Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 1
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 2 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Ž.UB: Panthera Tigris - Zamietnuté
chameleonkko
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zabanovany adminom: hhh
[AMXBans] Mozes sa stazovat na svoj ban na www.Maximumgaming.6f.sk
[AMXBans] Dovod: 'Aimbot'
[AMXBans] Dlzka: 'permanently'
[AMXBans] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:29680261'
[AMXBans] Tvoja IP: '178.40.236.97'
[AMXBans] =======================================

http://www.banlist.bluegame.sk/ban_list.php?bid=3398
Nick: Chameleonkko, Panthera Tigris, Falcao
Situácia: hrám hrám a zrazu ban, že vraj ab, ale stáva sa mi to Grin už mi dalo veľa neskúsených adminov bananiky no ani jeden nedodal demo, takže ak diviačik ho tu dá, rád sa na neho pozriem, že aký som ja "cheater" Grin
Keďže necheatujem, ani nikdy som necheatoval, žiadam o skoré vyhovenie žiadosti.
P.S. Diviačik, nehnevám sa na teba, beriem to s humorom. Grin Môžeš si ma potom naspať pridať na steame Wink
Upravil Energyx dňa 28-10-2012 10:48
 
diviak
http://uloz.to/xB2GZHh/desktop-rar


odporucam si to kuknut spomalene..
 
k1x
stacil mi pozret prve demo, AB...cau
 
suNN
Zapnutý, jednoznačne.
Admin je tu pre hráča nie hráč pre admina Smile
 
chameleonkko
kde mám vidieť to ab? Grin po 1. mám zvuk (creative fatal1ty na ušiach), po 2. teba asi nehovori nič no zoom resp. fastzoom, že? Grin (som sa vytrenoval hram to už niekoľko rokov) 3. keby tebe dali práva na nemenovanom steam serveri tak vybanuješ všetkých a to nepreháňam, na tých demách veľký exkrement vidno, poprosím čo najskôr UB, diky
 
diviak
po 1.: co ma AB spolocne so zvukom a tymi tvojimi sluchadlami?
po 2.: kukni si hned prve demo ako mieris na CT na Acku do hrude a cross ti poskoci sam do jeho hlavy.. staci si to dat spomalene na 1/4, ale vidno to aj bez, dalsie dema nejdem rozoberat.
po 3.: mas tu vyjadrenie dalsich dvoch adminov, takze tieto tvoje recicky su tak ,,exkrement" platne.
po 4.: mas BAN za AB aj na inom serveri
po 5.: ahoj, tesilo nas
 
FnatiXC
jasne AB
víš kdo ma mastný hlas ty čalaďo ?
 
k1x
hned ten frag na tych schodoch ten posledny CT..odkedy awp trha pri strielani? Grin Grin..tam ta nadherne trhlo...dovi dopo
 
chameleonkko
sa mi to vypomstilo, že hrám na ns serveri, nehnevaj sa choď sa pozrieť na panoramix, na nemecké serveri (sorry za reklamu) a buď premňa zamňa aj 5 hodín v specte ale sa nauč rozoznať skill od cheatera. ak si si nevšimol s awp hrám na serveri stále, tak nemám nárok vedieť sním strieľať? za to, že ty si za o****mi a si nikdy nevidel lepšieho hráča (neviem to ináč napísať bez toho aby som ťa ešte viac neurazil)... čo má ab spoločne so slúchatkami? ja ti poviem čo má, NEMÁM ŽIADNE AB ANI NIKDY SOM ŽIADNE NEMAL, premňa zamňa pod na teamviewer a mi prejdi celý počítač no nájdeš tak akurát fotky z tabla. to, že som mu trafil hlavu, chlapče spamätaj sa, keď to viem hrať tak to viem hrať a nemusím ti predsa vysvetľovať ako strieľam. Ak mi nedáte unban, nebudem sa na vás hnevať(ale budem), ale pochopte, že som jeden z lepších hráčov čo hral na vašom serveri a robil som vám tam akúsi úroveň (aj keď sa mi to nie vždy darí, hrám len cez víkend). Je to len na mne, že som ochotní hrať na vašom serveri (nahovarám si toho veľa, ale vy si nenahovárajte , úroveň je na hovno, chodím tam len kvôli zopár ľuďom a keď sa potrebujem rozptýliť a nie NASRAŤ ako sa vám to akurát podarilo) "Mám ego jak výstavnú kóliu a som namyslený" nezabudnite napísať, každý v tom nájde čo chce, ale ja len pravdu vravím prisahám. Wink Viac sa vyjadrovať nebudem ak ste spravodliví dáte mi unban ak nie budem skillovať na steam serveri :* P.S. Pfftamätajte, že som ani žiadosť písať nemusel ale sa na vás vy****kať a robiť vám reklamu akí ste "profesionálni". Ak ste mali nervy to dočítať ďakujem.
 
diviak
Tebe sa vypomstilo jedine to, ze si dement a zapnes AB na NS serveri. Taketo recicky si nechaj na iny portal a ludi, co im budu verit, jednoznacne si mal AB, nejdem sa dalej k tejto teme vyjadrovat. S takymto egom to budes mat v zivote velmi tazke chlapce. bye
 
Zvuk
Fuj také som si nemyslel o tebe chameleonko sice ťa poznám z videnia z nejakých serverov ale tak AB zapnuť?!?! Trapáááák Sad
 
Bafko
Si tu nevylievaj srdce kvôli unbanu aj keď vieš že si cheatoval. Pokiaľ by si bol naozaj "skiller" ako píšeš tak by si tu neplakal nad jasným AB. Lock.
 
www.bafrnec.eu
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
ZADOST O ADMIN PRAVA NA DUST! - Zamietnuté Žiadosti o práva 10 17-11-2013 12:40
unban - Zamietnuté Žiadosť o unban 5 10-11-2013 15:09
Fizzinka/Práva/D2 - Zamietnuté Žiadosti o práva 10 04-11-2013 19:26
Ziadost o Admin prava na De_Dust2 - Zamietnuté Žiadosti o práva 1 21-10-2013 21:31
Žiadosť o admin práva na COD4:MW # Save XP - Zamietnuté Žiadosti o práva 1 17-10-2013 16:06
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03