Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 6
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Žiadosť o práva na De_Dust2 server - Zamietnuté
Lachesis
Takže dobrý večer prajem, chcem požiadať o admin práva na server Only De_dust2

-Mám 17 rokov Smile
-AMX ovládam určite na 100% Smile
-Zatiaľ nemám ban Smile a snažím sa aby ani nebol
-Som NonSteam zatiaľ ale cez víkend si idem určite zakúpiť originál hru Smile snaď by ste zatiaľ urobili nejakú tú výnimku Smile
-Tak snažím sa byť slušný.... Nemám problém s nervami ani nič podobné keď dostanem ban tak vždy oprávnene!! (zatiaľ som nedostal) Pravopis? ten si myslím že je veľmi dobrý Smile
-áno pravidlá poznám Smile
-Na Webe som furd a na serveroch som určite cca 4-5 hodín (hrám pod menom k1nzeN)
-Veľmi rád pomôžem človekovi ktorý tu pomoc potrebuje, nikdy nepoviem nie Smile
-To je umňa pravidlo !! Smile nikdy som nič neriešil hádkou ani krikom všetko s chladnou hlavou
-áno rozoznať cheat od skill viem bol som admin aj inde Smile takže nejaké tie skúsenosti mám
-Niesom nikde ako admin iba vlastným server ale aj ten by som veľmi rád spojil ku vašim Smile

Tak to je zatiaľ odomňa všetko dúfam že sa vám žiadosť bude páčiť Smile ďakujem za čas strávený čítaním tejto žiadosti Smile btw prepáčte že toto je už druhá žiadosť ale mám vaše servery veľmi rád fakt ďakujem zatiaľ s pozdravom k1nzeN
Upravil Energyx dňa 26-11-2012 15:44
 
Zvuk
GrinDDDD to by som sa kukol ako ovladaš amx na 100% keď ja si dovolim povedať že ovládam amx na takých 30% ... dalej na webe nesi furt a take meno som este vôbec nevidel tam nikdy... zatiaľ maš moje nie Smile ale to sa môže zmeniť, vyzeraš byť v pohode
 
Lachesis
Ja ti neberem tvôj názor Smile namňa na webe som už posledný týždeň ráno a poobede, keď som tu poobede som na webe a serveroch až kým nejdem spať Smile no nevadí snaď zmeníš názor
 
suNN
Kde máš SID?
Admin je tu pre hráča nie hráč pre admina Smile
 
Lachesis
ID budem mať až v sobotu Sad tam som napísal že by ste mohli urobiť takú menšiu výnimku do cca piato sobota
 
suNN
Tak za mňa určite NIE a ako povedal Zvuk tak na servery som ťa ešte nevidel.
Admin je tu pre hráča nie hráč pre admina Smile
 
Lachesis
Fajn Smile
 
X
NO SID, NO ADMIN..... nie
 
Lachesis
Dajte prosím vás lock Smile požiadam o admin práva až keď bude steam
 
Majlo
Lachesis, vyzeraš byť uplne v pohode, len jediny problém je, že nemaš steam... hej bol by som ZA. Ano, mohol by si napisať, keď budeš mať steam.
 
Lachesis
áno kúpim steam a určite napíšem Smile zatiaľ sa tu majte pekne budem hoci na webe aj tak aj na serveroch a cez víkend určite kúpim Smile už sa teším na takýto kolektív ako ste vy ak ma teda príjmete medzi seba Smile
 
NikuS
-Niesom nikde ako admin iba vlastným server - Fú.. to je gramatická chybaGrin
 
Lachesis
Heeh, ja som to myslel tak že nepôsobím na inom portáli ako admin iba mám jeden server Smile ktorý ak nebudete chcieť tak ho zruším Smile
 
FnatiXC
NIE!
víš kdo ma mastný hlas ty čalaďo ?
 
Lachesis
díky dosť jasne si to napísal Smile
 
Fanatik
ok zaital lock ptm si urob novu temu ..
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
prava Žiadosti o práva 1 31-05-2015 17:35
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Admin Práva ZM Žiadosti o práva 15 02-03-2014 11:16
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03