Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 3
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Žádost o práva - moddii - Zamietnuté
tribet
Dobrý den. Rád bych u tohoto výborného portálu požádal o práva. Denně slýchávám a vidím, že hráči, potřebují takového admina, který jim pomůže a každej den je těch protestů více a více. Proto se hlásím. Četl jsem si již, že nábor je u konce, ale prosím o vyhodnocení. Tento server d2 only potřebuje aktivní adminy, kteří se o server dobře postarají.

Více info:
- Je mi 17let, k hráčům se snažím mluvit co nejoriginálněji a hlavně abych jim s jejich problémy pomohl.
- Ovládání AMX, zkušenost víc jak 5letá.
- Záznam v banlistu nemám.
- Originální steam vlastním nejméně 8let.
- Ovládání pravopisu není problém, jak jsem říkal k hráčům se snažím mluvit co nejoriginálněji a hlavně ať jim náš rozhovor vždy pomůžem.
- S pravidly o serveru apod. se nyní seznamuji.
- Na webu bývám furt, koukám co je nového apod.
- Ochota pomáhat hráčům, lidem apod. není problém, prácí admina, je pomáhat.
- Pevné nervy a umět se chovat v situacích, které nejsou zrovna růžové, také umím.
- Skill od cheatu poznám, sám hraju 8let.
- Nepůsobím na jiném portálu ani jako admin ani jako jiná pozice.

1. Tomáš (nick: moddii)
2. 17
3. MODDII
4. monopoly1337@yahoo.com (nick na steamu)
5. STEAM_0:1:1333660
6. ONLY DUST 2 - VIP ZADARMO
7. Jak jsem říkal, chtěl bych hráčům co nejvíce pomáhat a neignorovat plno žádostí co padne denně na web tak i do hry.
8. podle toho kdy většinou tak 4-5hodin max.. z toho ty 2hodinky na serveru.
9. Je mi 17let, studuju Střední školu, mezi mé největší koníčky patří florbal, programování apod. Rád taky hraju CSko ve volným čase až moc denně tak těch 3-5hodin, když se daří.
Rád bych pro tento portál udělal co nejvíce a doufám, že moje přihláška bude vyslyšena a pečlivě ohodnocena.

Děkuji za vše !
MODDII
Upravil Energyx dňa 26-11-2012 15:45
 
http://www.maximumgaming.6f.sk
Bafko
Cheaterov neberieme a ten steam nemá 8 rokov.
 
www.bafrnec.eu
Zvuk
Za mňa nie... Nikdy som ťa tam nevidel + bany za cheating + žiadaš práva inde....
NIE.
Upravil Zvuk dňa 13-11-2012 17:10
 
d n b
Žiadosť spracovaná celkom pekne.... je tu veľa adminov .... admini čo nehrávajú tak často ako majú ,podľa mojho názoru by mali prísť o práva...chalana vidím pomerne často na servery ja som za ANO
 
d n b
nehráva tu dlho cca max. 2 tyždne ale je aktívnejší ako ostatny co tu niesu vobec...
 
Zvuk
ale je to cheater! za mna isto NIE! a ja som ho vôbec tam neviel pod takým nickom
 
d n b
menim názor taktiež NIE
 
Zvuk
Grin Grin
 
Majlo
Dnes som ťa tam videl prvý krát. Síce pekná žiadosť ale som za NIE..
 
tribet
Čekám na vyjádření na vyšší úrovni než jen urážlivé apod. Zvuk rádo se říká "haters gonna hate" dobře, tak si to vylejvej třeba na mladším bráchovi, ale prosím údaje o mě si hledej jiným způsobem než že koukneš na jednu tému.. dále také "žiadaš inde prava" .... podívej se kdy a před jakou dobou jsem je tam žádal .. kdyby ses díval a ty věci postupně a do hloubky prohlížel.. víš více. Cheater jsem nikdy nebyl ten ban na CServers.cz se podívej že není za cheating.. prve si vše prořešte podívejte se a pak až kritizujte.. Já chtěl doopravdy jen portálu pomoct, ale takovou kritiku.. dyť vy nemůžete být vůči hráčům normální.. Schopte se a utořte celek, kterej nebude tak arogantní.. Děkuji za vše.. d n b tobě obzvlášť díky. Ať se daří aspoň těm, co jsou pravdomluvní a nefalešní !
MODDII
 
http://www.maximumgaming.6f.sk
tribet
PS: Pro ty co chtějí a mají zájem příjmout posilu..
Hraji tam i pod jinými nicky.. jde vyhledat v historii hráče.
Na serveru se v ranku pohybuju kolem 10 místa.
MODDII
 
http://www.maximumgaming.6f.sk
krftwrk
nic v zlom ale daj si svoje sid do googlu a kochaj sa tymi banmi kade tade, za wh,atd atd, na forfairplay --> Banned (Cheating) 2 years
 
Bafko
Nejde iba o jeden ban, ale je ich oveľa viac.
 
www.bafrnec.eu
X
nie
 
Fanatik
http://forfairplay.com/STEAM_0:1:1333660
dole kukaj ...
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
k1x
v ranku si preto na 10 mieste, lebo si zapaty kid Grin..ten kto dostane na FFP ban, moze rovno kupovat nove SID dmnce
 
krftwrk
mozu byt ludia taky ****nuti, ja neviem fakt
 
Fanatik
nie,lock
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Fanatik
nie,lock
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
prava Žiadosti o práva 1 31-05-2015 17:35
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Admin Práva ZM Žiadosti o práva 15 02-03-2014 11:16
Amadeus - Prava na ZM Žiadosti o práva 3 27-02-2014 21:05
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03