Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 2
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
SŤAŽNOSŤ NA ADMINA
Vevo
Můžeš být aktivní, ale ty napíšeš k jedný témě 5 nesmyslných nebo jak psal Monko stejných komentu co někdo už napsal .. Nikdo nenapsal že nemůžeš být aktivní ale koukni se tam na ty tvoje nesmyslný komenty .. http://maximumgam...rowstart=0 a je toho mnohem víc . Já být HL.admin tak ti pozastavim účet na webu na 5555555roku.
 
FnatiXC
Vevo a ty si mal isť preč ?
víš kdo ma mastný hlas ty čalaďo ?
 
catveR
Vevo no jo je to demencia to na tom webe ale už budem normálny.
Fox^ReaL. Angry
 
Monko
Nejdem brať teraz do uváženia to áno.Napísal som, že to sú len 2 veci ktoré robiť nemáš, a vieš prečo?Preto lebo na teba má už každý nervy.Zbytočne metieš administrátorov tvojími blbosťami.o áno alebo nie rozhoduje samotný admin a ty ešte cheaterkovi ideš dávať áno? Csss, to by vypadalo keby si bol na mieste administrátora, s niekym si napišeš 2-3, parkrát ho zabiješ a už má áno, lebo si rozumiete? :-D Si ma dojal.A touto vetou "nerob zo seba múdreho a ne staraj sa omňa ale o to kde si admin!" si chcel naznačiť že, aby sa vedelo že som niekde admin? :-D Áno som a aspoň na tom portály nespamuje nejaký 18ročný chalan ktorý sa správa ako deculdo.Viac sa už nevyjadrujem.Skáč do mňa, urážaj ma, mňa nevytočíš.Niesom taká povaha.Ku všetkému čo napíšeš nejaké tie argumenty mám, takže NO ŠANC. :-P
0 v reale, 0 v csku. Pfft Tešilo ma jednotky.
 
catveR
ja ťa neuražam
Fox^ReaL. Angry
 
Fanatik
Catver uz mas krasné ocenenie si spokojny ? Smile
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Energyx
V popise mám napísané "Budeme mať pekné fórum". catveR kvôli tebe to fórum nie je pekné. Ak ešte budeš písať ZBYTOČNÉ komentáre, tak urobím všetko preto, aby si dostal ban !!! A kvôli tebe sa táto sťažnosť na moncicaka zvrtla v hádku. Gratulujem !
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
catveR
čaute chcel by som sa všetkym adminom ospravedlniť za te ten spam a ako som už písal už sa to nestane nebudem zbitočne písať a odpovedať iba budem chodiť na fórum že čo je nové fakt mi prepáčte myslím že mi to odpuštite.
Fox^ReaL. Angry
 
naty
čo tak riešiť tú stažnost, a nie úplne od vecí niečo ? Grin Smile behá mu tam vela cheaterov a nič nerobí..
 
Monko
Ak si si nevšimla, tak moja stažnosť bola na základe tejto, a tam sa Fanatik vyjadril, že ho bude riešiť, tak neviem, prečo toto nieje LOCKnute.
0 v reale, 0 v csku. Pfft Tešilo ma jednotky.
 
Fanatik
ok ste ako cigany na trhu .. lock
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
žiadosť o Admina Žiadosti o práva 4 08-07-2014 15:06
žádost o admina Žiadosti o práva 2 09-02-2014 16:49
Žiadosť , admina - Zamietnuté Žiadosti o práva 17 11-06-2013 16:17
Sťažnosť na admina Sťažnosti na CS 1.6 adminov 5 09-06-2013 17:16
Žiadosť o post admina - Deathrun-Zamietnuté Žiadosti o práva 16 29-05-2013 23:02
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03