Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Žiadosť o práva na Dust2 - Zamietnuté
uberlowky
Čavte tak po včerajšku po báne ktorý som dostal za kemp chcem požiadať o práva na D2 server pretože neschopnost pár adminov je priam nulová...

-Patrik
-21
-uberlowky
-STEAM_0:0:3656111
-D2
-prečo by ste mali byť práve vy adminom : Pretože nejde o to byť adminom ale aby admin ktorý je práve online aby aj vedel rozpoznať wh a začal aj používať rozum a nedávať ban za spawn kemp ked je tam kempmeter Grin a kemp je ked dakto stojí vkuse na jednom mieste....toť vše
-aktivita (keď niesom v robote tak cca 2 hodinky denne)
 
krftwrk
zislo by sa dat do hlavnej temy kedy bude nabor na d2, aby tu 7000 ludi za tyzden neziadalo o prava
 
krftwrk
__http://forum.soe.cz/viewtopic.php?id=2745
neviem, co mas proti cechom ??
a ta 14 co znamena v nicku ?, som trosku dementny tak neviem, dakujem ze mi to povies ...
 
X
hmm zabanovany aj na našom portály za hrube nadavky do rodiny ( http://www.banlist.bluegame.sk/ban_list.php?bid=2158 ) ... nie
 
k1x
u mna urcite NIE, urazky na jedneho z nasich adminov + hral som proti tebe CW, ked si prehraval, nevedel si sa ovladat, a vypisoval si ****iny typu "tesim sa na vase bany" , "skoncili ste tu vy ****i"..atd atd..zakomplexovaneho ****a z KE, ktory vyzera ako pozuta krava, tu nepotrebujeme
 
X
klx.. prepáč ale aj ja som z KE Grin
 
k1x
to bolo konkretne na neho, nie vseobecne
 
suNN
Za mňa tiež NIE.
Admin je tu pre hráča nie hráč pre admina Smile
 
Bafko
k1x dal by som ti like Grin
 
www.bafrnec.eu
Zvuk
Za mňa nie Smile Dôvod : Nevieš sa správať, viem aj ty si len človek aj ty máš len jedny nervy,ale niekedy je lepšie nechať to tak nie vynadať niekomu do rodiny Smile
 
uberlowky
GrinDDD Nj nie...Grin hlavne ze vy ste naj...k1x ty mlc ofina mastna vsak nevies ani hrat na sipkach bezis...a ty sa robis adminom? Grin si trapny usaty a to ze nadavam to je uz moja osobna vec...nadavky patria do hier a ked sa ti nepaci chod hrat pexeso
Superman is Back Smile
 
Zvuk
aj doma sa tak rozpravate krásne, že? Grin Ukazala sa tvoja výchova... bež si radšej tam na Mpg tam ťa zoberú tam im nevedia taký ako ty Grin
 
k1x
vek 21 brain 12..snad dospejes v 30
 
diviak
nie
 
Majlo
Nechcem sa do tohoto miešať, ale toto je žiadosť o práva? Keď tu začneš ponižovať adminov, že sp neschopáci a nadavaš im do mastnych ofin? A nadavaš k1xovi, že je slabý?... A je veľmi úbohé kvôli nejakej hre niekomu nadávať do rodiny...
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admin práva na [color=#ff0000]DUST2[/color] Žiadosti o práva 1 07-08-2015 14:07
prava Žiadosti o práva 1 31-05-2015 17:35
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
Žiadosť o admin práva na zombie server :) Žiadosti o práva 4 14-03-2014 13:58
Admin Práva ZM Žiadosti o práva 15 02-03-2014 11:16
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03