Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 3
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
moose
catveR
čaute chcel by som sa sťažovať na admina moose je admin ešte len 2 den a už sa roby jak keby bol neviem čo žiadny admin ne banuje na 30 za camp,a on áno je múdry na každeho a tak RÁZ ma upozornil ale nedal mi kick a nemal mi dať hneď kick mal ma upozorniť potom ešte raz kick a potom až BAN sa dáva no on nie on BAN na 30 MIN začalo nove kolo na 10 sekund som si čupol a on višie a 3 hráči a on mi ban za 10 sekund campu tak to to sa fakt nerobi


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zabanovany adminom: Moose
[AMXBans] Mozes sa stazovat na svoj ban na www.Maximumgaming.6f.sk
[AMXBans] Dovod: 'Sc'
[AMXBans] Dlzka: '30 minutes'
[AMXBans] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:97669213'
[AMXBans] Tvoja IP: '91.127.38.131'
[


Prosím vyjadrite sa lebo to to sa fak nerobi čo viem elbo som bol adminom už.
Fox^ReaL. Angry
 
catveR
Nič proti nemu ale že je 2 den admin a už sa robi dôležity.
Fox^ReaL. Angry
 
Vevo
30min za camp je podle mě normální .. Taky bych dal jenom kick s reasonem "nekempi" .. Kdyby neposlech dal bych taky ban. + nevěřim ti že za 10s kempení si dostal ban Wink
 
catveR
Áno dál mi za 10 sekund ban volal mi kamoš na Skype tak sa mi minimalizovalo csko dvihol som hral som zobral som si AWP akuarat som si čupol a oni vyšli!
Fox^ReaL. Angry
 
Energyx
Nato, že si NS vieš veľmi dobre ako banovať. (daj si žiadosť o práva). 30min za camp je ešte najmenej. Mohol si dostať až 1 hodinu. A ani ja ti neverím, že si kempil 10 sekúnd. Moose si len robil svoju prácu. Takže si myslím, že tu nie je čo riešiť.
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
catveR
Ja som bol steam: no ale už niesom dnes mi volal jeden z http://www.progamingshop.sk/ že pondeol mi pride steam o 3 Nemám dvovod klamac lebo som tam bol 10s
Fox^ReaL. Angry
 
Energyx
Tak sa teším na tvoju žiadosť o práva. V tejto téme svoj názor nemením.
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
suNN
Catver myslel som si, že to tu hodíš. Na servery, keď som ťa neupozornil asi 5x tak potom ani raz. Ešte pred banom som ti povedal, že nabudúce to už bude ban, ale ty nie posunul si sa o meter ďalej a kempil si zase...
 
Fanatik
Bany kratšie ako 24 hodín neriešime!
nemam co dodat .. lock
A uz ma to tvoja velka aktivita sere ... mam velku trpezlivost ale davaj si pozor .. a bud rad ze si dostal 30 minut keby ta tam vidim ja dostanes aj 3 hodiny
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Prejdite na fórum:
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03