Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 4
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
žádost o unban !! specialne pro fanatika ! - Zamietnuté
End1 Cyberr
Typ banu
Prezývka ENd1 cyberko
SteamID STEAM_0:1:32691818
SteamCommunity ID 76561198025649365
IP adresa skrytý
Typ banu SteamID /IP
Dôvod Wallhack
Vykonaný 23.10.2012 - 21:48:36
Vyprší Nikdy
Zabanovaný adminom fanatik

server VIP


!CyberShock!
!UltraShok!
End1 Cyber
Cyberko ****lej Tukan

Takze mili Fanatiku docela rad bych vedel preco som dostal Baned na D2 only za WH ked zadne Wh nemam sám si napisal lussy na Facebooku ze som mal ASI WH sam to nevis iste na tomto serveru hram od zacatku co ten server jede a ty mi das bezduvodnej Ban jako kazdej zabanovanej hrac mam pravo o DEMO ktere potvrdi ze mam WH .. ale ked to nevies iste ze ho mam to wh tak asi tazko budes mat Demo doufám že toto nebudeš ignorovat keď je ten ban delsi ako 24H a kratsie ako 3 dny děkuju za odpověd předem z pozdravem Cyber ... Wink Som zvedavy ako toto obhajis nebo asi rad davas BEZDUVODNE BANY.... cs
Upravil Energyx dňa 02-11-2012 11:53
 
k1x
nemusel to byt bezdovodny ban, ale mohol sa seknut...tak sa ukludni a pockaj si na vyjadrenie admina,ktory ti ban udelil
 
End1 Cyberr
K1x moc dobre vies ako dlouho tam hram a mysim si ze aj ty vis ze sem hral vzdy normalne pochybujem ze sa sekol ked pisal triniti na fb ze mi unban neda ja chcem teda aspon to demo ked uz ten ban ma pokad tu nebude demo je jasne ze je to bezduvodne nemyslis?
 
Keko
Podľa mňa to demo nedostaneš už len z toho dôvodu, že je hl. admin. a ten nemusí mať demo. Ale možno ho natočil ale nedávam tomu veľkú šancu. Smile
 
End1 Cyberr
jo ani sa nedivim oni se prece Bany davaj bezduvodne xD som zvedavy jak se k tomuto fanatik vyjadri jestl ise vubec vyjadri
 
Bafko
Uvidíme, demo by mal dodať.
 
www.bafrnec.eu
End1 Cyberr
Pochybujem ked lussy na fb napisal ze som asi mal WH kdyby to vedel na isto tak ho ma maximalne sem da demo co Wh nepotvrdi
 
k1x
pre mna osobne nic neznamena ked je dakto hl.admin, aby netocil...****ina na ntu
 
Small_tits
mozno pomoze Smile

http://leteckaposta.cz/714185230
 
trinit
no tak čo som sa pozerala na to demo tak prve 2 kola sú dosť... no jak to povedať vypadá to na wh ale mohol to byť aj luck už len preto že cyber ma dobre sluchatka a ked sa tí ...... stále j*bu na ten long tak to snaď mohol dať ale zbytok dema čo sa pozerám na WH vôbec nevypadá Smile
 
trinit
stačí trochu brain kam kdo kde striela a dobré slúchatka a možno budete tak dobrý ako on Smile druhá vec je už len to že hraje tam veľmi dlho tak už aj pozná hru ostatných hráčov kde každé kolo kemp na spawne alebo že sa šecí ****u na long alebo na B nič zložité Smile (tak ako pre koho) Wink
 
End1 Cyberr
No už jen stačí počkat na vyjadreni fanatika pokad sa vyjadri vubec coz pochybuju
 
End1 Cyberr
čas 14:17 " Kdybych mel wh nemiril bych si tam " když prošel ct
 
Fanatik
Ja som ti dal ban z dovodu ze mi lecter a zvuk pisali ze maju demo a ze mas WH .. tak nech sa vyjadria oni
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Fanatik
Trinit laskovo sa nevyjadraj tomuto je to len pre Adminov ..
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Zvuk
Keď toto nie je Wh tak ja zjem sandále ... -> http://uloz.to/x5...berko2-dem ... Strašne by ma zaujímalo ako si vedel o hráčovi "SEKTA 706" (myslim že tak sa volal) na začiatku dema v horných katách že tam je za krabicou a krásne cez stenu si na neho mier Grin a že presne je tam pri tej krabici.. lebo som mal aj na max sound a jednoducho som ho nepočul... a potom dalši ten predstrel na B-čku vo dverách Grin Ja som sa vyjadril Smile
Upravil Zvuk dňa 25-10-2012 15:02
 
Zvuk
takže tak... a ban kľudne som mohol dať aj ja ale nešlo to lebo si mal nejaku "imunitu" alebo neviem ako to pomenovať
 
k1x
mne stacilo to co sem dal zvuk, hned druhy a treti frag mi stacil a vypol som to...kto nechape a nevidi, nech spamuje, ja mu to vysvetlim
 
suNN
Zvuk, keď ti nešlo dať ban cez amxmodmenu tak to nebola imunita ale to, že je to DIPkár, mne sa to stalo tiež...

Jasné WH nie je čo riešiť.
Admin je tu pre hráča nie hráč pre admina Smile
 
Zvuk
Ok budem vedieť už a k tomu lamerovi sa ani nevyjadrujem čo si zapne aj na steame.Žiadny Unban a lock. Grin Smile
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Prosím o Unban Žiadosť o unban 3 25-02-2014 20:49
žádost o admina Žiadosti o práva 2 09-02-2014 16:49
žiadosť o Unban Žiadosť o unban 5 03-02-2014 20:17
žadost o unban :) Žiadosť o unban 27 26-12-2013 23:37
ZADOST O ADMIN PRAVA NA DUST! - Zamietnuté Žiadosti o práva 10 17-11-2013 12:40
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03