Navigácia
Kto je Online
Hostí Online: 4
Užívateľov Online: 0


Registrovaní užívatelia: 1289
Najnovší užívateľ: Esberoose
Partneri
nonsteam.cz - seznam CZ/SK Non-Steam Counter Strike serverů AMX Mod X PHP
Facebook
Čítať tému
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Dos! Myslím si
catveR
čaute chcel by som napísať ohľadom VIP za darmo Myslím že to vaše VIP je už trapne zadarmo zbrane Mohli by ste to už zrusiť nie.. ? Každe kolo polka serveru kupuje AWP ja stoho už nemôžem ale mohol by to byť lepšie keď zrušite VIP za darmo a Nech si hrači kupuje VIP za SMS napriklad za 1.30 Eur a tie skoky su tiež trapne nezda sa vám to? lebo mne áno a isto veľa hračov si kúpy VIP za 1.30 jak keby mali dať 3. Eur Smile) Ale 1 SMS myslím tak aby to VIP mali na mesiac dva a potom si kúpia zase Smile Ja osobne by som si ho kúpil ako Prvy Smile) Myslím že ma chápete. Cool

Ďakujem za pochopenie Wink Fox^Tak urcite !!! <3
 
Coky
Podľa mňa je lepšie mať zadarmo zbrane Smile
Na tomto servery je veľa hráčov a myslím si že koli tomu že je tu VIP zdarma
Veď komu by sa chcelo nakupovať zbrane keď stačí 1 klinutie a jedeš ( teda aspoň mne)
Mám životnú pointu
Zabalenú v jointu Smile
oi41.tinypic.com/15hhmb8.jpg
 
www.redtube.com
Fanatik
a Teraz rozmyslaj .. vela deti koli tomu odide a nam ide o deti nie o tych hracov co im to je jedno chapes ?
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
catveR
Tak čo je to potom za server že bot server ? nič v zlom,ale videl som na vašom veľa hráčov že hraju ako bot Neviem podľa mňa by to tak bolo lepšie Smile) Neboj hrači by sa len paru stratili ale chodily by tam Tak dobre nech to VIP tam ostane neda sa zrusiŤ aspoň aby tie AWP Mali VIP hráči čo si kúpili VIP ? A nie zadarmo AWP ?
 
Vevo
Dal bych AWP zadarmo pro Evip protože někdy se to fakt nedá ..
 
catveR
Prestne pro evip Smile) Moja reč a hneĎ by som kúpil VIP aj ja načo Evip keď mám za darmo zbrane ? na skakanie aby som skakal ako o**** po serveri...
 
Keko
catveR: Hráči hrajú ako boti? Keď si začínal tak si hneď dával hlavy však? Sú hráči čo sa to ešte len učia hrať!!!
 
catveR
hej .. od 9 rokov som hral proti botom do 12 Rokov a potom som mal internet a už som to hral a nie oni to ani nehraju proti botom a uŽ chodia hrať na servery. Nevravim hráči iba niektory Smile
 
NikuS
Všetko je uplne super.. Wink Hlavne je že tam chodi dosť ludiSmile takže nechapem čo tymto chceš dosiahnuť že si tu napísal totoSmile Keď sa ti nepáči tak začni navštevovať iný server.. Smile
 
catveR
čo sa mi nepáči toľko ľudi na vašom servery Smile) skaču mi lagy z 31 na 350 iba na vašom servery Smile
 
Energyx
No tak je mi ľúto, ale to musí byť chyba v tebe, lebo jak tam hrám ja, tak ani jeden lag nemám. A ak sa ti nepáči, že je toľko ľudí na našom servery, tak si choď hrať proti botom alebo na prázdny server.
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
marlon
Musím povedať že ja som už takuto tému otvoril, Fanatik a Bafko posluchli server opravili na minimum AWP v tyme a redukovali LAg Meter na minimum, predtym som mal ping 50-60 a lag jako prasce, ale teraz mam normal ping 10-15 aj ked je full server.Doporučuju ti nastavit grafickou kartu VSync : Off a dej si ju na Vykon a ne Kvalitu, CSko je na Vykon hra a ne na kvalitu.
Ty si sem prisiel rozdavat rozumy, ale oni s tym nevedia nic spravit ked uz Lag Meter nizsie nejde. Druhá možnosť je ze hrači zalaguvajú server, jako minule hrač s pingom 1136 zalagol cely server natolko ze sa restartoval 3x musim povedat ze som sa citil jak na nejakem MiXu Grin
Diki.
Im sexy and i know it !
 
Fanatik
Ak vam to pomoze mozem dat AWP max 2 v teame Wink
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
k1x
ee
 
Vevo
Dal bych třeba tak 3 ...
 
catveR
3 noo
 
catveR
energyx nič v zlom ale na admina si trochu drzí nie ? Smile neber to v zlom len sa pýtam Smile ne da sa to krajšie napísať Berem to tak ako by si ma vyhaňal zos servera .
 
Energyx
Ja som za to, aby AWP mohli iba Evip a catveR k tebe sa už nevyjadrujem, nemá to cenu.
Have No Fear I Am Here
 
maximumgaming.6f.sk
Fanatik
myslim, ze lock
24.media.tumblr.com/tumblr_lu8y3qw5j51qejgz3o1_500.gif
 
Prejdite na fórum:
Partneri
Anketa
Majte sa ľudia :)

Aj vy

Veľa štastia

Odveci odpoveď

Len prihlásení môžu hlasovať.

Výsledky
Komentáre : 0
Archív
Odkazovač
Musíte byť prihlásený na prispievanie.

22-07-2023 23:56

21-07-2023 22:46

18-07-2022 11:08

19-10-2021 10:52

24-09-2021 02:03