozes sa stazovat na svoj ban na www.Maximumgaming.6f.sk
[AMXBans] Tvoje SteamID : ' STEAM_ID_LAN '
[AMXBans] Tvoja IP : ' 91.226.115.252 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked : Bol si ZABANOVANY. Skontroluj


Dobry Den, na vasom serveri som nebol 2 dni... tak nekdo ma stejnou IP ako ja a zacne si hackovat ... ja mam i steam , NS som nikdy nebol ... UNBAN ... !
Upravil Energyx dňa 26-11-2012 15:53
Im sexy and i know it !
 
Majlo
Aký je tvoj nick na serveroch a steam ID ?
 
Majlo
A je to veľká náhoda, že si nehral 2 dni a 5 minút po tom, ako dostal Zetko^ ban si ideš akurát zahrať.. Vééélmi čudné
 
marlon
nicki na serveroch ... polske salamy, prazske sunky, low , ****inar, piciak , .TALIBAN , ****acka, geno**** , ej kej ej. Steam ID:
# 3 "****acka" 202 STEAM_0:0:51798435 0 00:26 106
Nahoda to nevim... ja mel odpojeny net
Im sexy and i know it !
 
Cesoone
Mne to pride divne chodiš na naš server hravat zrazu nehraš 2 dni a niekto NS hraje zrazu na tvojej ip adrese?chapem že ked je Dynamicka IP adresa ,že je to možne ale nieje možne že Obaja hravate na našom servry šanca že sa to stane je 1:10000 .......
No otom rozhodnu druhy...Angry
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
marlon
šanca je dost vysoka, lebo kto vsetko ma mojho odberatela na NET ma stejnou IP.. To uz len zalezi kto hraje Cs-koa kto ne, mam este asi 3 banany na velkych portaloch ako NS...a pritom NS som nikdy nebol a ani nebudem ň
NS Pub Low deti
Im sexy and i know it !
 
Cesoone
Je dost zaujimave ,že v čase ked si tu TY ,,vraj" 2 dni nebol dostane dakto na presne tomto servry,kde ty hravaš na Tvoju IP adresu banned Grin Grin Sad Ešte by som rad vedel kamarade aku maš IP adresu pevnu či Dynamicku???
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
marlon
Stabilna IP, Este pred 1mesiacom som kupoval net...(vylepsena rychlost) Dyn IP nemam.
Riesis tu take veci ze to boli, radsej mi daj unban.
Nebolo to prvy raz..
Raz sa mi stalo ze som hral hral a zrazu ma to vyhodilo zevraj uz v Hre sa napojil niekto pod mojou IP-ckou, potom som prisiel naspat na server, nekoho to vyhodilo a hral som dalej, to si zapametam. take sa stava (mne) raz za uhorsky rok.
Im sexy and i know it !
 
Cesoone
1http://naplno.sk/strana.php?cast=bany_unbany&id=1393
2 http://cs.surmiserver.sk/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?74726
3 http://hrajcs.cz/forum/viewthread.php?thread_id=2079
a to nieje všetko :Bojovky.cz,Konzument.sk....
Na každom portaly žiadost o unban z pričiny :niekto hraje na tvojej ip adrese ale ty si to nebol žiadaš o UNBAN....
Tak bud mi to pride len mne take postavene na hlavu alebo som fakt Stiupidny zaujimave je že na každom servry kde maš banned si hraval a žiadal o UNBAN
Tymto žiadam o LOCK a Permabanned nech ostane....Angry
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
Cesoone
Ak maš pevnu ip adresu Nik iny ako ty ju nemože použivat ....
Si len obyčajny klamarsky fagan dal by som ti banned aj na valve !!!!
Zamna určite NIE!!!
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
Cesoone
http://cs.surmiserver.sk/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?74726 : Prezyvka Marlon
Ale prepač citujem :mam este asi 3 banany na velkych portaloch ako NS...a pritom NS som nikdy nebol a ani nebudem ň
NS Pub Low deti Grin je dost zaujimave že maš banned ako NS pod nickom marlon ako ho maš uvedeny aj na našom porte Grin
Skus mi teraz niečo nato napisat PERMABANNED
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
marlon
Haha! vidno ze sa moc staras, ten chlapec ma ma tak v laske ze ide na portal ako NS a zapne si AB pod mojim menom, vidis jak ma maju ludia radi ked ich na mixoch roz****avam? Ehmm, ten ban je z Uhorskeho roku neznameho tam mam unban asi mesiac, kebyze viac hladas najdes aj Portal :FT,GS,DM PORTAL...
Dufam ze mas nato vek aby si to pochopil.
Heh! zavolam majitelov Portalov ? Poznam sa snimi a potvrdia ma.
Hah! ten surmi server, to je obycajny NS hrac, ten si zapol...
Im sexy and i know it !
 
suNN
Výhovorky typu základná škola 6. ročník GrinGrin za mňa určite NIE
Admin je tu pre hráča nie hráč pre admina Smile
 
Cesoone
Marlon o moj vek sa ty nestaraj mam dost nato aby som bol z IQ v popredi narozdiel od teba ked skončiš školu začneš študovat vyšku a najdeš si pracu potom mi dačo piš...Ked maš raz PEVNU IP ADRESU
nik iny ako ty sam na tvojej IP nemože hrat skus si to naštudovat....:Pevná IP adresa:
Ide o špeciálne pridelenú verejnú IP adresu, keď jeden a ten istý užívateľ má pri pripojení vždy tú istú verejnú IP adresu.
Slúži ako dodatočná autentifikácia pri zabezpečených sieťach.
Dynamická verejná IP adresa:
Ide o špeciálne pridelenú verejnú IP adresu, keď sa pri pripojení do siete užívateľovi náhodne pridelí "práve nepoužívaná" verejná IP adresa
z rozsahu poskytovateľa tohto pripojenia.
Je doplnkovou službou k službám, ktoré používajú na pripojenie k internetu GPRS / EDGE / UMTS/ HSDPA prenos prostredníctvom APN "internet".
Dostupnosť niektorých služieb je podmienená práve dynamickou verejnou IP adresou.
Umožňuje vašu jednoznačnú identifikáciu na internete.
Umožňuje prístup do firemnej siete prostredníctvom VPN klientov, Instant messaging, ICQ, IRC, videotelefónie. Ahoj
Vita feris similis, si iam dimittat perdere.
 
Majlo
Marlonko... napisal si " NS som nikdy nebol a ani nebudem...
NS Pub Low deti... a prečo hrať aj ty pub, keď je to pre deti?
.......
Je malá šanca, že niekto hrá ten istý server, čo ty z tvojho okolia a ešte menšia šanca je, že si nehral 2 dni CSKO a 5 minút po tom, ako dostal Zetko^ ban si akurát ideš zapnúť csko? Prepáč, ale toto sú fakt výhovorky typu základná škola 6. ročník ako napisal kolega Smile Bracho uznavam ťa
 
Bafko
No comment chlapček. Lock.
 
www.bafrnec.eu
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Prosím o Unban Žiadosť o unban 3 25-02-2014 20:49
žiadosť o Unban Žiadosť o unban 5 03-02-2014 20:17
žadost o unban :) Žiadosť o unban 27 26-12-2013 23:37
ZADOST O ADMIN PRAVA NA DUST! - Zamietnuté Žiadosti o práva 10 17-11-2013 12:40
unban - Zamietnuté Žiadosť o unban 5 10-11-2013 15:09
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03