Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 3
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
alelalallalala
Monko
Prajem dobrý večer.Túto tému zakladám z dôvodu ktorý uvediem nižšie.Chcem poukázať na to, že máte na De_dust2 plno administrátorov, no čo z toho keď si tam idú iba zahrať?Všimol som si sťažnosť od catveR-a na administrátora "Moose".Ten admin má práva 2 dni, či koľko ale plní si viac povinnosti ako niekto čo tu je od začiatku.Teraz nenarážam na Baf-a,Fanatik-a atď, ale narážam na administrátorov čo majú dohliadať na server.Dnes poobede jediný admin ktorý banoval niečo iné ako cheaty bol Moose, áno ten admin čo ma krátko práva.Administrátori nespočívajú iba na to aby banovali cheaterkov, ale aby riešili a zároveň aj plnili povinnosti, ktoré majú.Na to, že ste taký veľký portál by ste mali mať podľa mňa aj LOGY, ktoré napomôžu riešiť problémy aj bez screenov.Je tam všetko, kto plantol tichu bombu, každé jedno slovičko kto čo kedy napísal, kto koho zabil, atď.Príkladom je admin PrdelLow, jeden z adminov ktorí si tam chodia robiť rank a byť prvý v ňom a nestarať sa o okolnosti, ale sústrediť sa na hru.Odobratím práv, by sa uvoľnilo miesto na admina a určite by sa nejaký človek rád prihlásil o ne a plnil to čo má.Zbytočne iba zaplňuje miesto.Točiť a odhaľovať vie každý, kto už má stým nejaké skúsenosti.Ako bolo uvedené hore, poprosil by som o riešenie tích adminov, aspoň pozeranie banlistu, kto čo, kedy banol a potom o porovnávať a trošku im dohovoriť.Dúfam, že si vstúpite do svedomia a začnete robiť to čo máte a tak isto dúfam že táto téma nebude neriešená ako serveri.Ďakujem a prajem ešte raz pekný večer.
 
moncicak is prdel
Grin to ano chodia na server d2 hraci ktor maju aj skill a deti ktore o cs poriadne nevedia nic a len vypisuju ten ma wh ten ma to ten tamto spectnem toho doticneho a je clear a vela hracov aj poznam ktori hravaju na d2 a maju skill tak nechapem ako co tu riesis neviem ja ked som na serveri a neni tam nikto s wh alebo s ab tak co mam ako robit? a ked som aj na serveri a je tam niaky cheater tak tan je vzdy este niek admin a ked vidim ze spectuje alebo napise na steame ze ide spectnut niekoho tak nejdem ja ale sak to je jedno lebo tz otom nemas ziavne ani sajnu
 
Vevo
moncicak asi nechápeš co monko myslel Smile
 
catveR
moncicak bol som tam a nič si nerobil len si hrál nič ine ten tvoj 3-krat jump a už si na schodoch z AWP žiadny spect a čo ty máš písať inym hráčom keď aj ty si admin !! to nemôže biť 2 admini v specte ?
Fox^ReaL. Angry
 
Monko
Moncičiak aj tu vidno, že ten návrh/sťažnosť si len odflákol ako svoju robotu na serveri.Písal som že, Moose je jediný či nebanuje za cheaty, v tvojej odpovedi spomínaš hlavne len tie cheaty.Vyššie som písal (ty o tom nevieš lebo si to šmátľavo prečítal a nepochopil), že sa tam banujú iba cheaty.Nie iné veci iba cheaty, mohol by si sa starať nie len o zapnutých kiderov, ale aj o situácie, ktoré často nastávajú na servere.Nie si na admin iba preto aby si ich banoval za podvádzanie Pfft
0 v reale, 0 v csku. Pfft Tešilo ma jednotky.
 
Fanatik
Dakujem za info .. budem sa to snazit vyriesit..
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Prejdite na fórum:
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03